Şimdi Ara

D GİTTİ:( BUFF OLDU YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar!dün akşam bilgisayarımda öğle internette giriyordum.Aniden res çekti pc.Önce hdd görmedi bir. Sonra zorla çok yavaş olarak açıldı.Fakat D yi görmüyor keçileri kaçıracam dostlar.Bunun bir yolu var mı?Okadar resim okadar müzik okdar hatıra gitti.Benim yapabilecegim birşey var mi?yoksa Ankara da bu işi yapabilecek biryer söyliye bilirimisiniz!Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemprod -- 6 Nisan 2007; 23:05:28 >

• bu haliyle hiç ugraşma hdd ni başkabir pc ye takıp dene
  • Teşekkür ederim hızlı cevabın için.Elimde olan başka bir imakan var mı?Düzeltmek yada hiç yoktan içindeki bilgilerimi kurtarmak için izliyecegim bir yol?
  • Arkadaşlar HDD'ye güvenmeyin hiçbir zaman. Bir çok sebepten dolayı BUFF'layabiliyor. Siz siz olun devamlı DVD'lere yedekleyin bilgilerinizi derim ben.

erdemprod bu tür durumlarda bir çok bilginin kurtarılabildiğini duymuştum. Sen istersen forumlardan dahili bileşenler/depolamaya bak, orada istediğin bilgiyi bulabilirsin umarım.
  • Saol şuanda arşivlerin içinde kayıp oldum.Yarar birşey bulmaya çalışıyorum.Haklısın bundan sonra full dvd hdd güvendik BUFF oldu.Gene bu konuda bilgisi olan bir arkadaştan haber bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemprod

Saol şuanda arşivlerin içinde kayıp oldum.Yarar birşey bulmaya çalışıyorum.Haklısın bundan sonra full dvd hdd güvendik BUFF oldu.Gene bu konuda bilgisi olan bir arkadaştan haber bekliyorum.

zamanında bende bilgileri geri getiren proğram kullanmıştım...bi halta yaramıyor sadece dosyalar geliyor içi boş :S

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.