Şimdi Ara

cube orbital theatre hakkında bilgisi olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bugun karakoyde cube audio marka orbital theatre modeli bir home theatre gordum dıs tasarım gercekten mukemmel sordum danimarka malı dediler
    ama biraz arastırdım kolonlar danimarkadan gelip burda ıhlamur agacından yapıp dıs yuzey komple lake kaplıyolar cok hos duruyor ,acaba
    icinizde kullanan test eden kimse varmı nedir nedegildir diye.bana adamlar burda tarz bir marka yapmıslar yabancı marka gibi pazarlıyolar gibi geldi
    yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler bu arada link i vereyimhttp://www.cube-audio.com/

• Aynen öyle çok doğru bir tespit yapmışsın. Türkmalı!

Bir malı oranın buranın malı diye pazarlama hilesi yapılarak satmak ne kadar doğru anla işte.

Tabiki iyi niyetli bir girişim. Ama maalesef bu konular da çok gerilerdeyiz daha.

Keşke Dünya da bir isim yaratacak kadar kaliteli bir ürün olsa da biz de göğsümüzü gere gere övünsek.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: mastercraft

Arkadaslar bugun karakoyde cube audio marka orbital theatre modeli bir home theatre gordum dıs tasarım gercekten mukemmel sordum danimarka malı dediler
    ama biraz arastırdım kolonlar danimarkadan gelip burda ıhlamur agacından yapıp dıs yuzey komple lake kaplıyolar cok hos duruyor ,acaba
    icinizde kullanan test eden kimse varmı nedir nedegildir diye.bana adamlar burda tarz bir marka yapmıslar yabancı marka gibi pazarlıyolar gibi geldi
    yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler bu arada link i vereyimhttp://www.cube-audio.com/

• değişik bir tasarım, çok şık duruyor.gerçekten türk malı mı bu gördüklerimiz.
  • Arkadaslar bunun pro modelini ortaga aldık,almamda birinci neden gorsel olarak cok uygun ortagın evine kullandıgı yer komple siyah lake kaplı ve hop kalitesi cok onemli degil fakat gercekten guzel durdu belki birara foto ceker yollarım daha kuramadık bir 359 dusunuyorum .sevgili hypnoz belki seninki olur.teknika ustadım 359 yerine 400 ytl civarı onerecegin bir amfi varmı?dvd pioneer 490aldım 135€ ya .selamlar
  • SELAM,

BENDE BU FİRMANIN ORBİTAL THEATRE MODELİNİ ALDIM.ALMADAN ÖNCEDE MARKAYI BİLMEDİĞİM İÇİN BAYAĞI BİR ARAŞTIRDIM.BENİM ANLADIĞIM KADARIYLA DRIVERLAR ,KasaLAR VE DİĞER ELEKTRONİK AKSAM YURTDIŞINDAN GELİP BURDA MONTAJ YAPILIYOR.ZATEN O YÜZDEN DESIGN IN DENMARK DİE GEÇİYOMUŞ.DANİMARKAM MALIMI BİLMEM AMA UZAKDOĞU KALİTESİNİN ÇOK ÜSTÜNDE BİR SİSTEM GİBİ GELDİ BANA.TASARIMLARINDAN HAKİKATEN ÇOK ETKİLENDİM VE SES ÇIKSIN YETER DİYE DÜŞÜNÜYORDUM.BU ARADA EŞİMLE BERABER GİTTİK ALMAYA HAYATINDA İLK KEZ HOPARLOR KONUSUNDA BANA MUHALEFET ETMEDİ

DEDİĞİM GİBİ SES ÇIKSIN YETER DİODUM AMA HAKİKATEN SES performansIDA ÇOK ETKİLEYİCİ.SİNEMA SEYREDERKEN BÜTÜN HOPARLORLER ZATEN BİRBİRİNE ÇOK YAKIN DÜZEYDE GELİR BANA AMA Hİ-FI PERFORMANSLARINIDA ÇOK BEĞENDİM.

MASTERCRAFT USTADIM BENCE 400 YTL CİVARINDA SIFIR Bİ ANFİ BULMAN ÇOK ZOR BULURSANDA MEMNUN KALIRMISIN BİLMEM.aMA BÜTÇEYİ BİRAZ DAHA BÜYÜTEBİLİRSEN MARANTZIN 4600 MODELİ VAR ONU TAVSİYE EDERİM.BEN 4400 MODELİNİ KULLANIYORUM İKİ SERİ ESKİSİ 4600 MODELİNİN VE ÇOK MEMNUNUM.

SELAMLAR

• Yav arkadaşlar. Bir arkadaş buraya mesaj atmış aşağıdaki gibi. Ama burada göremiyorum. Sildi mi? Acaba!

Yalnız arkadaş yanlış aramış heralde. Ben bir şey aramıyorum ki.

Bana sıfır alacağına 2. el al falan demiş aşağıdaki yazı da anlamadım yaa. Ne için o yazı.

Heralde bir yanlışlık oldu.

