Şimdi Ara

Dedikodular Yeni Patch Tbl Ve Diğerleri Hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni client ile ilgili endişeler tamamen yersiz ve sistemi manupüle etmek için çıkartılmıış söylentilerdir çünkü yeni sistemle birlikte sadece oyun anında arka planda çalışan tüm işlemleri listeleyip servera iletiyor bu bilgiler sizin adınıza kaydoluyor ve sizinle ilgili herhangibir inceleme olacağında bu loglara başvurulucak buda demek oluyorki koxp açıp yakalanmasan bile bu sayede kayıtların incelendiği an banı yersiniz bu tüm koxperleri rahatsız edecek bir problem bu yuzden k2 ustunde kullanıcı baskısı olusturup bu durumda geri atmasını sağlamaya calısacak başarılı olmazsa kendi koxplaryla yaydıkları tronjaları kullanmaya başlıyacak ve hack haerekitne baslayıp sorumluluğu k2 ye atacalardır o yuzden bugğnden once bir sekilde koxpa bulasmıs kişiler icin bu davranısdan vazgecmeleri adına iyi bir fırsattır tavsiyem hemen pclerinize format atın sifrelerinizi değistirin ve artık koxp açmayın suanda çalısmıyor çalışsa bile her an izleendiğiniz için mutlaka banlanırsınız bence lvl inize en yakın pvp bölgesinin gerekliliklerini yerine getirin ve hilesiz oynamaya calısn öyleki bu güne kadar hic eslanta girmemiş bi arkadaş bi şekilde kospla kasmış eslanta gelmiş ama nasıl çıkacağını bilmiyor bu arkadas için en uygunu ardreamda kalması bu sekilde hem kendisi birşeyler başarabilir hem rahatsızlık vermez sonuç olarak koxp boot olarak çalışmıyor açıldığı an sadece sc ler wh ve sh kullanabilir. sh kullanan dc olmaya mahkumdur sc ler artık cüzzi miktarlar karsılığında npclerde var isteyen burdan kullanabilir geriye kalıyor wh ve exp np bug bunlar için hala risk alıp kosp kullanacaksanız kendiniz bilirsiniz çünkü artık biri sizi gözetliyor. tbl hack in en büyük özelliği seri cs di ondanda kurtuldun birkaç hafta once seri heal vb özellikler ise farklı data dosyalarının modifie edilmesiyle mümkün oluyor oyuna giriste tbl kontrolu gibi bu dosyalarında kontrolu yapılırsa silindiği takdirde oyuna girmeyi engelleyecektir minor suanda cd performansını aşamıyor
    son olarak Pathos luferson da slotlarda yaptığım incelemelere dayanarak
    Uruklar Temiz
    Golem Temiz
    Dtsler Temiz
    Troller Temiz
    Ağaç Türevleri Temiz
    Apelerde priest bulmuş birkaç msn kosper var onlarda tek slotu zor dönüyolar
    apos slotu ki beni encok sasırtan burasıydı dün 2 slot birden donen kosperler bugğn normal oyunculuklarıyla slota bile giremiyor xD
    hornetler temiz
    hangua türevleri temiz
    raon camp da 2 küçük tepecik vardır burda ezeldenberi skeleton türevleri kesen msn kosperlar vardır hala var bu arkadasşar savaş sonrası baskınlarda kapanın elinde kalıyor o yuzden kendlerini çok seviyorum :D hep orda durun

Bence bir süre için kosp bitti ve kutlama vakti duyarlı kral arkadaslar bu durumu exp eventlarla kutlasalar cok hoş olurdu

olumlu yonlerden sonra buglarıda esgeçmek olmaz eslandaki boslarda ve event saatlerinde yenibir düzenlemer yada buglar var sanırım bu konuda resmi bi açıklama yapılması gerekmektedir bu bugdur düzeltilecektir yada yeni düzen bu sekildedir seklinde..

Herkese İyi Oyunlar...

