Şimdi Ara

ddr3 anakart Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Şimdi Ben Anakartımı Degiştirecem Alacağım İşlemci g4560 işlemci Alacağım Ekran Kartıda GT1030 Sırf

Ram Alacam Diye Uğraşmak istemiyorum Şuanki Anakartım G41MXE -K Uyumlu Deil Biliyorum

Şimdi Gidip Bir DDR4 Anakart Alsam Hem Ona Para Verecem Hem Ram e

Şuanki Ramin Özelliği:https://resmim.net/preview/2AGSOI.png

Güzel Bir Anakart Önerirseniz Sevinirim Bütçe:200-300 tl Arası

Beyler DarBoğaz Yemesini İstemiyorum Zaten Oynayacağım Oyunlar: Csgo,Far Cry Primal,Dying Light,Lol,vb Zaten

768p Filan Orta Ayarlarda Oynarım Grafik Manyağı Deilim o kadar Ha Bu Arada [[[PSU:400w Bir Eneji Kaynağı]]]

• Şimdi Sence Ne Yapmalıyım Bi Yardım Edersen Sevinirim Kafam Karıştı ya ddr3 anakart mı alayım ddr4 mü

Ya Para Sıkıntı biraz 700tl para var işte Pc Acayip Derecede Kasıyor Oyunlarda ne yapacağımı Şaşırdım

Bir kaç videolara baktımda Gt 1030 ile g4560 çok iyi Gidiyor ben o kadar Yüksek Grafikli oyunlar oynamam

biliyorumda Şimdi bak Gidecem Anakart Aldımsay H110m 250 tl İşlemci G4560 270 tl Ram 4gb oda :260 tl

Bide Bunun Üstüne Ekran Kartı 2.el alacam zaten 2 ay kullanılmış garantisi içinde Oda:350 tl Toplam:810 tl

Biriktirip alabilirim böyle bi şey
  • Mehmet Faqri M kullanıcısına yanıt
    Yanlış Olmuş :D 1130 tl işte :D
  • Bu Bana Gönderdiklerin Baya bir Pahalı Bu Foxconn Anakartına Gt 1030 Alıp takacam Şimdilik Parayı Biriktiripte Gidip 3lü alcam g4560 işlemci h110m anakart 4gb ram ddr4 Bunlar Olsa Olmaz mı
  • Şimdş Ddr3 Dizsem Bu Takılı Olanlar Kalsa Nasıl olur sence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.