Saygılar...

emery bugün 11 Nisan 2007; 19:49:24 tarihinde

~~~~~~~~~~~~~~
    Cevap: cube orbital theatre hakkında bilgisi olan varmı?
    ~~~~~~~~~~~~~~

SELAM,

BENDE BU FİRMANIN ORBİTAL THEATRE MODELİNİ ALDIM.ALMADAN ÖNCEDE MARKAYI BİLMEDİĞİM İÇİN BAYAĞI BİR ARAŞTIRDIM.BENİM ANLADIĞIM KADARIYLA DRIVERLAR ,KASALAR VE DİĞER ELEKTRONİK AKSAM YURTDIŞINDAN GELİP BURDA MONTAJ YAPILIYOR.ZATEN O YÜZDEN DESIGN IN DENMARK DİE GEÇİYOMUŞ.DANİMARKAM MALIMI BİLMEM AMA UZAKDOĞU KALİTESİNİN ÇOK ÜSTÜNDE BİR SİSTEM GİBİ GELDİ BANA.TASARIMLARINDAN HAKİKATEN ÇOK ETKİLENDİM VE SES ÇIKSIN YETER DİE ALMAYA GİTTİM.BU ARADA EŞİMLE BERABER GİTTİK ALMAYA HAYATINDA İLK KEZ HOPARLOR KONUSUNDA BANA MUHALEFET ETMEDİ

DEDİĞİM GİBİ SES ÇIKSIN YETER DİODUM AMA HAKİKATEN SES PERFORMANSIDA ÇOK ETKİLEYİCİ.SİNEMA SEYREDERKEN BÜTÜN HOPARLORLER ZATEN BİRBİRİNE ÇOK YAKIN DÜZEYDE GELİR BANA AMA Hİ-FI PERFORMANSLARINIDA ÇOK BEĞENDİM.

TEKNİKA USTADIM BENCE 400 YTL CİVARINDA SIFIR Bİ ANFİ ARAYACAĞINA 2.EL OLSUN AMA İİ BİŞEY AL.MESELA BEN MARANTZ 5400 KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM.BİRÇOK MARKANIN SIFIR OLARAK ALT SERİLERİ BİLE BU BU ANFİNİN 2.ELİNDEN PAHALIDIR AMA KESİNLİKLE AYNI PERFORMANSI VERMEZLER.

SELAMLAR

• Tamam tamam.

Heralde isim hatası yapmışsın şimdi düzeltmişsin.

Pardon!

Ben de dedim ne oluyor.

Saygılar...
  • teknika üstadım kusura bakma mastercraft yerine teknika yazmışım ama düzelttim..

saygılar
  • Anladım zaten.

Ama bayağı bir şaşırdım yahu.
  • Ustad sen ve 400 ytllik amfi bende cok guldum ,sagolsun emery arkadasım bana tavsiyede bulunuyorken sana yazmıs.sevgili emery ben amfiyi ortaga alacagım ve gercekten fazla bir beklentisi yok
    onun icin cok para versin istemiyorum.dun pioneer 490 dvdyi taktım 50Q7 ye bana mintondan cokta
    farklı degil goruntu dedi yani sonucta idare eder birsey alacagım sonra merak sararsa buyuturuz amfisini diye dusunuyorum.Ustad teknika yokmu fikrin?400 ytl lik bir amfi ne alınıralternatif
  • arkadaşlar selam ben aranıza yeni katıldım.cube orbital theatre serılerı hakkında sıze yardımcı olabılırım.ATEMPO yu duymussunuzdur eger duymadıysanız www.atempo.com.tr den detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz yaklasık 4 ay once ATEMPO show room'unu actı ve ben burada satıştayım dılersenız show room umuzu zıyaret ederek cube nın serılerınden ıstedıgınızı dınleme sansı yakalayabılırsnız. ve fıyatlarıda cok uygun.ayrıca ses sistemleri dj ekipmanları,kulaklık vb.hakkında detaylı ilgi için derya@atempo.com.tr yada 0312 467 10 89 dan bana ulasabılırsınız

• selam arkadaşlar cube audio ile bilgi istemisşiniz evet cube audio danimarka malı ama dış ahşap kaplaması türkiyede tasarlanıyor ıhlamur ağacından yapılıyor bildiğiniz gibi ıhlamur ağacı sesi çok iyi ileten bi ağaç olduğu için bundan yapıyoruz.kolonlar danimarkadan de monte olarak getirilip burda monte edilmektedir. ses performansı çok iyidir hiçbir müşterimden olumsuz bir şey duymadım.karaköydeki arkadaşlara biz veriyoruz toptan ama biz onlara danimarka malı diye vermiyoruz burda açıkladığımız gibi açıklıyoruz onlarada ama tünel piyasası işte bilmeyen bi adama çin malını amerikan malı diye satmaya çalışıyorlar fiyatların çok uygun tutuyoruz arkadaşlar isteyenler bizdende sipariş verebilir biz malımızın her zaman arkasaındayız daha detaylı bilgi almak isteyenler 0541339 71 71 veya 05333413610 nolu telden ulaşabilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.