Officel forumdaki düsüncelerimi buradada paylasmak istedim

• İnşallah dediğin gibidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

İnşallah dediğin gibidir
    Umarım virüslerden birşey çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerow

İnşallah dediğin gibidir
    slotları gez görürsün çözülemeyen problemlerde var ve er geç koxp paralıda olsa parasızda çıkacaktır ama bundan önce kosperi şikayet ettiğnde kanıtlıyamıyodun simdi bi koxperi şikayet ettinmi adamlar bakacaklar gercekten kullanmışmı ve kullanıp kullanmadğını bilecekler

fazla iyimser gibi görebilirsiniz ama kaos herzaman cıkaranın yanına kalır o yuzden sakin ve doğru davranıslarla bu pisliği bahçemizden hatta kanımızdan atmanın vakti geldi cünkü malesef Türkler olarak oyunlarda hileci olarak görülmeye basladık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XM

slotları gez görürsün çözülemeyen problemlerde var ve er geç koxp paralıda olsa parasızda çıkacaktır ama bundan önce kosperi şikayet ettiğnde kanıtlıyamıyodun simdi bi koxperi şikayet ettinmi adamlar bakacaklar gercekten kullanmışmı ve kullanıp kullanmadğını bilecekler

fazla iyimser gibi görebilirsiniz ama kaos herzaman cıkaranın yanına kalır o yuzden sakin ve doğru davranıslarla bu pisliği bahçemizden hatta kanımızdan atmanın vakti geldi cünkü malesef Türkler olarak oyunlarda hileci olarak görülmeye basladık...

Alıntıları Göster
    yeni serverde bile sürekli ban oluyor o kadar kişinin arasında koxp kullandığı belli olmazken banlanıyor demekki arkadaşın dediği gibi bir sistem var

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

Ne çıkabilirki k2 çoluk çocuğun banka hesap nosu olabileceğini düşünüyorsa baştan kaybetmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

quote:

Orjinalden alıntı: ThePhenoM

Ne çıkabilirki k2 çoluk çocuğun banka hesap nosu olabileceğini düşünüyorsa baştan kaybetmiştir

Alıntıları Göster
    Ya ben şimdi archer chara geçiyorum,koxpsuz kasıcam,koxpsuz pk mı yapıcam,kısaca tamamen legal,sakata gelmeyelim yanlış anlaşılmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Ya ben şimdi archer chara geçiyorum,koxpsuz kasıcam,koxpsuz pk mı yapıcam,kısaca tamamen legal,sakata gelmeyelim yanlış anlaşılmadan

Alıntıları Göster
    @PhenoM
    Archer Çok Sakat geliyor bana, Banlayabilirler.

Yanlız Ben Sadece Minor Cooldown'u kaldırmak için tbl kullanıyordum banlanırmıyım?
    Eğer öyle bişiy varsa bırakırım bu oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: SonArtikBuİsim

@PhenoM

Yanlız Ben Sadece Minor Cooldown'u kaldırmak için tbl kullanıyordum banlanırmıyım?

Alıntıları Göster
    HF var hala ben kastım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonArtikBuİsim

@PhenoM

Alıntıları Göster
    @ThePhenoM archer oynamak riskli olabilir gercekten

@classrogue tbl yi denetleyen bir sistem olduğunu sanmıyorum yani kendini belli etmedikce tbl hack yaptığın belli olmaz ama ortalıkta bukadar hileci varken seni tblnin pesinde kosucaklarını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: XM

@ThePhenoM archer oynamak riskli olabilir gercekten

@classrogue tbl yi denetleyen bir sistem olduğunu sanmıyorum yani kendini belli etmedikce tbl hack yaptığın belli olmaz ama ortalıkta bukadar hileci varken seni tblnin pesinde kosucaklarını sanmıyorum

Alıntıları Göster
    KnightOnline.exe clienti ilk cıktıgı andan itibaren icinde zaten bu virusler vardı.Sizce otomatik güncellemeler vs nasıl oluyordu.Bu şüpheler tamamen yersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

KnightOnline.exe clienti ilk cıktıgı andan itibaren icinde zaten bu virusler vardı.Sizce otomatik güncellemeler vs nasıl oluyordu.Bu şüpheler tamamen yersiz

