Şimdi Ara

Delta? Leon? Görüşlere ihtiyacım var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vw grubu araçlarda, kapılarda plastik fitil dışında birde kadife fitil var. ben vw grubu araçlarda rüzgar sesine hiç raslamadım.

ben bildiğimden şaşmam. bir aracın yürüyeni ve mekaniğinin geçmişi sağlam olacak.
    direksiyon sistemi
    yürüyeni
    yalıtımı
    şanzımanı

bu konularda a3-golf-leon platformu ile brovo ve delta yı kıyaslarsanız. aşırı a3-golf-leon şaseninin aşırı üstün olduğunu görürsünüz. ama deltanın dışındaki ve içindeki bir kaç tarz yaratmaya çalışan(bence değersiz) noktaları sevdiyseniz o ayrı. saçmalamakta bir seçimdir. saygı duyulması gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

vw grubu araçlarda, kapılarda plastik fitil dışında birde kadife fitil var. ben vw grubu araçlarda rüzgar sesine hiç raslamadım.

ben bildiğimden şaşmam. bir aracın yürüyeni ve mekaniğinin geçmişi sağlam olacak.
    direksiyon sistemi
    yürüyeni
    yalıtımı
    şanzımanı

bu konularda a3-golf-leon platformu ile brovo ve delta yı kıyaslarsanız. aşırı a3-golf-leon şaseninin aşırı üstün olduğunu görürsünüz. ama deltanın dışındaki ve içindeki bir kaç tarz yaratmaya çalışan(bence değersiz) noktaları sevdiyseniz o ayrı. saçmalamakta bir seçimdir. saygı duyulması gerekir.

Şu ilk cümle cidden enteresan. Sen müzik sesini fazla açarak yolculuk yapıyorsun anladığım kadarıyla.

O kadife sıcak tutsun diyedir.

Bu saydığın maddeleri sen karşılaştırdın mı?

Karşılaştırdıysan nasıl karşılaştırdın?

A3, Golf ve Leonun şasesinin aşırı üstün olduğunu nereden anladın?

Kimse sana bildiklerinden şaş demiyor ama yanlış biliyor olabileceğin gibi bir ihtimal her zaman var değil mi?

Ayrıca; dediğin gibi saçmalamak da bir seçimdir ve bu yüzden sana saygı duyuyoruz.

• Arkadaşlar gerilime gerek yok=) herkesin zevki kendine sonuçta. Benim görüşüm Delta dan yana oldu çünkü konfor daha üst planda Leon'a göre bence.Dsg şanzımanına da çok güvenmeyin derim çünkü çok yakın bir arkadaşım vw yetkili servisinde uzun yıllardır servis danışmanı olarak görev yapıyor ve o bile hatta şanzımanın çok problemli olduğunu belirtiyordu.O bile Delta al alcaksan demişti.
    Bir arkadaş rengini merak etmiş,belirtiyim: inci kahvesi. Bu rengide ilk kez duydum biraz balmumunu hatırlatıyor. Şu renk isimleri başlı başına bir konu zaten=) İlginize de çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

vw grubu araçlarda, kapılarda plastik fitil dışında birde kadife fitil var. ben vw grubu araçlarda rüzgar sesine hiç raslamadım.

direksiyon sistemi
    yürüyeni
    yalıtımı
    şanzımanı

Kime gôre neye gôre aşırı üstün?
  • Leon kesinlikle sorunsuz bir araç.Kendisini ispat etmiş, artık kasası klasikleşmiş bir araba.Arkadaşın biri rüzgardan bahsetmiş.2 yıldır kullanıyorum, rüzgar filan arka camın ordan duymadım.Bunun yanında kullanılan malzemelrin bir çoğu vw audi ortak.Motorda da aynı motor.Bravo kullanmıştım.O da çok güzel bir araba.Özellikle stil paketli jantlar , döşemeler, enfes...Motoru 1.6 120 hp çok iyi.Ancak otomatik vitesi berbat ötesi.Lancia Delta kullanmadım ama tipini beğenmedim fazla yorum yok.Ben bunların arasından dsg li bir leon tercih ederdim.Sorunsuz bir şekilde kafan ağrımadan yıllarca binersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzhz

Leon kesinlikle sorunsuz bir araç.Kendisini ispat etmiş, artık kasası klasikleşmiş bir araba.Arkadaşın biri rüzgardan bahsetmiş.2 yıldır kullanıyorum, rüzgar filan arka camın ordan duymadım.Bunun yanında kullanılan malzemelrin bir çoğu vw audi ortak.Motorda da aynı motor.Bravo kullanmıştım.O da çok güzel bir araba.Özellikle stil paketli jantlar , döşemeler, enfes...Motoru 1.6 120 hp çok iyi.Ancak otomatik vitesi berbat ötesi.Lancia Delta kullanmadım ama tipini beğenmedim fazla yorum yok.Ben bunların arasından dsg li bir leon tercih ederdim.Sorunsuz bir şekilde kafan ağrımadan yıllarca binersin.

mesajımda bellrttigim gibl test aracında spoiler gibl bir şey vardı ses ondan olabilir.sanzuman konusuna gelirsek dsg yapısı geregi dualogic den çok daha üstün ama sürekll devlri düşük tutmaya çalışması çok hoş değil.

saglamlık konusuna gelecek olursak ben daha motor sanzumandan dolayı sahibini üzen bravo, delta, giulietta sahiblni duymadım görmedim.hatta konu dizelse vw dizeliyle fiat dizelini karşılaştırmak bana anlamsız geliyor.

• leon sınıfının iyi arabası

tek eksiği artık yüzü eksidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

leon sınıfının iyi arabası

A3 değil miydi bu sınıfın en iyi arabası?
  • 5-10 yıl binerim diyorsanız lancia delta alıp farklılığın tadına varırsınız. yok 2-3 seneye satarım diyorsanız leon daha mantıklı. ama bence leonun deltaya hiçbir konuda üstünlüğü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

leon sınıfının iyi arabası

talihsiz bir yorum olmuş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.