Şimdi Ara

Dershaneye gitmezsem sorularımı kime çözdüreceğim[mezun] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play Store'de "Sorun Kalmasın" diye bir uygulama var.LYS'de onu kullandım ve gerçekten faydasını gördüm.Tabi ben Coğrafya için kullandım ama Matematik için de soru atanlar fazlasıyla vardı ve çözüyorlardı genelde.Kunduz gibi bişi herhalde o siteyi hiç incelemedim ama anlattıklarına göre öyle bişiye benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_CEO_- -- 28 Temmuz 2017; 20:13:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thmyrk T kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı özel ders olayı ya fiyatlar aldı başını gitti.
  • Dersaneye gitmedim, sorularimi sormadim, soru cozmedim, kitap almadim, ders calismadim, mf-3 hamda 8

• sırf soru çözüm için dershaneye gidiceksen gitme .

çözenadam var orda kaliteli sb lerin çoğu var çözümlü . 1 ücretsiz hesapta 1 günde 3 soru sorma hakkın var , 3 de soru tipi görme hakkın var buda güzel bir uygulama olmuş. ya 3-4 farklı hesap açıp halledersin ya da yıllık 50 60 liraya üyelik alırsın günde 25 soru bakarsın . en mantıklı seçenek bu gibi duruyor . ( karekök sb mat ygs-lys çözümleri var mesela )

veya playstore de soru çözüm uygulamaları var tosbik,kunduz,sorun kalmasın vb. bunlarla giderebilirsin

bunu da yapmam diyosan wp grupları var onlara girmeye çalış

bu da olmazsa özel hoca tut sade soru çözüm için oluyor mu bilmiyorum. sırf soru çözüm için dershaneye milyarlarca para verme bence .
  • Facebook grupları var soru çözümler için. Öğretmenler bile orada soru çözdürüyor emin olabilirsin. Aç bir tane sahte facebook hesabı. Üniversiteyi de bilmemne öğretmenliği diye koy. Öğretmenlerin olduğu gruplara gir ve soruları at anında çözerler. Basit soruları nasıl çözemiyorsun diyen olursa unutmuşum falan dersin. İşte bu kadar basit. Dersanenin tek avantajı ders çalışma ortamı sağlaması. Gerisi yaş yani hiçbir işe yaramaz dershane. Halihazırda tonla konu anlatım videoları da mevcut youtube da. Yani boşuna para vermeyin.....

• Hoca fizik için facebookta Fizik soru çözümleri (YGS-LYS-ÖABT) diye bir sayfa var.Tamamen fizik öğretmenleri tarafından kurulmuş bir sayfa.Atılan soruların tamamına yakınını fizik hocaları çözüyor.Tabi çözebilen öğrenciler de çıkıyor.Bu sayfanın tek kötü yanı soruları tek tek atıcan.Yani 10 sorun varsa 10 unu da aynı anda atamıyosun eğer atarsan bakmıyorlar :D

Onun dışında buraya da bazı sorularını atabilirsin.Forum biraz bağlılık yaptı ben yüksek ihtimalle seneye de burdayım,mezun arkadaşlarda var.Herkes elinden geleni yapar burada da :D
  • Hocam kunduzu bir dene 3 soru ucretsiz.

whatsapp grubu olarak tabin var mat 1. grupta sağlam adamlar var.https://goo.gl/forms/zTkPT28frcm2Wadi1

dersane cok aradim sonunda bir tane buldum soru cozumu ve deneme icin yazildim git sor cok kurumsal olmayan yerler kabul edebiliyor.

• meb1907 kullanıcısına yanıt
    ben geçen sene kocaelinde yaptım kabul ediyolar biraz tuhaflarına gidiyo hatta yıl boyunca hocaların hangi sınıftasın vs gibi sorularına katlanıyosun dershane ücretinin 1/3 ünü ödedim ben 6k ydı 2k ödedim sorularımı sordum,denemelere girdim,kaynakları aldım.17k yım mutluyum :D Tavsiye ederim.
  • asusx550vx kullanıcısına yanıt
    Harbi baya iyi denk gelmiş hocam ama benim yaşadığım yerde onu yapacak yer olmaz.Buradakiler kendilerine dershane diyor ama ben ticarethane diyorum onlara.
  • Sorun Kalmasın diye uygulama var. (mezunum ben de daha başlamadım. Şimdi başlarsam araya tatil girecek falan çöp olacak Ağustos ortası gibi başlayacağım.)

Uygulama tamamen soru at, başkası çözsün mantığında sosyal medya gibi. Anlık çok fazla soru atılıyor bazıları kayboluyor ama çoğu çözülüyor. Ayrıyetten ödüllü sorular diye kısım var 10dkda bir falan geliyor bunlar soruyu soran kişi puan veriyor soruyu çözene. Mesela her soru başına 5 puan versen hem anında çözülür (puan kapmak için) hem de birden fazla kişi çözüm atar illa anlarsın yani.

İndir incele hocam ücretsiz de kullanabilirsin veya ücretli olarak coin alabilirsin. Ücretsiz arada kaybolma sorunu var ama ücretlide imkanı yok. 800 kredi 40 lira, 160 soru yapar diyebiliriz. Ama ücretsizi de iş yapar bi deneyin. Ben büyük ihtimal bunu kullanacağım. Belki Kunduz'u kullanırım açıkçası bilmiyorum.

hangi dershane hocam? 6k'ya uğur vardı geçen sene izmitte oraya mı gittin?
  • Hepinize tşk ederim sağolun

• Senin sorma ihtiyacın varmı ki Türkiye'deki hocaların çoğundan daha çok bilgilisin

aynen izmitte fethiye caddesindeki uğura gittim.
  • .koter. kullanıcısına yanıt
    Hocam bi yorumda 16.9 k değil miydiniz

• Bildiğiniz wp soru çözüm grubu varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: rider_33

Hocam bi yorumda 16.9 k değil miydiniz

16.7 o yerleştirme

• Arkadaşlar he deyin kurayım bir Telegram grubu işte. Sorularımızı çözeriz.

• Asla wp gruplarında vakit kaybetme derim. Grup ne kadar kaliteli de olsa kimi soruların için saatlerce çözüm bekleyebiliyorsun hatta hiç çözülemeyebiliyor.

Ücretsiz soru çözen uygulamaları da tavsiye etmem, o da aynı şekilde biraz zor bir soru sorsan kimse çözemiyor.

Öncelikle çözümlü kitaplar almalısın. (Tavsiyem: Birey) Çözümsüz kitapların için de Kunduz almalısın. Çözemedikleri soru olmuyor. Fiyatı da uygun.

• Kunduz al

Fakat çözümleri her zaman doğru değil, sallıyorlar bazen, dikkatli olmak lazım

Ben de eğitmenlik başvurusu yapmayı düşünüyorum da şartları ağır ve düzgün yazmazsam insan anlamaz düşük puan verir

Chat sistemi koysalar basitçe yazarız

Anlamayan olursa geniş yaz der yaZarız

Şuanki sistemi çok iyi değil

Ama başka şey yok

Ben dershaneye kayıtlıydım fakat sıra oluyordu

Zaman kaybetmemek için kunduz aldım şık şık attım soruları, biyocuları baya iyi anlatıyor( o kadar uzun yazmaya insan üşenir gerçekten , tebrikler)

Kimyacılar iyi var kötü var , dikkat et

Fizikte kimya gibi

Matı pek bilmiyom az soru sordum iyi çözen en az bir kaç kişi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.