Şimdi Ara

dantemi_hitmachine mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hitmachine + sı olmayan shell set ve +sız giga yani 10 tam bir edit char anlıcağın lvl 11den 70e kasmış
  • Bencde HitMachine
  • ben yenerim
  • alllahım akıl ver F9 yense ne olacak hitmachine yense ne olacak
  • şu ikisinden bir yensede bari şu topic kapatılsa
  • BÖYLE Bİ SORUNUN CEVABI HERKES TARAFINDAN BİLİNİYOR TABİKİ BEN

• BEYLER 2ŞEY SOLİCEM:

1-YOK F9 MU HITMACHINEMI İKİSİ DANTEYE DALAR MI DALMAZMI TARTISMASINI BIRAKIN...
    2-HER 70LVL ADAMA EDIT DEMEYİN +10OLDUGUNU NERDEN BİLİYOSUN BAGIRIYOMU +10GIGAM VAR GM BENI EDITLEDİ DİE?
    KİM 70LVL SA EDIT... O ZMN BETERR DE EDIT BILINCDE EDIT MAREKILLERDE EDIT ROMEOUS DA EDIT MYTHOLOGYDE EDIT SARUHANCADA EDIT JADEDXAVIERDE EDIT KRAKATOADA EDIT VINCENTZOLUCANIDE EDIT ZART EDIT ZURT EDIT...

ILLIMUNATININ VENTRILLOSUNA JADEDXAVIERLE 2,5SAAAT KONUSTUKTUNSAN SONRA GIREBILME AYRICALIGI ELDE ETTIM ADAMLARIN TEK KONUSTUKLARI KONU BOSS + CASTLE SIEGE WAR HA BIRDE BOSSLARDA RAHAT KESMEK İÇİN ABYSS BLESSING CIKARIYOLAR ... SIZDE BU ADAMLAR EL EMEGIYLE KASINCA EDIT DIOSUNUZ.. SORARIM SİZE HAYATINIZDA CZ RAVENLERE YADA TROLLERE BAKTINIZMI HEP DOLUDUR HEP BABA ADAMLAR ORDADIR ADAMLAR ARTIK EXP KASARKEN BİRBİRLERİNE DALMIYOLAR ELİMDE RESİMLER MEVCUT YOLLAYABİLİRİM CZDE TROLLERE ORCLARIN BIZLE BOX MACI YAPTIKLARINI BİLİRİM HATTA YAPANLARDAN BİRİ DE ALKOC TUR :)

INSANLARA EDIT DEMENIZDEN BIKTIM BUKEMEDİGİNİZ ELİ YA KESİN YADA OPUN EDIT DİE İFTİRA ATMAYIN...

Edit: Kelime Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cakiroglu_ -- 13 Mayıs 2006; 20:05:13 >

• interserver war sırasında gitsinler arenaya kapışsınlar bukadar basit. kim yener nerden bilelim sen kahin misin
  • Ya burda çoluk çocuk muhabbeti yapmayın arkadaşlar ayrı serverlarda oynayan 2 karakterden bahsediyorsunuz ve aresle beramus arasında çok fark var ares en başta gerçekten herkezin oynayabileceği bir server değidir beramus o kadar da yenı sayılmaz ama arese bakılırsa areste daha cok 70 var o yuzden dante mı hıtmachıne mı yada f9 devıl mı bunu bılemezsınız ancak arkadasın bı tanesının dedıgı gıbı ıntelwarda anlasılır tabı hıtmachınenın f9devılla 1vs1 yapmaya .... yerse ve ayrıca artık dante hacklendı bunu bı yere not alın
  • kim yener bilionmu ....... yener
  • @ bebek bezi , delimanyak3333

HitMachinenin elinde +10 Giga falan yok..
    elindeki giga +8,shelleri +8,takıları en az +2 lerde geziyor..( roc,we,vs.)
    örn:Infamous vol 2 yi izlemenizi öneririm Böylece yalan,yanlış açıklamalar yapmassınız.
  • hitmachine alır tabiki dante kim
  • serverde tek +9 raptorda onda
  • hitmachine sürter...
  • quote:

Orjinalden alıntı: danger_rogue

yakında böle topicler açılacak
    f9 un boxerındamı daha çok kalp var dante nin mi?

hitmachine slip mi giyer boxer mı?

kunt +8 shardı hangi marka yağla cilalar?

gereksiz topicler açmayın lütfen

koptum yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

hitmachine + sı olmayan shell set ve +sız giga yani 10 tam bir edit char anlıcağın lvl 11den 70e kasmış

boş boş konuşma videosunda sheller +8 olarak gözüküyor vede sen onun edit char olduğunu ima EDEMEZSİN
  • Yeterrrrrrrrrrrrr!!!Mesaj yazmayın şuna üstte kalıyo!!!
  • HORT

quote:

Hoşuma gitti

• quote:

Orjinalden alıntı: PsychoSéxy_

HORT

quote:

Hoşuma gitti

Gereksiz konu güncellemekten 2 uyarı puanı tekrarında uzaklaştırma

forum silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 29 Haziran 2007; 16:23:19 >

• forever dante
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.