Şimdi Ara

Curved mi alsam 4k mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2k asus gsync 144hz tn panelli mönitörüm var 3500tl kendime limit koydum ips curved 34 inc gsync olmayan mönitormu alayiml. Yoksa
    27inc İps 4k gsyncli 144hz mönitörmü alayim yardimlarinizo bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2moon -- 26 Ekim 2016; 11:39:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten 2k gsyncli monitörün varsa hiç gerek yok 4k'ya.Ha eğer 1080 sli sistemin falan varsa al tabi.Tamamen keyif işi.Curvedin çok yararlı olduğunu düşünmüyorum.Gerçi 34 inchte illaki faydası olacaktır.Yinede gsync li monitör almayı tercih ederim kesinlikle.O yüzden 27inc İps 4k gsyncli 144hz diyorum ben.

• VA al da gözün kontrast görsün.
  • Monitörün gerçekten güzel daha üste çıkmak istersen 34 curve olan Asusun PG348Q modelini incele g-sync 100hz oldukça başarılı bir monitör tabi fiyatıda iyi :) üste çıkacaksan g-sync monitörden şaşma.
  • 4K gsync 144 hertz monitör nerde gördün bilmiyorum ama henüz öyle bir monitör yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var

• Samsung oyuncu curved monitörlerini duyurdu hocam. Hem 1 ms hem 144 hz hem de curved.

http://www.samsung.com/us/computing/monitors/curved/lc27fg70fqnxza-lc27fg70fqnxza/

Bunu değerlendirebilirsin, fiyatı da uygun. Ancak Freesync. G-Sync olanları seneye çıkartacağını açıkladı. Acelen yoksa bekle derim.
  • Bekliyoz ozamanamazon de den alacak tım bunu alaman sunu alaman diyor vaz gectim bekleyelim samsung

• 4k da 60 hz in üstünde monitör yok bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2moon

Bekliyoz ozamanamazon de den alacak tım bunu alaman sunu alaman diyor vaz gectim bekleyelim samsung

Samsung'u beklemen daha yararına olacaktır hocam.
  • 4k 144 hz bir monitör daha gelmedi piyasaya. Tekno fuarlarında ve haberlerinde gösterilen birkaç model var sadece. O paylaşılan samsung CFG70 1080p yazıyor teknik özelliklerde. Şu anki curvedlerde 3440 x 1440 tam 4k değil bunları 4k ile karıştıran çok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.