Şimdi Ara

De Souza'nın yumruğu ve RVP'nin Tolgay'ın futbol hayatını bitirmelik hareketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • De Souza, Tolgay'a sağ eliyle net bir şekilde vuruyor ama FB'li olmayı öğrenmiş demek ki hakeme göstermeden yapabilmiş hareketi. bilica, lugano, em*e, volkan, bekir gibi sayısız çirkef oyunculara sahip olmuş FB'ye yakışan bir oyuncu olmuş De Souza. Nefretini yüzünde görebildiniz mi?
    https://twitter.com/davrannn/status/805092029663506432

RVP'nin, yine Tolgay'ın sanki futbol hayatını bitirmek istermişcesine yaptığı harekete bakalım. Sağ ayağıyla bir müdahalede bulunuyor önce, müdahalesi başarısız oluyor ve top ondan uzaklaşıyor. O anda sol ayağıyla kasten Tolgay'ın aşil tendonunu hedef alıyor. Aklı başında, belli bir IQ'su bulunan her insanın kırmızı kart diyebileceği bir pozisyonda kart yok.
    https://twitter.com/BelkiSusar/status/805097128343306240

İşte böyle bir kulüple uğraşıyoruz. Tarihin en büyük şakası. Tek konuştukları pozisyon Tosic'in, Lens'e yaptığı, topu hedef alan ve kasten yapmadığı faul. En azından bizler gönül rahatlığıyla Tosic'in yaptığı hareketi kasten yapmadığını söyleyebiliyoruz fakat rakip takım taraftarları her zamanki çirkefliklerini böyle pozisyonlardan söz etmeyerek bile başarabiliyorlar. Ben artık yoruldum. Sanki aralarında anlaşarak ve bilerek realiteden uzaklamışlar. Ya bilerek yapıyorlar ya da hepsi birer robot ve buna programlanmışlar. Bir FB'li arkadaş çıksa biz şaka yaptık dese de rahatlasam ya. Ben sıfırdan kendinden nefret ettirebilen bir taraftar grubu daha önce görmedim. Umarım 5 sene sonra 20 milyon Aziz Yıldırım ile uğraşmak zorunda kalmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 4 Aralık 2016; 19:19:36 >

• Hakeme ve çirkefliği rağmen yenilmedik
  • Kendileri yaptıkları her şeyi diğer takım taraftarları yapıyormuş gibi konuşmaları gerçekten inanılır gibi değil

Dayanın az kaldı beyler, kurtulacağız bunlardan
  • Beşiktaş yine mağdur.
  • Jst1907 J kullanıcısına yanıt
    Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Yav he he. BJK, FB veya GS hangi takım taraftarı olursa olsun sizin gibi dünyaya provoke amaçlı gelen, tek hedefi rakip takım taraftarını çıldırtmak olan kişileri dikkate almayacak olgunlukta olmayı çok istiyorum
  • Her pozisyonda hakeme itiraz ettiler resmen komediydi
  • Galatasaray maçınıda izledim kavga dövüşden başka birşey yok. 20 mt top dolduran takım için o transfer bütçeleri ilginç.
  • rvp o yöne doğru bile bakmıyor futbol hayatını bitirmeye yönelik hareketmiş adam o kadar dengesiz adım atmış ki kendisi yere düşüyor zaten,gerçekten basmak isteyen adam diğer ayağından güçler yere sağlam basar ,josef'de yumruk atmış aynen hatta yumruk attıktan sonra sakın sesini çıkartma yoksa deşerim bağırsaklarını dediği için tolgay hiçbişey olmamış gibi gidiyor korkusundan tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

rvp o yöne doğru bile bakmıyor futbol hayatını bitirmeye yönelik hareketmiş adam o kadar dengesiz adım atmış ki kendisi yere düşüyor zaten,gerçekten basmak isteyen adam diğer ayağından güçler yere sağlam basar ,josef'de yumruk atmış aynen hatta yumruk attıktan sonra sakın sesini çıkartma yoksa deşerim bağırsaklarını dediği için tolgay hiçbişey olmamış gibi gidiyor korkusundan tabi

Aynen aynen. Sen futbolcusun ve dengeni sağlamak için sol ayağını o anda öne doğru atacaksın dimi ''Mantık'' üzerine düşüncelerini yoğunlaştırmanı öneririm.

Bir de pişkin pişkin resmi siteden açıklama yapıp resmi şekilde ağlamışlar. Geçen sezon Olimpiyat'taki maçı tamam ama bu maç kafayı yemişler. Onları da anlıyorum tabii. Kendi evinde, 2 as oyuncusu eksik rakibine karşı kötü futbol oynuyorsun ve her zamanki gibi hakemden bir şeyler bekliyorsun. Bu algı operasyonları geride kaldı artık. Hiç kimse bu yüzsüzlüğünüze sessiz kalmayacak.

• remiles01 R kullanıcısına yanıt
    Ya siz tosicin hareketine sari diyen taraftarsiniz. Sizin adam yumruk atsa baska yone cekersiniz. Gelip burda josefi anlatma, rvpyi hele hic anlatma, adamin kasiyli basmadigi apacik ortada.

Kendinizi magdur gibi gostermeyin. Utanmasalar biz iyi oynadik diyecekler bi de 😂
  • Hasan Alinin sarısı
    Rvp nin kırmızısı
    Josef in sarisi
    Ve maçın başındaki Fenerbahçe nin ofsayt pozisyonu neredeyse gol oluyordu ama kimse bunlari konusmuyor
  • Ben Gs ve FB camiası bu seneki kadar acziyet içinde görmemiştim. İlginç yani.
  • S@HMeRDaN kullanıcısına yanıt
    Aciz olan biz değiliz , sizin bi taraflarınizz göklerde olduğu için öyle görüyorsunuz
  • Quaresma, ilerleyen Hasan ali'nin arkasından geçmeye çalışıyor. Hasan Ali bir anda duruyor, çarpsın diye.Bakıyor ki Quaresma sıyrılmaya çalışıyor, Üzerine doğru yüklenip, kendini yere atıyor.
    Sonuç: Hasan Ali hakemi aldatmaya yönelik hareketten sarı kart alacağına, Quaresma alıyor.
  • Geçen gene mağdurum...
  • Mağdurum da mağdurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Mağdurum da mağdurum...

öyle deme

• ortadaki hanginiz

• Allah insana beşiktaşlı yüzsüzlüğü vermesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

ortadaki hanginiz

onun kim oldugunu söylerdim de 1 sene ban yemeyeyim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.