Şimdi Ara

D3D9 DA NEYN NESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi yardım oyuna giremiom oyunu silip yükledim ama game guardı doldurduktan sonra bana D3D9 şeklinde ardı ardına 3hata verio ve sonrada ?????? hatasını verio bugün oynayamadım hiç yardımm lütfen

• o bi windows bileşeni ben geçen sene d3d9.dll yüzünden hiç bir oyunu yükleyemiyordum format attım bugün silkroad a değil ama başka oyuna girerken yine aynı hatayı verdi kafayı yerim yine aynı şey olursa
  • http://www.driverskit.com/dll/link/489.html alın burdan indirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 13 Temmuz 2006; 10:57:53 >
  • ayni uyaridan bende oynayamiyorum

bu dll yi nereye cikarcagiz yardim lutfen
  • directx i yüklemeyi denneyin o directx bileşeni , yüklüyse tekrar yükleyin yada yeni versionunu kurun
  • hangiu wersiyonu kardes link werebilirmisin
    bende sitede olan 9 u indirdim bide uyaridsa get full directx sdk diyodu onuda indirdim 450 mb ama yuklenmiyo

simdi greecede lvl 40 civarinda car wardi ama oynayamiyom :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: n0remorse

directx i yüklemeyi denneyin o directx bileşeni , yüklüyse tekrar yükleyin yada yeni versionunu kurun

çok saol kardeş çözdüm problemi sayende
  • bu ne yahu hergün farklı hatalar çıkıyor bırakıyorum bu oyunu martial heroes i kuruğp onu oynayacağım yetti artık
  • biri microsoft tan DirectX End-User Runtime Web Installer programini indirip rapid..... upload edebilirmi lutfennnnnnnnnnnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberberkay -- 13 Temmuz 2006; 18:50:48 >
  • problem tam olarak çözülmedi.bende yükledim directx9.0c'i ama olmadı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.