Şimdi Ara

Denize gideceğiz fakat yanmamak için ne yapılmalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
41.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aga al güneş kremi kendine eziyet etme. Dün gittim ben arkadaşta vardı krem yüzüme omzuma sürdüm sadece bitirmeyeyim diye. Yüzüm omzum hariç heryerim yanıyo şimdi gece zor yatıyorum.
  • Sayın Donanım Haber Forum üyeleri ve denizde yanmaktan nefret edenler için ismini vereceğim kremi alın ve güzelce sürün inanın hiç bir şekilde yanmayacaksınız. (denenmiştir.)

1. SİLVERDİN YANIK KREMİ (HER ECZANEDEN BULABİLİRSİNİZ)
    2. YÜZÜNÜZE VE OMUZLARINIZA GÜZELCE SÜRÜN (DİKKAT: yoğun bir kremdir, az kulanmaya çalışın)
    3. EĞER YÜZÜNÜZE SÜRERKEN UFAK BİR NOKTAYI BİLE ATLARSANIZ, ATLADIĞINIZ NOKTA YANACAKTIR VE KÖTÜ BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURACAKTIR.
    4. GÜN İÇİNDE (EN AZ) HER DENİZE GİRMEDEN ÖNCE VE HER YATMADAN ÖNCE KESİNLİKLE KULLANIN.

KREM YARA VE YANIK KREMİDİR. KARDEŞİMİN AYAĞI KÖZDEN YANDIĞINDA DOKTOR VERMİŞTİ DAHA SONRA GÜNEŞ YANIĞI OLDUĞUMDA ANNEM Bİ DENEYELİM BELKİ KESER ACISINI DEDİ SÜRDÜK VE KESTİ DAHA SONRAKİ SENE TATİLE GİTTİĞİMİZDE YANIMIZA ALDIK VE HER GÜN KULLANDIM SÜT BEYAZ KALABİLDİM :)

• Gunes kremini sizinkiler mialmak zorunda yanmak istemiyorsan sen al

Gunes kremi yanmaman icin yapilmis bi cozum neden onu eleyip baska cozum istiyosun anlamadim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece gir.
  • Vay be konuma bak ne hale gelmiş
    Güneş kremi kullanıyoruz beyler geçti o vakitler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.