Şimdi Ara

DATRON TW8A 1854.YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.mavibilgisayar.com/ud/10898 ARKADAŞLAR DATRON TW8A LAPTOP ALMAYA KARAR VERDİM BU ÖZELLİKLERDE Bİ LAPTOPU BU FİYATTAN DAHA AŞAĞI ALABİLİRMİYİM???VE BU ÜRÜN HAKKINDA YORUM YAPABİLİRMİSİNİZ???

• bide şuradaki fiyatına göz at istersen.

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.001.1294.0052

burada yalnız işletim sistemi freedos...

ürün bence genel olarak iyi...bende bu ürünle msi gx630 arasında kaldım...
  • bende bu dediqimi maviden alıcaktım qittim buqün müdürle konuştum türkiyeye qelmedi daa 15 qün sona felan qelir dedi bende öyle diince tekrar araştırma yaptım bende msı gx600 veya samsung r510-xs01 tr modelleri arasında kaldım bakalım artık yarına kadar iice bakıp alıcam yoksa kampanyalar biticek...
  • ben hepsiburada.com'dan aldım, çok iyi bence bu özelliklere bu fiyat. memnunum
  • arkadaş bende bu bilgisayardan almaya karar verdim.hepsiburada.com dan almayı düşünüyordum hizlial.com u buldum ve daha ucuz ama site hakkında fikrim olmadığı içni bende başlık açıp sordum. Bu bilgisyar özellikler açısından çok güzel ama ben de firma konusunda takıldım ve araştırıyorum çünkü bunun dağıtım firması ufotek battı diyorlar; onun içni alırken iyi düşnü dediler bana.
  • bu ürünü ben yılbaşından önce hizlıal dan 1482 tl ye aldım. ürün fena değil. özellikleri baya bi iyi. vistanın verdiği taban puan 5.0. artılar; donanım gayet iyi, vistaya para ödemiyosun, bağlantı portları çok çeşitli, fiyatı uygun, rabson memory (eğer tanıtabilirsen. çünkü ben hala tanıtamadım. rabsonla ilgili sürekli sıkıntı yaşıyorum. benim şansızlığım yada beceriksizliğim olabilir) söylendiğine göre performası baya bi olumlu etkiliyomuşşş, ısınma sorunuyla daha karşılaşmadım... eksileri; biraz sesli çalışıyor, dağıtıcı firma(ufotek) ile ilgili nette iflas etti, edecek gibi haberler dolaşıyor, kasa biraz daha sağlam olabilirdi. mesela kapak için kilit yok. ben memnunum. alsam aynı cihazı tekrar alırım. sende iyi düşün karar ver... kolay gelsin.
  • İşte Wasd11 siz de biraz bekelrseniz ürün 1400lere düşer,
    Şu anda kimsenin laptop almamasını öneririm.
    (Bazı istisnalar olabilir tabii)

(Ben de kullandım ama sivrisinek sesini bile farketmiştim
    Sesli çalışsaydı sokmuştu o sinek beni )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknzbz -- 23 Ocak 2009; 15:33:34 >
  • nasil dusuyor bu laptopun fiyati 1400 e ben onu anlamadim,dolar desen 1,6 nin asagisina inmesi zor gibi bu vakitten sonra,ayrica urun su anda hizli alda %18 indirimli 1600 e satiliyor.En ucuz fiyat bu suan netteki
  • 1400den fırladı zaten,
    Sürpriz şekilde ufotek battı,
    Dolar düşmeye geçti ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknzbz -- 27 Ocak 2009; 23:35:55 >
  • yanı bende bu ara almayı dusunuom ama sızcede almıyımmı yanı dolar bundan sora nolur?
  • merhaba arkadaşlar;
    bu model için hepsiburada.com Kablosuz İletişim için ''Wireless 802.11a/b/g/n'' demiş.
    Ama DATRON'un resmi sitesinde ise ''802.11 a/b/g Çift bantlı anten desteği'' denmiş.
    şimdi bunda ''n'' protokülü var mı yok mu?
  • mavi bilgisayar
    Yaşadığımız bu süreçte, mağdur olan müşterilerimiz yaşadıkları problemi "bilgi@mavibilgisayar.com" adresine gönderebilirler.
    Mavi Bilgisayar olarak, elimizden geldiğince yaşanan problemleri çözmeye çalışacağız.
    Göstereceğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.