Şimdi Ara

DERİN DONDURUCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar derin dondurucu almayı düşünüyorum.Hangi marka iyidir, hangisini öneriyorsunuz?

• Hocam öneri geldi mi karar verdin mi hangi marka ve nerden alacagina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertgrlzfr

Hocam öneri geldi mi karar verdin mi hangi marka ve nerden alacagina

uğur alacağım galiba iyi yorumlar okudum hep
  • bende öyle düşünüyorum 7 yıl garantisi var hocam internet üzerinden daha ucuza geliyor
  • Ertgrlzfr kullanıcısına yanıt
    ben daha model falan araştıramadım sizin aklınızda var mı bir model
  • Ugur 150 lt kapakli olan cekmeceli degil n11 e bak hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankara da dike olanlardan aldım.. daha bugün. indesit uiaa 10 tk modeli. net 200 litre hacim. otomatik defroz ve hızlı soğutma var. contası çıkartılabilir. komple kapı değiştirmekten kurtuluyorsunuz. birde soğutucuları saf çelik. üstü boyalı aliminyum vs değil.. 6 çekmeceli. a+ ürün. ankara dan 820 tl ye aldım.. bayram dan sonra kurulum yaptıracam. internette gayet iyi yorumlar okudum. içine felan da baktım. gayet sağlam ve kaliteli bir ürün. çekmeceleri. soğutucu çelikleri kapısı vs.. kısacası indesit i tavsiye ederim. vestel finlux aeg ve uğurun dik 5 çekmecelisinden kesinlikle kaliteli.. hepsini kontrol ettim. dik almak isteyenlere fiyat performans ürünü. hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makpiyal

ankara da dike olanlardan aldım.. daha bugün. indesit uiaa 10 tk modeli. net 200 litre hacim. otomatik defroz ve hızlı soğutma var. contası çıkartılabilir. komple kapı değiştirmekten kurtuluyorsunuz. birde soğutucuları saf çelik. üstü boyalı aliminyum vs değil.. 6 çekmeceli. a+ ürün. ankara dan 820 tl ye aldım.. bayram dan sonra kurulum yaptıracam. internette gayet iyi yorumlar okudum. içine felan da baktım. gayet sağlam ve kaliteli bir ürün. çekmeceleri. soğutucu çelikleri kapısı vs.. kısacası indesit i tavsiye ederim. vestel finlux aeg ve uğurun dik 5 çekmecelisinden kesinlikle kaliteli.. hepsini kontrol ettim. dik almak isteyenlere fiyat performans ürünü. hayırlı günler.

dostum bayiden mi aldın bu fiyatı??
    Memnun musun şu anda??

Genişliği kaç cm ??

• Senelerdir derin dondurucuda lider markadır uğur derin dondurucu almalısın.
  • Senelerdir derin dondurucuda lider markadır uğur derin dondurucu almalısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.