Şimdi Ara

Delta? Leon? Görüşlere ihtiyacım var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkmete

delta aldım arkadaşlar. Gerçekten sürüş keyfine diyecek yok.Alır almaz da geçen haftasonu ayvalığa gittim uzun yolda bile adamı hiç yormuyor

hayırlı olsun hocam . . bence de doğru tercihi yapmışsın. . leon un yüzü çok fazla eskimişti zaten kasası değişecek deniyor seneye. . güzel b,r araba bence delta. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

leon tdi dsg, deltadan,

motor
    şanzıman
    yol tutuş
    kalite
    ve bence kasa tipi olarak her yönden üstün. delta nın üstün olduğu yönü neresi ben göremedim.

leonun üstünlüğü sadece dsg olmasıdır onun dışındaki her disiplinde delta leondan üstündür
  • Leon'un tipi çok basit ve sıradan gelmeye başladı bana artık. Hatta hoşuma gitmiyor desem yeridir.

Ayrıca hayırlı olsun.

Leon'dan daha kaliteli bir araç aldığınıza emin olabilirsiniz.

Leon'un şanzıman harici Delta'ya üstünlük kurabileceği hiçbir disiplin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Leon'un tipi çok basit ve sıradan gelmeye başladı bana artık. Hatta hoşuma gitmiyor desem yeridir.

Ayrıca hayırlı olsun.

Leon'dan daha kaliteli bir araç aldığınıza emin olabilirsiniz.

Leon'un şanzıman harici Delta'ya üstünlük kurabileceği hiçbir disiplin yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pritt31 -- 3 Ağustos 2011; 18:54:44 >
  • Bu konu dışı bebeleri Otomobil Geneli rezil etti.
  • quote:

Bu konu dışı bebeleri Otomobil Geneli rezil etti.

Kör köre bööö diyor.
  • iyi seçim yapmışsınız.çok beğendiğim bir araç lancia delta.nedense hakettiği ilgiyi görmüyor.leon ile kıyaslama bile yapılmaz...
  • Yakında cep telefonu kıyaslamaları için açılan konularda dahi "Leon daha iyi, onu alın" türevi post görmek mümkün olacak.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder46 -- 4 Ağustos 2011; 16:02:23 >
  • Yahu Lancia dediğiniz araç Bravo'nun kopyası, hemen hemen parçaları aynı. Yani kalite olarak Delta ile Bravo aynı...

Peki ey ahali birisi der Leon ile Delta kıyaslanamaz bile Delta bariz daha kaliteli, diğeri der Leon'dan çok daha kaliteli bir araç Delta. Neymiş bu Bravo (Delta) Seat Leon'dan bu kadar kaliteli.......
  • hocam kişisel tercihim deltadan yanadır
    caddelerde leon görülme sıklıgı daha fazla ve göz aşinalığı oldu ama deltayı gören pek insan yoktur
    delta sahibi olunca insanlar seni daha bir farklı gözle görecekler buna emin olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Yahu Lancia dediğiniz araç Bravo'nun kopyası, hemen hemen parçaları aynı. Yani kalite olarak Delta ile Bravo aynı...

Peki ey ahali birisi der Leon ile Delta kıyaslanamaz bile Delta bariz daha kaliteli, diğeri der Leon'dan çok daha kaliteli bir araç Delta. Neymiş bu Bravo (Delta) Seat Leon'dan bu kadar kaliteli.......

sizin Alman olmayan araçları yerden yere vurmaya çabalayan bir tarzınız var.
    Ben Delta'yı kullanmadım bilmiyorum, ama bravo ve leon'u biliyorum. İki araçla da test sürüşüne çıkın, yalıtımlarına, kullanım kolaylıgına ve ergonomisine bir bakın.
    DSG bana göre Leon'un tek üstünlüğüdür. Leon ilk zamanlar beğendiğim bir araçtı şimdi kullanıcı profili yüzünden araçtan oldukça soğudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Yahu Lancia dediğiniz araç Bravo'nun kopyası, hemen hemen parçaları aynı. Yani kalite olarak Delta ile Bravo aynı...

