Şimdi Ara

Denemede kötü yapınca gelen umutsuzluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar denemelerde beklediğinizden düşük yapınca üzülüyorsunuzdur büyük ihtimalle bunun üstesinden gelmek için ne yapıyorsunuz?

• Osbir knk valla alkol gibi herşeyi unutturuyo ama 27 sn sonra üzülmeye devam
  • Suan ben oyleyim dostum Apotemi TG guzel gecti diyordum bugun kontrol ettim sonuc husran... Ne yapacagimi bilmiyorum :(
  • İlk birkaç dk oluyor kontrol bittikten sonra. Tabii hemen silkelenip soruların çözümünü öğreniyorum ve ben bunu yapabilirim diyince moralim yerine geliyor
  • çok üzülüyorum ama sonra kendime "kendimi hatalarımla başarızlıklarımla seviyorum. hatalarım başarıslzlıklarım başarılarım ve doğrularımla ben bir bütünüm ve kendimi seviyorum" diyorum başta inandırıcı olmuyodu ama zikrede zikrede beynime kazındı
  • Benim istisnasız her denemeyi kontrol ederken kalbim küt küt atıyor. Bazen korkuyorum kriz geçirecem diye
    Kötü yapınca da ilk birkaç dakika denemeye sovuyorum sonra birkaç dakika kendime sovuyorum sonra bi umutsuzluk basıyor bir süre sonra da monoton hayat devam ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.