Şimdi Ara

cx 75 sw25 versiyonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ras17

1 gb mmc yi ne kadara aldın protectwave ya burda 512 liğe 40 ytl istiyorlar çok mu pahalı

arkadaşım diyarbakırda 512 lik kart 25 ytl,sen de bu fiyata bulursun bence,araştır biraz
  • ya ben çanakkale'de oturuyorum ama burda hep böyle kardeş
  • protectwave fotoyu çok kaliteli çekmiş ya kaliteli de belirgin farklar var gerçekten
  • Arkadaşlar bende de cx75 var ve sw12 versiyon yüklü. 512MB MMC bellek kullanıyorum. Sormak istediğim şu; benim bildiğim kadarıyla cx75 en fazla 512MB mmc kartlarını destekliyor. Bazı arkadaşlar 1GB kullandıklarını yazmışlar. Acaba yeni versiyonuyla mı (yani sw 25 ile) desteklemeye başladı. cx75 kullanan arkadaşlar kullandıkları kartın hafızasını yazabilirse bende emin olup 1gb alabilirim. Hepinize teşekkürler.
  • ewwet arkdaşlar sw25 i nerden indirip yuklüyrbilirim??link felan verin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 22 Haziran 2006; 1:05:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan1216

ewwet arkdaşlar sw25 i nerden indirip yuklüyrbilirim??link felan verin arkadaşlar

ya nette sw25 yokmu ya bu arada sw25 turkce deyilmi ??
  • sw25 i nerden indirecem bilen yokmu simensin sitesinde en fazla sw23 var 25 nerde var ??? bilgisi olan biraz bilgirndirsin birde mümkünse lınk versin yuklemesini anlatsın mümkünse??

çokmu şey sitedik....
  • quote:

sw25 i nerden indirecem bilen yokmu simensin sitesinde en fazla sw23 var 25 nerde var ??? bilgisi olan biraz bilgirndirsin birde mümkünse lınk versin yuklemesini anlatsın mümkünse??

çokmu şey sitedik....

upp :S
  • bakan yokmu yada cx75 kulanan yokmu hiç bşi forumda:s
  • quote:

bakan yokmu yada cx75 kulanan yokmu hiç bşi forumda:s

demekki yok ya harbi nasıl yukleniyo
  • beyler siemens'in sitesinde olmayan swleri yüklemeyin siemens müşteri hizmetleri ile görüştüm "resmi sitede olmayan sw yüklemelerinden sorumluluk kabul etmeyiz "diyorlar.

ona göre.. sw 25 i bende buldum dil grubu lg3 e dönüyor bu swde.
    lg 3de türkçe var fakat sw 25 .exe deil .xbz formatında. Bu nedemek oluyor? bu sw yi yüklemek için winswup diye bir programı kullanmak zorundayız. oda oldukça zahmetli bir iş. Uzun lafın kısası bu sw25in exe hali siemensin sitesinde verilirse yükleyelim
    gerisi hikaye
  • quote:

Orjinalden alıntı: protectwave

beyler siemens'in sitesinde olmayan swleri yüklemeyin siemens müşteri hizmetleri ile görüştüm "resmi sitede olmayan sw yüklemelerinden sorumluluk kabul etmeyiz "diyorlar.

lg 3de türkçe var fakat sw 25 .exe deil .xbz formatında. Bu nedemek oluyor? bu sw yi yüklemek için winswup diye bir programı kullanmak zorundayız. oda oldukça zahmetli bir iş. Uzun lafın kısası bu sw25in exe hali siemensin sitesinde verilirse yükleyelim
    gerisi hikaye

slm dostum sen burada suan bizler için veli niğmetsin neyse bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var .. hangisini kafam karıştı birde bu data kablosuyla yuklenirmi sx1 de öyle yapıyordum ben...

