Şimdi Ara

D-smart modül giriş paketi 2 yıl 191 tl !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
3.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

düz tüplü tv varsa bir ise yarar mi. alıcı fa modül girişi var ama

tüplü tvlerde işe yarıyor mu arkadaşlar
  • http://www.dsmart.com.tr/paketler-giris-paketi

kanallar tırtmış gerek yok
  • para tuzakları kanmayın derim !
  • Full paketi herhangi bir ücret ödemeden 240 Tl gibi bir fiyata aldım. Maxi paket 190 Tl ydi . Daha önceki modül kullanıcılarına ciddi indirimler yapılıyor sonraki sene . İlk modül aldığımda 200 Tl ye aile paketi almıştım. En altın bir üstü oluyor sanırım. Geçen bir gittim smart sporlu falan maxi paketi 190 a veriyorlar. Full pakette 240 Tl . Full paketi aldım direk böldüm 12 ye . Her sene yenilemeyi düşünüyorum. Şampiyonlar ligi ve avrupa maçları , bazı türkiye maçları HD olarak. Aynı zamanda star tv hd , kanal d Hd . bunun gibi 30 HD kanal daha. Her türlü değiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 26 Ağustos 2012; 1:56:43 >
  • sevgili
    eaglemania
    ben teknosadan HD uydu alıcılı paket aldım ve 1 yıllık 99 liraya full pakete yükseltebildim.Sıkıntı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkin -- 26 Ağustos 2012; 1:55:51 >
  • Sıcak fırsatlar yaktın beni. Abuk subuk şeyler almaya başladım. Bunu da aldım ama hala ne yaptım ben diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Sıcak fırsatlar yaktın beni. Abuk subuk şeyler almaya başladım. Bunu da aldım ama hala ne yaptım ben diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full paketi 2 yil ekletecekler icin cok uygun kampanya , HD uydu alici alsaniz , izleyebilecek 4 kanal var 2 si trt 2 si atv grubu...

Sadece sampiyonlar ligini sifresiz seyretmek bile yeter;)

Ayrica herkes illaki kanal d de ve star da dizi izliyordur, bunlarida HD izlersiniz ;) 4 sinema kanali , 4 damart sinema kanali var, fx ve foxcrime var , belgeael kanallari var...

Bede dsmart satis temsilciai gibi oldum muhahaha , ama kampanyasiz fiyatlari duysaniz anlarainiz:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derkin

sevgili
    eaglemania
    ben teknosadan HD uydu alıcılı paket aldım ve 1 yıllık 99 liraya full pakete yükseltebildim.Sıkıntı olmadı.

HD alıcılı aldığınız paket hangisiydi hocam? Aile paketi mi?

Bir de, alır almaz mı yoksa 6 ay/1 yıllık aboneliğin sonunda mı yükselttiniz?

Ve ne zaman bu işlemi gerçekleştirdiniz?
  • Fiyat, sitesinde 239 olarak görünüyor. Mağazalarda 190liraya almak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

Full paketi 2 yil ekletecekler icin cok uygun kampanya , HD uydu alici alsaniz , izleyebilecek 4 kanal var 2 si trt 2 si atv grubu...

Ayrica herkes illaki kanal d de ve star da dizi izliyordur, bunlarida HD izlersiniz ;) 4 sinema kanali , 4 damart sinema kanali var, fx ve foxcrime var , belgeael kanallari var...

Bede dsmart satis temsilciai gibi oldum muhahaha , ama kampanyasiz fiyatlari duysaniz anlarainiz:)

Sadece belgesel izleyen bunu almasın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Full paketi 2 yil ekletecekler icin cok uygun kampanya , HD uydu alici alsaniz , izleyebilecek 4 kanal var 2 si trt 2 si atv grubu...

Sadece belgesel izleyen bunu almasın mı?

Hocam belgesel kanallarının tümünü almak için sanırım maxi paket gerekiyor ki iddia edilene göre teknosa'dan bu bahsedilen paketi almak, diğer yollarla maxi paketli dsmart modülü almaktan (ben 3-4 ay önce en ucuz yer olan nextburada.com'dan almıştım) daha ucuza geliyor...

• quote:

http://www.dsmart.com.tr/paketler-giris-paketi

ne bekliyorsun ki kardeş dsmart olsun digi olsun bu tür kuruluşlara para vermek bence çok lüks
  • quote:

Zaten giriş paketi için kullanacaksan alma diyoruz güzel kardeşim. 200 lira üstüne verip full pakete çeviriyorsun. 26 HD kanal ile keyfine bakıyorsun.

Fiyat yeniden 239 olmuş ama gene iyi fırsat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

ne bekliyorsun ki kardeş dsmart olsun digi olsun bu tür kuruluşlara para vermek bence çok lüks

Başka alternatif mi var?
    Mahalleye kablo tv geldi de biz mi almadık.
  • bu gün 239 tl ye çıkmış
  • quote:

yazık yav, 21.yyda şampligini şifresiz seyrediyor diye sevinenler var, ama 200 lira paraya
    o kadar yazdım kimse dinlemiyor, millette para çok,
    azeri kanallarında şampligi bedava,bunun yanında,
    ingiltere ligi,ispanya,almanya,italya
    bugünün maç listesi
    13:00 Futbol. LFP. CANLI
    15:00 Formula-1.Belçika qran prisi. Final. CANLI
    15:30 Futbol. EPL. Liverpool- Arsenal. Azərbaycan Televiziyası-CANLI
    18:00 Futbol. EPL. Southampton - Manchester United. CANLI
    21:30 Futbol. LFP. CANLI
    21:45 Futbol. Serie A. Internazionale - Roma. Azərbaycan Televiziyası-CANLI

• arkadaşlar bu modülü aldığımızda iki yıl boyunca ntv spor ve trt 2 gibi kanalları maç yayınlarında şifresiz izleeyebiliyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

yazık yav, 21.yyda şampligini şifresiz seyrediyor diye sevinenler var, ama 200 lira paraya
    o kadar yazdım kimse dinlemiyor, millette para çok,
    azeri kanallarında şampligi bedava,bunun yanında,
    ingiltere ligi,ispanya,almanya,italya
    bugünün maç listesi
    13:00 Futbol. LFP. CANLI
    15:00 Formula-1.Belçika qran prisi. Final. CANLI
    15:30 Futbol. EPL. Liverpool- Arsenal. Azərbaycan Televiziyası-CANLI
    18:00 Futbol. EPL. Southampton - Manchester United. CANLI
    21:30 Futbol. LFP. CANLI
    21:45 Futbol. Serie A. Internazionale - Roma. Azərbaycan Televiziyası-CANLI

bu kanalları nereden izliyorsunuz hocam. turksat ise şifre girmiyormu

• arkadaşlar modül yine 191 tl olmuş bilginize
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.