Şimdi Ara

Darksiders 2 Save Sorunu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
15.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heronin

Oldu dostum çok sağol walla ne kadar teşekkür etsem az 15 saat oynayıp sonunu göremedim diye üzülüyordum çok teşekkürler .. :)

iyi oyunlar
  • arkadaşlar , bende yaklaşık 20 levellik oyunumu sildim. The Ivory Citadel adlı bölümü yeni bitirmiştim. Elinde bu bölüme yakın save olan gönderirse çok sevinirim. İnternette bulduğum save game leri yukarda bahsedilen yöntemle değiştiremedim, şimdiden tşk
  • ya not Today bana bi yardımcı ol kardeşim ya pmde attım bi bakıver acil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafegold

ya not Today bana bi yardımcı ol kardeşim ya pmde attım bi bakıver acil :)

PM attında herşey konuda. Yapılamıyacak kadar zor bir şey de değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim valla yapamadım ya yeminle bak pm attıgımdan beri kendim uğraşıyorum, teamvieverdan halletsen olur mu:) hallediver ya :)
  • Not Today! çok sağol üstad ya ilgilendiğin için valla çok teşekkür ederim :)
  • Help Me !! :( Yaklasık 10 Saatlik oyunum gitti.. :(
  • ya arkadaşlar bu kadar zor birşey değil konuyu hazırlayan arkadaş gayet açık bir şekilde anlatmış bunu yapamayacak kadar aciz olamazsınız bizde bu konuda öğrendik değiştirmeyi biraz emek harcayın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

quote:

Orijinalden alıntı: RiseR88

teamviewer dan bağlanıp yapman lazım yoksa diğer türlü sen düzeltsen dahi onun pc ye yine uymuyor save

uyuyor geçen bu sorun için foruma üye olan birisine yaptım

sen bunu dedin ya başına çok büyük bela aldın dostum kolay gelsin

• yapan arkadaşlar bana bi mesaj atabilirlerse sevinirim benimde savem kaldı format attım pcye şimdi görmüyor arkadaşlar.
  • quote:

sorunu çözdüm arkadaşlar umarım yardımcı olur.

şimdi hex editor adlı programı kurun.http://www.hhdsoftware.com/Downloads/free-hex-editor

şu klasörleri silin:
    C:\Users\...\Documents\My Games\Darksiders2 , C:\Users\.....\AppData\Local\SKIDROW\50650 (yada başka bir yerdeyse)

oyuna girip yeni bir kayıt oluşturup kapatın.

C:\Users\...\AppData\Local\SKIDROW\50650\Storage klasörüne gelen dssave4.dsav dosyasını ve yeni yükleyeceğiniz dssave4.dsav dosyasını hex editor ile açın.hangisinin yeni olduğunu karıştırmayın ama.

Storage klasöründekinin 2f den 34 e kadar olan değerlerini imleçle seçip ctrl+c ile kopyalayın ve yeni save dosyasının aynı değerlerini seçip ctrl+v ile yapıştırın, üstten de kaydedip kapatın. (benim değerleri girmeyin farklıdır sizde.)

C:\Users\...\Documents\My Games\Darksiders2 klasörünü sildikten sonra yenisini Storage klasörüne atıp değiştirin.

Darksiders 2 Save Sorunu

Güncelledim.

Kardeşim verdiğin olayı denedim ama yapamadım. Şundan dolayı yapamadım tam olarak nereyi ne kadarını hangi satırları kopyalıcam onu yapamadım satırların seçilmiş halinin resmini paylaşabilirsen çok sevinirim kardeşim emeğine sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: -alikan-

Kardeşim verdiğin olayı denedim ama yapamadım. Şundan dolayı yapamadım tam olarak nereyi ne kadarını hangi satırları kopyalıcam onu yapamadım satırların seçilmiş halinin resmini paylaşabilirsen çok sevinirim kardeşim emeğine sağlık.

Seçilmiş hali zaten o resimdeki yerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 7 Eylül 2012; 13:08:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -alikan-

Seçilmiş hali zaten o resimdeki yerler.

Kardeşim benim hızlı cevabın için teşekkür ederim fakat açıklamada 2f ile 34 arası demişsin ya kafamı o karıştırdı o yüzden beceremedim. Bir de benim devam etmek istediğim bir save var onu indirdim fakat onda datasave04 değil 03 yazıyor onu nasıl uyarlarım. Yardımcı olabilirsen çok sevinicem
  • Aynı resimde ki o yerleri seçip kopyala işte, aşağıda filan değil zaten en üst orası.Save dosyasını da 04 olarak değişsen çalışır mı bilmiyorum ki, denemek lazım.
  • quote:

Aynı resimde ki o yerleri seçip kopyala işte, aşağıda filan değil zaten en üst orası.Save dosyasını da 04 olarak değişsen çalışır mı bilmiyorum ki, denemek lazım.

Saol kardeşim eve geçince sakin kafayla denicem
  • quote:

Aynı resimde ki o yerleri seçip kopyala işte, aşağıda filan değil zaten en üst orası.Save dosyasını da 04 olarak değişsen çalışır mı bilmiyorum ki, denemek lazım.

Ne yaptıysam olmadı beceremedik sürekli hata alıyorum sana pm attım kardeşim bir bakabilirsen çok sevinirim.
  • quote:

Not Today yardımın için teşekkür ederim kardeşim emeğine sağlık saolasın
  • Ya Ben belki 50 defa denedim hata veriyor. Aksam üzeri bana bu save dosyanı mount edebilecek bir arkadaş var mı deli olacam. Yapamadım bir türlü Programları indirdim. TeamW ile bağlanıp yapsın bir arkadaş buradan yazın veya pm atın aksam cevaplarım. İyi forumlar herkese
  • Not Today! arkadaşımızın bilgilerinden yola çıkarak resimli bir anlatım hazırladım. Umarım işinize yarar.

http://www.dosya.tc/server21/QwATNI/DS2saveresimli.rar.html
  • Ben yapamadım oyunu sildim Ama Not Today ve sinitra arkadaşlarıma teşekkür ederim ilgilerinden ötürü.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.