Şimdi Ara

Dell XPS m1330 icin Windows XP Driver lar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
22.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yardımcı olun kafayı yicem :(
    xps 1330 T7500 kullanıyorum recover yapmak için açılışta F8 e bastın bilgisayarı onar bölümünden dell factorey settings ten yükleme yapıyorum ama yüklemeyi bitiriyor malesef windows yüklemesinde birsürü hatalar buluyor ve windows doğru düzgün çalışmıyor bende kutunun içinden çıkan cd den vistayı kurdum ama bu seferde driverlerde problem yaşıyorum neyseki hepsini hallettim ama BLUETOOTH driverinıda yükledim ama ekranda aşağıda resim sürekli sabit kalıyor yükleme yapamıyorum servisi aradım bana saçma sapan şeyler soruyorlar
    dediğim gibi sadece bluetooth driver ı kaldı aslında bana lütfen
    1- Recover ile ilgili
    2- Bluetooth driveri ile ilgili yardım lazım

Dell XPS m1330 icin Windows XP Driver lar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noble34 -- 2 Mart 2008; 22:59:19 >

• buldum arkadaşlar
    ihtiyacı olan arkadaşlar için yükleyeceğiniz driver buyrun ben çok aradım ama
    özellikle recovery ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum
    http://ftp.dell.com/network/R159805.EXE
  • çıldırcam ya bluetooth şimdide "bluetooth peripheral device " yüklemeye çalışıyor ama yükleyemiyor ne yapcam ben bilen varmı
  • yokmu arkadaşlar cevaplıyacak
  • Noble34 bluetooth yükleme problemi bende de var. Eğer sen çözdüysen bizahmet PM atabilirmisin. Teşekkürler...
  • benimde alet 2 haftaya gelir umarım ben xp yüklerken çok sorunla karşılaşmma bu sony sz de yeterince karşılaştım....Gerçi bundada sorun yaşyan arkadaşalr varmıştıda gelene kadar iyice araştırayım da gelince sorunsuz yüklimm yoksa bu vista ile çekilmez bu laptoplar
  • arkadaşlar bende yeni aldım bu bilgisayarı yalnız görüntüyü bir türlü ayarlayamadım. masaüstü bilgisayarım daha net acaba bu aletin standart görüntü ayarları nasıl olmalı

saygılar
  • çözünürlük 1280*800 renk derinliği 32 bit, Fn tuşu ile üst karakter tuşuna basarsan da parlaklık artar. Bu zaten lcd ekran olduğu için pek bi ayar yok crt'dekiler gibin.
  • arkadaşlar benimde bir sorum var bitirme ile uğraşıyordum xp kurulu bilg.ımda ii kötü idare ediyoduk ancak artık açılırken şu uyarıyı veriyo ve ilerleyemiyorum

"Dell Media Direct express cannot access your hard drive. this may be because you have enabled Microsoft BitLocker(Drive Encryption).
    MediaDirect express is not accessible when microsoft Bitlocker is enabled."

format demeyin! tezim yanar:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: glh

arkadaşlar benimde bir sorum var bitirme ile uğraşıyordum xp kurulu bilg.ımda ii kötü idare ediyoduk ancak artık açılırken şu uyarıyı veriyo ve ilerleyemiyorum

"Dell Media Direct express cannot access your hard drive. this may be because you have enabled Microsoft BitLocker(Drive Encryption).
    MediaDirect express is not accessible when microsoft Bitlocker is enabled."

format demeyin! tezim yanar:(

Bilgisayarında Media Direct Yuklu degilken Media Direct Tusuna basmıs olabilirsin... Bu durumda bi bilgisayarcıya falan gidip bilgilerini kurtarmasını isteyebilirsin...
  • seLam arkada$Lar.Şimdi Benimde Ufak Bir Sorunum Var.m1330 bi laptopa xpyi kurdum, driverlarını tanıttım.hiçbir şekilde problem yok yalnız " Intel ICH8M 3-port SATA Controller - 2828 " Güncelleştiremiyorum nedeni ise " Sihirbaz, donanımızın için şuan en yüklü olandan daha iyi bir yazılım bulamadı " diye bir hata veriyor.Ne Kadar Driver Varsa Sata iLe iLgiLi Hepsini Indirdim.Birde " intel storage manager" programını kurduğum zamanda bana sistem uyuşmazlığı diye bir hata veriyor.Şimdi Bunu Yapamadıqım için ;

Onboard Devices -> Flash Cache Module -> ENABLE
    Onboard Devices -> SATA Operation -> AHCI

Bunuda Bu Hale Getiremiyorum.Yardımcı Olursanı Sevinirim.Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkür Ederim.
  • Sata sürücüsünü windowsa ta doğru yüklememişsin. Sata driver'ın nasıl yükelndiğini anlatan dosyalar vardı bu forumda. biraz araştırırsan bulabilirsin. Ben açıkçası unuttum yoksa yazardım.
  • Ben de driverları indirip başlayacam formatayanlız 4 gb ram varya xp 3 gb tan fazlasını görmüyomuş ne etcez Birde umarım sorunsuz bir yükleme olur
  • Herşeyi sorunsuz kurdu çok şükür ilerleyen günlerde stabilitesine bakcaz artık ama şimdilik perfect
  • arkadaşlar bana sadece ekran kartı driverı lazım bana bunun linkini gönderebilirmisiniz?
    teşekkürler
  • arkadaslar merhaba
    benim xps 1530 dellim var, vistayi silip xp yi yüklemeyi düsünüyorum, ama elimde driverlar olmadigi icin cekiniyorum biraz. eminim benim gibi ayni sorunu yasayan yüzlerce vista`zede vardir, yardimda bulunursaniz cok sevap toplicaksiniz eminim.

selametle
  • selam arkadaşlar

Tüm dell serisine xp kurmak istiyorsanız yardımcı olabilirim aşağıdaki linkten hp serisine bakınız sizin pc nizin modeli varsa xp kurmakta yardımcı olalım.

dell Serisi marka ve modeller bakmak için tıklayınız
  • verdiğiniz driverler 32 bit xp için sanırım.

64 bit xp için driverleri bulamadım. xp 64 yüklemek istiyorum. bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz?
  • m1330 için olan driverlar, m1530 için kullanılır mı ? m1530 için dell in sitesinden driverlara baktım xp için driver yoktu. m1530 için windows xp driverları lazım bana.. yardımcı olabilir misiniz ? şimdiden teşekkürler..
  • ne yaptıysam ses sürücülerini tanıtamadım arkadaşlar ya.

Varmı bi çözümü? Ses dışında herşey sorunsuz kuruldu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.