Şimdi Ara

cx 75 sw25 versiyonu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam cok saolsın önerilerin ve bana zaman ayırdığın için .. ama ben sw25 yuklemekte kararlıyım bana mümkünse sw25 in linkini birde nasıl kurulacağını analtabilirmisin mümkünse müsait olduğunda ..
  • ilgi istiyoruım ya su foruma.. kıskanıyom valla diğer topicleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan1216

ilgi istiyoruım ya su foruma.. kıskanıyom valla diğer topicleri

++99999999999
  • quote:

quote:

ilgi istiyoruım ya su foruma.. kıskanıyom valla diğer topicleri

++99999999999

• ne olur BİRİSİ şu sw25 in linkini versin bide nasıl yüklüyeceğimizi tarif etsin Allah rızası için sunu birisi anlatsın..
  • forumu kırleyıp durma arkadasım al sana lınk ama cek sıtesı anlaya bılırsen ındırırsın her zaman ılk fw ler bu sıtede cıkıo sonra sımensın resmı sıtesınde cıkıo bunu unutmawww.siemensmania.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: cx75

forumu kırleyıp durma arkadasım al sana lınk ama cek sıtesı anlaya bılırsen ındırırsın her zaman ılk fw ler bu sıtede cıkıo sonra sımensın resmı sıtesınde cıkıo bunu unutmawww.siemensmania.com

saolda ben bu siteden bişey anlmadım birde forumu kirletmiyom sadece güncel tutuyom bilen birisi girerse ilk sayflarda yer alsın diye...
  • ee hadi ama gösterin kendinizi cx75 çiler...
  • protectwave hocam nerdesin ya bana su sw25 ayarla ya??
  • hadi linki verdik diyelim xbz formatında ben onun wnswup programıyla kullanılışını nasıl anlatacam !! wap yoluyla sw yükseltme ayarlarında bile canım cıktı yazana kadar simdi hiç vaktim yok. bekle exe'si cıksın sw 25'in ozaman yükleriz.. inan cok uzun iş
  • quote:

Orjinalden alıntı: protectwave

hadi linki verdik diyelim xbz formatında ben onun wnswup programıyla kullanılışını nasıl anlatacam !! wap yoluyla sw yükseltme ayarlarında bile canım cıktı yazana kadar simdi hiç vaktim yok. bekle exe'si cıksın sw 25'in ozaman yükleriz.. inan cok uzun iş

neyse bende buldum ama harbiden xbz nasıl yapacaz bunu : bilmiyorum ama exe converter felan da yok nasıl acıcaz kafayı yiyecem ne olur anlat sunu exe yapalım yukleyelim bide ben bişey daha okudum bi rus sitesinde .. mıdp2 series60 javalarını calıştıran yeni yamalar varmış x65 x75 serileri için neyse ben sw25 yuklesem bana yeter...
  • arkadaşlar bende de cx75 var sw12 yukluydu.
    gittim sw23 indiridim kamera 15 sanıyede bir kararmaya başladı.
    tekrar sw12 ye nasıl doncem bilden varmı?
    yada adresi bilen.(siemensin sitesinde direk sw23 indirtiyor)

bir de szinde basınıza geldimi merak ettim .ben telin joys.kumandası uzerindeki seffaf maleme dustu.sonra tekrar dustu.sizde de aynı şey oldumu hiç?
  • ahanda sw13 ü yükledim kurtuldum.sw23 ü çıkaran adam kimse ters cevirip kesmek lazım.
    bu arada mmc kartın hata vermemesi için bilgisayara bağlıyken yeni klasor olusturmayın yeter.Yeni klasor ü sadece telefondan olusturun içini bilgisayardan doldurabilirsiniz...
  • Eğer başlıklarınıza cevap alamıyorsanız gereksiz mesajlar atarak konuyu yukarı almanıza gerek yok !
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.