Şimdi Ara

Deep Freeze Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 hafta önce falan deep freeze yükledim bilgisayara. Standart olan 30 günlük sürümü. Sürüm 8.37.020.4674

Fakat şifremi unuttum. Nasıl oldu bilmiyorum ama genelde kullandığım bir kaç şifre var ve hayatta başka şifre kullanmam. Büyük ihtimalle farklı bir karakter falan ekledim yada başka bir şey. Şuanda ne bir şey yükleyebiliyorum nede bir şey silebiliyorum. Eğer şifreyi kırmanın bir yolu varsa yada programı kapatıp silmenin paylaşırsanız sevinirim. Format atmadan halletmek istiyorum silinecek bir sürü şey var çünkü geri yüklemem zor olur. Ayrıca 30 günlük deneme süresi olduğu için 30 gün sonunda program otomatik kapanır mı? Son çarem bu gibi görünüyor.

• Sistem geri yüklemeyi denedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sürümde çalışması çok düşük bir ihtimal de yine de ben sorayım,Anti Deep Freeze denediniz mi?Olmazsa Deep Unfreezer'i de deneyebilirsiniz.Zamanında Anti Deep Freeze işe yarıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9888 -- 10 Eylül 2017; 5:45:5 >
  • Denedim hocam ama birşey farketmedi hala duruyor.
  • 9888 9 kullanıcısına yanıt
    Onlarıda denedim hocam ama bu sürümde fayda sağlamıyor.
  • AirzunSL kullanıcısına yanıt
    Şu konuda yazdıklarımı, kaspersk rescue disk üzerinde uygula bakalım ne olacak? Ben sanki bu yolla deepfreeze kaldırdım bi kere

Yukarıdaki konuda maddeler halinde yandex-den-kurtulma yollarını yazdım. Bunların bazıları Windows üzerinde bazıları da Linux üzerinde yapılıyor. Şu durumda Windows üzerinde bişeyi yapamazsın. Bi dediğimi yap bana da haber ver.

• Cevabın için teşekkürler hocam ama format atmaya karar verdim. Steam oyunlarım silinecek diye korkuyordum onuda yedeklemenin yolunu buldum o yüzden format atmaya karar verdim. Yinede teşekkürler. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirzunSL

Cevabın için teşekkürler hocam ama format atmaya karar verdim. Steam oyunlarım silinecek diye korkuyordum onuda yedeklemenin yolunu buldum o yüzden format atmaya karar verdim. Yinede teşekkürler. :)

Format candır

• Aynen öyle. Fakat onu yaparkende sorunlar yaşamaya başladım şimdi onlarla uğraşıyorum. Bir daha DeepFreeze falan yüklemem yüklersemde şifre koymam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirzunSL

Aynen öyle. Fakat onu yaparkende sorunlar yaşamaya başladım şimdi onlarla uğraşıyorum. Bir daha DeepFreeze falan yüklemem yüklersemde şifre koymam.

Tamam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.