Şimdi Ara

D&R REZİLLİĞİ!! 4 AYDIR ÜRÜNÜM ELLERİNDE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up

• Hocam selamlar, yapacaginiz en mantikli olay musteri temsilcisine üç kez üst üste beni bir ust yekiliye(ki bu takim lideri oluyor) baglayin demek. Size tam uc kez suan burda en yetkili benim diyecek ve ucuncusunde sizi takim yetkilisine baglayacak. Diyelimki zora kosuyor o halde deyin ki yasal olarak ben uc kez yetkili istedim baglamak zorundasiniz. (uc kez yetkili istediginiz zaman cagri merkezinin dilinde cagri krize girmis oluyor ve cagri krize girerse mecbur takim yetkilisi baglanacak eger temsilci yetkiliyi baglamaz ise sikayet edin musteri temsilcisini direk karanlik odaya cekiyorlar ve sorgusuz sualsiz isinden ediyorlar.

Takim lideriyle konusun. Size cok buyuk ihtimal ses tonu son derece duzgun otoriter bir erkek veya tatli dilli yumusacik adeta sesine asik olabileceginiz bir bayan yetkili baglayacaklardir. O yetkiliye durumu anlatin eger o da sorunu cozemez ise, bu kez beni daha yetkili birine baglayin diye uc kez ayni seyi soyleyin ucuncusunde o da sizi cagri merkezinin en yetkili ismi olan super visor (supervayzır) baglayacak bu adam yada kadin ordaki en yetkili kisi oluyor ondan daha ustu yok. Kesinlikle isinizi cozebilecektir. Tum bunlari soylerken cagri merkezinde calismis biri olarak soyluyorum. Eskisehir win cagri merkezinde calismistim. Cagri merkezinde calismak cok zordur. Ordakilerin Allah yardimcisi olsun. Sekiz saat calisma suresi ve bir gunde en fazla 90 dakika mola( buna ogle yemegi arasi dahil) surekli agiz kurulugu bas agrisi bolca radyasyonda cabasi.

Tek bir guzel yani var cay kahve akliniza gelecek her turlu alkosuz mesrubat sinirsiz bedava. (Tabi icebilecek zaman bulabilirseniz kuyruktan oturu)

• Hala para iadesini yapmadılar

• up

• Up

• D&R den bir daha ne bir şey alırım nede aldırırım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.