Şimdi Ara

D-smart modül giriş paketi 2 yıl 191 tl !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
3.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihodabasi

arkadaşlar bu modülü aldığımızda iki yıl boyunca ntv spor ve trt 2 gibi kanalları maç yayınlarında şifresiz izleeyebiliyormuyuz.

slm modul bısslerı acmaz
    uydu cıhazın bisslerı desteklıyorsa ancak açar
  • Kampanya devam ediyor. 191+199 Liraya 2 yıllık full hd paket, bence kaçırılmayacak fırsat.
  • merhaba, murat_5320 kardeş 2 gündür müşteri hizmetlerini arıyorum fullpakete kaça yükseltirsiniz diye 320 tl fiyat veriyorlar. cam modül+ 2 yıl giriş paketi alalı 1 ay oldu. hediye verilen bir aylık süre doldu şimdi zorluk çıkartıyorlar. arkadaşların bilgisine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuccar01

merhaba, murat_5320 kardeş 2 gündür müşteri hizmetlerini arıyorum fullpakete kaça yükseltirsiniz diye 320 tl fiyat veriyorlar. cam modül+ 2 yıl giriş paketi alalı 1 ay oldu. hediye verilen bir aylık süre doldu şimdi zorluk çıkartıyorlar. arkadaşların bilgisine.

peki ne diyorlar hocam. o kampanya bittimi diyorlar yoksa her zamanki dsmart'tan bihaber dsmart müşteri temcillerinemi rastladınızda öyle bir şey yoktu zaten diyorlar...
  • Arkadaşlar bu modülü aldıktan sonra aktivasyon için aradığınızda bu yükseltme işlemini gerçekleştirmeye çalışın. Yapanlar hep böyle yapıyor.

Alıp belli bir süre kullanınca (benim de yaptığım gibi) kabul etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuccar01

merhaba, murat_5320 kardeş 2 gündür müşteri hizmetlerini arıyorum fullpakete kaça yükseltirsiniz diye 320 tl fiyat veriyorlar. cam modül+ 2 yıl giriş paketi alalı 1 ay oldu. hediye verilen bir aylık süre doldu şimdi zorluk çıkartıyorlar. arkadaşların bilgisine.

Bildiğim kadarıyla 199 Liraya full pakete yükeltme işlemi sadece aktivasyon sırasında yapılabiliyor. Bu sebeple full pakete yükseltemiyor olabilirsiniz, fakat tam emin değilim. Bazı arkadaşlar da kampanyanın sona erdiğini söylese de dün akşam 199 Liraya full pakete yükselten arkadaşlar var.
  • bu yükseltme olayı bitti mi acaba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.