Şimdi Ara

Debriyaj seti , Volant vs değişimi hakkında !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
33.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aLLyC

Merakimdan soruyorum ustaniza sorar misiniz Auto6R sanziman 8cin sabit volant oluyormuymus ?Bence olur, eger olur derse sabit volanta gecin.

Ben manuel sanzimana hareketli volant cikan 407'de sabit volant taktim. Bir daha volant ve baski balata diye bir sorunum olmadi 180.000 kmdir ayni kavrama seti var. 240.000de arac.

Bir de daha araci teslim etmediseniz yetkili servise garanti degisimi var mi diye sorun. Bazi seri dmf volantlar arizali ve degisim yapildi 2009 da var mi bilmiyorum

Var mı bu konuda bilgisi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu Auto6r ile ETG nin semptomları aynı mı? Volant baskı balata grubunun bittiğini nasıl anlarız? Çünkü zaten yarı otomatik robotize olduğu için doğal halide titrek ve sarsıntılı....

Ve bu konuda

• Arkadaşlar peugeot 3008 1.6 hdi 2011 model euro 5 otomatik auto 6r aracım var. Volantı hareketli olanlar yani. Volant baskı balata rulman sadece parça fiyatları 4000 tl civarında çıkıyor. Fakat internette valeo marka volant dahil seti 2000 tl civarlaruna bulabiliyorum fakat ustalar bunu kesinlikle tavsiye etmediklerini söylüyorlar. Acaba baskı balata volant değişiminde orjinali dışında set taktırıp tecrübe eden var mıdır. Bir de orjinal diye sattıkları kutuların içinde ne marka vardır acaba. Çünkü internette birkaç yerde orjinal diye valeo marka satıyorlar.

• doganerahmet D kullanıcısına yanıt
    Uatanız doğru söylemiş psanın eski kasa araçlarındaki volantlar orjinal takılmalı otonatik aracınız 4000 artı 600 700 işçilik 4700 bence yarı otomatik için oldukça uygun sakın 2000 lira diye sakın yan sanayi taktırmayın .Yapacak bişey yok otomatiğin keyfi yaşanıyorsa km de 100 bin üstüyse bu tarz baskı balata volan masrafı olacak geçmiş olsun

• Teşekkürler sayın defiant82.

• quote:

Orijinalden alıntı: doganerahmet

Teşekkürler sayın defiant82.
    Rica ederim her zaman

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.