Şimdi Ara

Cyle Larin kimdir nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler atiba bu çocugu önermiş forvet mevkinde kendisi videolarını izledigim kadarıyla güzel bi forvet hemde genç 22 yaşında

• güzel ama abd dısına çıkmamış, gecenlerde alkollu araba surmekten ceza almiş falan ffilan

yani abd den buraya gelirse ayak uyduramayabilir. standartlar cok farkli. kanadalı diye herkes atiba karakterinde olcak diye bisey yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük risk. Ama yaşı ve maliyetini düşünürsek alınabilir. Yedek forvet olarak takılır. Fernandao'yu gol kralı yapan hoca eminim bundan da katkı alır. Pivot olarak hocanın seveceği bir tip zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Büyük risk. Ama yaşı ve maliyetini düşünürsek alınabilir. Yedek forvet olarak takılır. Fernandao'yu gol kralı yapan hoca eminim bundan da katkı alır. Pivot olarak hocanın seveceği bir tip zaten.

bu yaşta bu maliyette nasıl "büyük risk" oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTeina

quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Büyük risk. Ama yaşı ve maliyetini düşünürsek alınabilir. Yedek forvet olarak takılır. Fernandao'yu gol kralı yapan hoca eminim bundan da katkı alır. Pivot olarak hocanın seveceği bir tip zaten.

bu yaşta bu maliyette nasıl "büyük risk" oluyor

Tam açıklayamadım haklısın. Cenk'le beraber düşünülüyorsa risk. Ama 3. forvet felan olacaksa iyidir. Larin ve alınacak üst düzey forveti düşünürsek çok kalabalık olacağız. Cenk Abou ve Cenk Gomez ikilisi hiç 3. sanraforu aratmamıştı bize. Larin gelse bile hocanın oynatacağını sanmıyorum, eğer 2. forvet olmazsa.

• Anladim, cenk gomez doneminde sakatlikla cezayla ugrasmadik ve avrupa maceramiz gorece kisa surdu onunda etkisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net bir şekilde 3.Forvet için ideal bence fiziği yaşı uygun.Bu riske girilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.