Şimdi Ara

Darksiders 2 Save Sorunu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
15.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben şimdi denedim o 2f falana önemli değil aynı sıradaki rakamları kopyalayın diğer save e yapıştırın tamamdır ben öyle yaptım ama bölüm seçme yokmu? kaldığım yere nasıl dönerim?
  • iyi güzelde bir allahın kulu save dosyasını paylaşmamış ...
  • portal silahını aldığım yerde oyunun savesini sildim yanlışlıkla oralara yakın bi yerde savesi olan varsa atabilir mi acaba ?
  • Save dosyası arayanlar için yardımcı olayım. Konuları arasanız bulurdunuz aslında.

http://uploaded.net/file/1fhcjppp
  • Kardeşim benim 22 saatlik emeğimi alt+tab yaparken güme gitti :)

Dediklerini uyguladım çok sağol çalıştı ama ufak bir sorun var ;

KARAKTER HARİTADA HEP BOŞLUKTA DÜŞÜYOR VE SONUNDA DOĞAL OLARAK ÖLÜYOR ONU NASIL HALLEDEBİLİRİM ARKADAŞLAR???
    TEŞEKKÜRLER.
  • Brutal Kill harikasın valla sende beni güldürdün hacı :)
    yanlız benimde sizden bi ricam olucak arkadaşlar 13.leveldeyim eternal thorne diye bi yer havada uçan bi gemiyi ikitane ejderha uçuruyo o gemide karşıya atlamak için kullandığımız ışıklı tutunma zavazingosu galiba flasford du adı atlarken tutunuyo ama karşıya atlamak yerine boşluğa atlıyo orayı bi geçemedim bana yardımcı olabilirmisiniz...
  • ExsyDra hocam save leri indirdim lakin olmadı bu yöntemle kendi oyunumu silip daha sonra kendi save dosyamdan defalarca oyuna devam ettim ama başkasının verdiği dosyalar olmuyor bu arada bende blackbox sürümü var bundanmıdır acaba?
  • emek hırsızlığı bilmem ne felsefelerıyle orjınal oyunumu aldırtcan bize. maddi durumu ıyı olmayan mıllet ne alacak mariomu mayın tarlasımı oynayacak? 150-200 tl lık oyunlara mıllet para saçacak kadar zengin değil. yada baba parasıyla orjinal oyunları savunacak çok kişi yok ortalıkta.gitmişsin almışsın orjinalini eywallah . güle güle oyna.oyunun sorunsuz olabilir.ama bunu başka bir dillede soyleyebılırdın.benim orjinal cdde boyle bı problem olmuyo falan.türkiyede türk yapımı oyun yapılsın orjinali almada en önden ben gideceğim yeminlen. ama gidip gavur adamın yaptıgı oyuna para verıpte onun devletını desteklemem.. sonuna kadar kopya arkadaş..yaptıgı oyundan yuzde 95 ı orjınal satsa yuzde 5 i turkıyede kopyadan gider. adama dokanmaz.
  • bende bu oyun var arkadaşlar ama ata binemiyorum ? ? ? ? ?
  • Hocam Ben yapılması gereken herşeyi yapıyorum fakat Corrupt save Sorunu Halen devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.