Alıntıları Göster
    dediklerin mantıklı geldi eğer böyle olursa gerçekten koxpun önüne geçilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfRebeL

dediklerin mantıklı geldi eğer böyle olursa gerçekten koxpun önüne geçilebilir

Alıntıları Göster
    Tek başıma çift slot apos dönüyorum. HF FTW
    Dipnot : Diğer koxplarında bu patche göre versiyonları çıkar
    Sadece hf paralı olduğundan çabuk çıktı diğerleride 1-2 güne gelir
    Keşke gelmese pvp de olmasa ama gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 23 Nisan 2009; 21:02:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Antor

Tek başıma çift slot apos dönüyorum. HF FTW
    Dipnot : Diğer koxplarında bu patche göre versiyonları çıkar
    Sadece hf paralı olduğundan çabuk çıktı diğerleride 1-2 güne gelir
    Keşke gelmese pvp de olmasa ama gelecek

Alıntıları Göster
    bir bu hikayeleri çok dinledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9090XWB

bir bu hikayeleri çok dinledik.

Alıntıları Göster
    yani pre alıp başlamaya değmez mi diyosunuz????
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

bence pwp oynayın daha fazla keyif alırsınız. pwp de bu kadar hile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9090XWB

quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

bence pwp oynayın daha fazla keyif alırsınız. pwp de bu kadar hile yok.

Alıntıları Göster
    exp. kasarken koxp'a bisey demem adam kasar banada bir zararı yok ama cz vb. map'lerde koxp kullanılması kötü. koxp yapan kişilerin pvp map'lerde koxp kullanılmasını iptal etmesi gerekir..

• quote:

Orijinalden alıntı: FeeLMyHiT

exp. kasarken koxp'a bisey demem adam kasar banada bir zararı yok ama cz vb. map'lerde koxp kullanılması kötü. koxp yapan kişilerin pvp map'lerde koxp kullanılmasını iptal etmesi gerekir..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: FeeLMyHiT

artık exp kasarkende sorun oluyor iyonya 5 server ama slot yok kasacak koxper gelirse ne olacak peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

quote:

Orjinalden alıntı: FeeLMyHiT

artık exp kasarkende sorun oluyor iyonya 5 server ama slot yok kasacak koxper gelirse ne olacak peki

Alıntıları Göster
    valla umurumda degıl lvl kasmak ıcın hops sart bana calısan ınsanım lvl ıma ulasayımkı hedefım 69 ondan sonra ver elını bse ama kops suz base her zaman derım sadece exp ıcın koxp ye ok derım ama cz ardream kesınlıkle sonuna kadar karsıyım haaa vaktı bol olan elıyle kasar ona dıyecegım bırsey yok ama benım vaktım yok cunku calısan bır ınsanım bakın bunu ıkı kere vurguluyorum bazı kıt arkadaslarımız exp kasmaya bıle tecavuz etmedım sadece elledım demekle aynı sey oluyor gıbısınden anlamsız yorumlar yapıyor haa eger hala ole dusunuyorlarsa evet arkadasım tecavuz etmedım elledım dıyorum ve sonuna kadar da elleyecem takı ıstedıgım lvl olan 69 a ulasınca pc ye tam bır format atıp sıfrelerımı degıstırıp ıtem kasacam kosp suz olarak ama su an tek hedefım exp

• quote:

Orijinalden alıntı: vethakan

valla umurumda degıl lvl kasmak ıcın hops sart bana calısan ınsanım lvl ıma ulasayımkı hedefım 69 ondan sonra ver elını bse ama kops suz base her zaman derım sadece exp ıcın koxp ye ok derım ama cz ardream kesınlıkle sonuna kadar karsıyım haaa vaktı bol olan elıyle kasar ona dıyecegım bırsey yok ama benım vaktım yok cunku calısan bır ınsanım bakın bunu ıkı kere vurguluyorum bazı kıt arkadaslarımız exp kasmaya bıle tecavuz etmedım sadece elledım demekle aynı sey oluyor gıbısınden anlamsız yorumlar yapıyor haa eger hala ole dusunuyorlarsa evet arkadasım tecavuz etmedım elledım dıyorum ve sonuna kadar da elleyecem takı ıstedıgım lvl olan 69 a ulasınca pc ye tam bır format atıp sıfrelerımı degıstırıp ıtem kasacam kosp suz olarak ama su an tek hedefım exp

Alıntıları Göster
    pointerları bulsam bi bulunmuyo önlem sağlam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.