İki aracıda uzun süre kullandım delta bariz olarak daha kalitelidir.Ayrıca leonda audi a3 platformunda üretiliyor ancak kalitesi bir değil boş boş yorumlar yapmayın bir bravoya binin birde deltaya ezbere yorumlar yapıyorsunuz.
  • delta , malzeme kalitesi olarak bravodan üstün.
    ayrıca bravoya göre aks mesafesi 10 cm daha fazla.

leon ile delta arasında seçimim delta olur,
    hatta leon ile bravo arasında da seçimim bravo olur.

şahsi görüşümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

20.000 km'de şöyle bir Delta var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-lancia-delta-lancia-delta-sifir-gibi-garaj-arabasi-28679111/detay/

Sorunsuz ise alınabilir. 1.4 150 beygir.

Bize yakın bir yerde. Genelde yıkanıyor ve temiz kullanılan bir araç.
  • şu deltayıda bizim form araba yaptı ya ben nediyim ya

fiatın azcık cancanlı şekli bence delta

tabiki leon diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

şu deltayıda bizim form araba yaptı ya ben nediyim ya

tabiki leon diyorum

Ben de aynı şeyleri Leon için düşünüyorum.
  • quote:

quote:

tabiki leon diyorum

araba işi zevk işi ama leon bence deltadan çok daha iyi bir araç delta ben hiç beğenmiyorum ,

hb sıralamam şudur

1)audi a3
    2)vw golf
    3)megane hb
    4)seat leon

5)diğerleri
  • quote:

quote:

quote:

tabiki leon diyorum

araba işi zevk işi ama leon bence deltadan çok daha iyi bir araç delta ben hiç beğenmiyorum ,

hb sıralamam şudur

1)audi a3
    2)vw golf
    3)megane hb
    4)seat leon

5)diğerleri

Leonla deltayı kullanmayı bırak içine bile bindin mi acaba?Leonu 17.000km kullandım deltayıda 1.000km delta dsg dışında bütün konularda leondan çok üst bir araç deltayı karşılaştırırsan a3 ile bmw 1 serisi ile karşılaştırırsın onlar arasında da bence delta en iyisi en yakın zamanda bir bayiye gidip en azından içine bin tasarımını beğenmiyor olabilirsin ama sadece tasarımına bakarak araba alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

quote:

quote:

quote:

tabiki leon diyorum

hb sıralamam şudur

1)audi a3
    2)vw golf
    3)megane hb
    4)seat leon

5)diğerleri

Leonla deltayı kullanmayı bırak içine bile bindin mi acaba?Leonu 17.000km kullandım deltayıda 1.000km delta dsg dışında bütün konularda leondan çok üst bir araç deltayı karşılaştırırsan a3 ile bmw 1 serisi ile karşılaştırırsın onlar arasında da bence delta en iyisi en yakın zamanda bir bayiye gidip en azından içine bin tasarımını beğenmiyor olabilirsin ama sadece tasarımına bakarak araba alınmaz

tasarımı berbat bence benim için aracın tasarımı ikinci eli yedek parçası servisi çok önemli

• Leonuda niye bu kadar abartıyorlar anlamak mümkün değil.2 hafta önce bayide test ettim yol sesi, arka camın oradan rüzgar sesi alan araba (test aracında spoiler gubi bir şeyde vardı).Dsg çok hızlı vites değiştiriyor ama kusursuz değil motor devirini çok düşük tutuyordu o devirlerde artık rezonansmı oluyor bilemiyorum araçta farklı bir ses, titreşim oluyordu (devir yükseldikçe yok).İç mekan dersen ruhsuz.Leonun delta karşınsında şansı yok..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.