• quote:

quote:

beyler siemens'in sitesinde olmayan swleri yüklemeyin siemens müşteri hizmetleri ile görüştüm "resmi sitede olmayan sw yüklemelerinden sorumluluk kabul etmeyiz "diyorlar.

gerisi hikaye

slm dostum sen burada suan bizler için veli niğmetsin neyse bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var .. hangisini kafam karıştı birde bu data kablosuyla yuklenirmi sx1 de öyle yapıyordum ben...

ewet uplama zamanıı gene geldi geride kaldık yaww

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 23 Haziran 2006; 15:42:26 >

• slm dostum sen burada suan bizler için veli niğmetsin neyse bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var .. hangisini kafam karıştı birde bu data kablosuyla yuklenirmi sx1 de öyle yapıyordum ben...bide ben hafıza kartını ful doldurunca kart bozuluyo biçimlendiriyom kartın bozulmasını önliyecek bir yöntem felan varmı ???
  • quote:

slm dostum sen burada suan bizler için veli niğmetsin neyse bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var .. hangisini kafam karıştı birde bu data kablosuyla yuklenirmi sx1 de öyle yapıyordum ben...bide ben hafıza kartını ful doldurunca kart bozuluyo biçimlendiriyom kartın bozulmasını önliyecek bir yöntem felan varmı ???

ya suraya biraz ilgi gösterelim ya :S
  • quote:

quote:

slm dostum sen burada suan bizler için veli niğmetsin neyse bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var .. hangisini kafam karıştı birde bu data kablosuyla yuklenirmi sx1 de öyle yapıyordum ben...bide ben hafıza kartını ful doldurunca kart bozuluyo biçimlendiriyom kartın bozulmasını önliyecek bir yöntem felan varmı ???

serkan arkadaşım işden güçten fırsat bulabilirsek nete girebiliyoruz ancak. kusura bakma, normalde msn'den bile yardımcı olurdum eskiden ama artık hiç vaktim olmuyor..

sorularına gelince;
    bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var
    cevap:
    sw 12 ile 13 arasında hemen hemen hiçbir fark yok fakat kesinlikle sw 23'ü yükleme kamerada çeşitli sorunlar yasarsın (sw23 konusunda acılmış diger baslıklara ve uyarılara bakabilirsin)
    sw yükleme data kablosuyla yapılır (dca-500 data kablosu)

bide ben hafıza kartını ful doldurunca kart bozuluyo biçimlendiriyom kartın bozulmasını önliyecek bir yöntem felan varmı ???

cevap: cx75'in kutusundan cıkan 128mb'lik mmc formatlasanda yada az yükleme yapsanda hata verir!! Çözümü dual voltajlı yenibir bir mmc kart almaktır, ozaman 1gb'de dahi sorun yasamazsın (AMCO yada KINGSTON markaları tercihin olsun)

birde mmc kartı cıkarmadan önce menüden KARTI CIKAR secenegini mutlaka kullan..

• quote:

quote:

quote:

serkan arkadaşım işden güçten fırsat bulabilirsek nete girebiliyoruz ancak. kusura bakma, normalde msn'den bile yardımcı olurdum eskiden ama artık hiç vaktim olmuyor..

sorularına gelince;
    bende suan sw12 yüklü sw13 e geçersem ne gibi artıları olur gerek varmı yada 23 var
    cevap:
    sw 12 ile 13 arasında hemen hemen hiçbir fark yok fakat kesinlikle sw 23'ü yükleme kamerada çeşitli sorunlar yasarsın (sw23 konusunda acılmış diger baslıklara ve uyarılara bakabilirsin)
    sw yükleme data kablosuyla yapılır (dca-500 data kablosu)

bide ben hafıza kartını ful doldurunca kart bozuluyo biçimlendiriyom kartın bozulmasını önliyecek bir yöntem felan varmı ???

cevap: cx75'in kutusundan cıkan 128mb'lik mmc formatlasanda yada az yükleme yapsanda hata verir!! Çözümü dual voltajlı yenibir bir mmc kart almaktır, ozaman 1gb'de dahi sorun yasamazsın (AMCO yada KINGSTON markaları tercihin olsun)

birde mmc kartı cıkarmadan önce menüden KARTI CIKAR secenegini mutlaka kullan..

hocam cok saolsın önerilerin ve bana zaman ayırdığın için .. ama ben sw25 yuklemekte kararlıyım bana mümkünse sw25 in linkini birde nasıl kurulacağını analtabilirmisin mümkünse müsait olduğunda ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 24 Haziran 2006; 1:23:05 >

• upluyalım gene
  • quote:

upluyalım gene

gene up gene up ...
  • quote:

quote:

upluyalım gene

gene up gene up ...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.