Şimdi Ara

cypherı neden bu kadar kötülüyorsunuz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: nereus

yahu beyler sizlerin oynadığı hiç bi serverda pislik yapılmıyomu ben arestede oynadım beramustada edanadada olimpiada ve hepsinde koperlar vardı hepsinde milleti kandırmaya çalışanlar vardı ve daha bi sürrü şey vardı. sanki bu tür olaylar sadece cypherda oluyomuş gibi davranıyosunuz. cypherdaki açıklar diğer serverlarda yokmu sanki.tabi ki var.yapan yokmu oda var. sadece tek fark cypherda doru dürüst bir game master olmayışı başka bi fark yok cypherda baya bi süredir game master yok buyüzden bu şekilde durumlar mevcut. haa diceksiniz game master varkende oluyodu evet oluyodu ama o durumlarda gm denen kişinin umursamazlığı ve sorumsuzluğu yüzündendir. siz birkaç sorun yüzünden bütün serverı şerefsiz koxper dupeci ilan ediyorsunuz arkadaşlar yapmayın bunu.

kardeş katılıyorum bende cypher da oynuyorum her serwer da koxp.en çok ares te goleme çekiolar unutmayalım anti-türkler beni kim bilir kaç kere yatırdı golemde hatta dün gece bile yatırdılar yeter artık cypher bence en iyi serwer gelin sizde oynayın sizde koxp kurarsınız

• quote:

valla kim ne derse desin ben her serverda oynadım tamam diğer serverlarda bu yapılanlar çok fazla değil ama şu var. areste herkes havaya girmiş civciv ken bile zor party buldum. beramus desen konuşan yok.
    olimpiada bana mı denk geldi bilmiyom türklere lanetler yağdıran partylere denk geldim. nereye gittiysem en sonunda gene cyphera geri döndüm. en azından cypherda hala arkadaşlık var oyun mantığı var. adam bana çıkarıp hiç bi alakası yokken ib+3 verdi.sadece silahım yok kasamıyorum diye. alsam kaçamazmıydım kaçardım. bir kişi ismi xture diye bi char bana +6 ironx verdi aynı sebepten.
    ve_siyam diye bi ark +6ib sini verdi bakalım biraz takılalım diye.

kim ne derse desin cypherda diğer serverlarda olmayan bişiy var oda iyi niyet hala var.

ben çıksam arkadaşlar arese geçiyom beni kasıcak olan varmı veya biraz olsun yardım edicek olan desem kim çıkar 1 kişi 2 kişi ama geçen gün topic açtım arkadaşlar beraber kasalım hem lvl düşük arklara yardım ederiz diye 70lvl adamda bende varım dedi 32 lvl adamda inanmıyan araştırsın forumda.

ben samsunluyum we samsunun çoğu cypher da oynuyo muhabbet desen o da war gayet iyi serwer arkadaşlar önyargılı dawranmayın gelin oynayalım

• quote:

valla kim ne derse desin ben her serverda oynadım tamam diğer serverlarda bu yapılanlar çok fazla değil ama şu var. areste herkes havaya girmiş civciv ken bile zor party buldum. beramus desen konuşan yok.
    olimpiada bana mı denk geldi bilmiyom türklere lanetler yağdıran partylere denk geldim. nereye gittiysem en sonunda gene cyphera geri döndüm. en azından cypherda hala arkadaşlık var oyun mantığı var. adam bana çıkarıp hiç bi alakası yokken ib+3 verdi.sadece silahım yok kasamıyorum diye. alsam kaçamazmıydım kaçardım. bir kişi ismi xture diye bi char bana +6 ironx verdi aynı sebepten.
    ve_siyam diye bi ark +6ib sini verdi bakalım biraz takılalım diye.

kim ne derse desin cypherda diğer serverlarda olmayan bişiy var oda iyi niyet hala var.

ben çıksam arkadaşlar arese geçiyom beni kasıcak olan varmı veya biraz olsun yardım edicek olan desem kim çıkar 1 kişi 2 kişi ama geçen gün topic açtım arkadaşlar beraber kasalım hem lvl düşük arklara yardım ederiz diye 70lvl adamda bende varım dedi 32 lvl adamda inanmıyan araştırsın forumda.

ewet gecen gece cypher da 70 lwl zalimkarus adlı bi oyuncu bizi kastı clana alıp çünkü lel dif diodu 30 luk adamı 38 yaptı

• quote:

Orjinalden alıntı: technical_tr

hiç bir serverde deru slotunda 63+ charlar slot kapmak için uğraşır lar mı????
    chyperde bu war işte....

Neden 63 lvl'im 64 olcam Cyperdayım öle bişi yapmadım

Bendemi sorun war arkadaşım?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.