Şimdi Ara

Dershaneye gitmeden üniversite kazanılır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İlk senemde dershaneye gittim 200 binlerdeydim.
    İkinci senemde kendim çalıştım 80 bine girdim..
  • Tuyuh kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ikinci senenizde 1.senenizden farklı ne yaptınız. Birde dershanede temel atıp sonra mı siz çalıştınız acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eurytos E kullanıcısına yanıt
    İlk sene dershanede temel attım
    2.sene kütüphanede kendim video izleyerek çalıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun orda tamamini okumadim ama bak pratik ogrenme mantigini anlamaya calis. Tmcilerin matematige bakis acisi paragraf gibi yapmayin boyle mantigini anlamaya calis yorumunu gelistirmeye calis. Ve yani bi yabanci dizi bi ders bi oyun olmaz belli saatler gir odana calis bitir cik mezunsan tamam hallettim ama bi ders eksik falandiyebilecek durumdaysan gitme sana onerim cok cok kotuysen mat geoya bi yuklen bak bakalim ne yapabiliyorsun biraz calis sonra bi deneme yap oldu oldu olmadi sadece mat geo al digerlerini kendin cozmeye halletmeye calis internette bi ton imkan var. olmadi wp gruplari burasi soru cozum siteleri ohooo. Ama bi tempoya ayak uydurmak icin kendini zorlaman lazim ben kendi basima ogrendim tum konulari ya. Not tuttum ordan okudum surekli duzenli bi sekilde kaynak cozdum bu sekilde ogrendim ogretmeni dnleyip derste de not almak artilarin artisi oluyor zaten :) yani bi bak once durumuna bi ay kendini cok fena bu tempoya sokmaya calis buna ragmen olmadiysa gidersin dershane cogu konudan vakit kaybi, yorgunluk oluyor ama hicbir sey bilmiyorum diyorsan.. Gene de dedigim gibi her turlu kazicaksin tirniklarinla sonra hemen karar verme madem aileni dusunuyorsun

• missdoc kullanıcısına yanıt
    Hocam peki şöyle söyleyeyim açıkcası ben kendimi plana sokmakta zorlanmıyorum zaten konulara da temelden kavramaya başlayarak gittim asıl net sorum şu ben böyle planlı çalışmaya devam ettiğim sürece dershanesiz de olabilir mi acaba? Yoksa dershanede var olanın yanına daha değişik şekilde pratik yöntemler de mi söyleniyor?
  • 11. Sinifsin ya halledilir ama yani duzensiz cok zor duzen olmadan olmaz onu soyliyim ya. Duzenini oturt belli saatler secersen daha guzel oluyor uyku duzeninin olmasi lazim daha 11 sen eger okulda hocaya sor teneffuslerde allah askina bos ver dershaneyi. Ama iste inandigin surece her sey olur diyorum dedigim gibi biraz bak bi calis siki tempoyla deneme yap olmadi gidersin cok kasma ya okuldaki hocalar iyiyse sorun olmaz diye dusunuyorum ya cozdurursun nasil hocalar iyi mi ?

• missdoc kullanıcısına yanıt
    Matematikçimiz iyiydi ama bu sene değişecek bir matematik daha hocamız var okulda o çok iyi soruları ona sorabilirim onun haricinde zaten bu sene sınıflar ayrıldığından hocalar da değişecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Eurytos

Matematikçimiz iyiydi ama bu sene değişecek bir matematik daha hocamız var okulda o çok iyi soruları ona sorabilirim onun haricinde zaten bu sene sınıflar ayrıldığından hocalar da değişecek

Ya degismesi onemli degil temeffuste sor nolcak

• Dersanenin soyle bir avantaji var.Her hafta deneme sinavlari oluyor.Bu sinavlarda nerelerde eksik oldugunu gormeni saglar.ikinci olarak anlamadigin bir konuyu birebir hocayla halledebiliyorsun+cozemedigin sorulari cozdurebiliyorsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.