Şimdi Ara

Deportivo- Real Madrid ve Napoli-Genoa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 yıldır yenemiyormuş Madrid, deplasmanda. Ronaldo da yok..
    Deportivo'ya 2.70 gibi bi oran verilmiş. Deportivoya oynamak risk midir ?

Napoli ise iç sahada çok iyi. yükselişte. Genoa deplasmanda içler acısı. ayrıca düşüştü. Ama süpriz olur mu içime sinmedi maç..

Sizin tahminleriniz neler ?

Edit: deportivonun oranı 3.5 imiş.. Herkes de reale oynamış yahu.. hepiniz ters köşe olursunuz iiiiinşallah ! Gider 71.25 tl. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü Kuruntu -- 30 Ocak 2010; 20:31:59 >

• napoli için ben direk bastim ama 1-0 verebilirsin realin ise yenilmeyecegini düşünüyorm deportivonun eksikleri var ve son zamanlardaki oyununu hiç beyenmiyorum 0-2 çoku verilebilir ayrıca realde ronaldonun olmaması gol atamayacagını göstermez real in kadrosu çok geniş.
  • ben direk reale verdim bu hafta barça kesin kaçanacak real kaybedemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: refqref

napoli için ben direk bastim ama 1-0 verebilirsin realin ise yenilmeyecegini düşünüyorm deportivonun eksikleri var ve son zamanlardaki oyununu hiç beyenmiyorum 0-2 çoku verilebilir ayrıca realde ronaldonun olmaması gol atamayacagını göstermez real in kadrosu çok geniş.

Ronaldo son maçta 2 gol atmasaydı yine yenemeyecekti Real. Tek başına sürüklüyor diyebilirim. Ayrıca Higuan de yok.. Belirsiz daha doğrusu..
    Deportivo için en kötü sonuç beraberliktir bence.

Napolide hemfikiriz.

by_delgado

Barça sömürür gijonu naptın..
    Feci süpriz olur başka türlü olursa..

• 19 yıl yenemiyorsa; 20'inci yılda yener.. Bir zamanlar; avrupa kupalarında evinde 40 yıldır yenilmeyen Manchester United'ı Fenerbahçe, elvir boliç"in golüyle 1-0 yenmişti..

Deportivo- Real Madrid ve Napoli-Genoa
  • Birmingham Tottenham maçına 0 dan 0 oynadım Leeds United Colchester maçına 1 den 1 oynadım tuttu kaldık Deportivo- Real Madrid maçına r.madrid kazanırsa 35 tl alıcam
  • valla ben 1x oyandım. ve kuponum sadece o maça kaldı. beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

valla ben 1x oyandım. ve kuponum sadece o maça kaldı. beklemedeyim

Ben de günün son kuponunda 1x oynadım bir de Trabzon eklemiştim.

Beraberlik çıkması yüksek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 30 Ocak 2010; 22:49:29 >
  • Napoli yenmesi lazım ya
  • benim devam eden kuponumda real var ve 1-0 önde daha bırakmaz maçı real
  • Real madrid, maçı 2-0 alır sanıyorum..
  • hay ben napoliyi everton i yazicaktim napoli yaz dediler onu bankoya aldim everton i alta yazdim yattik
  • Yanıldık Neyse yine de kardayım baya bugün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.