Şimdi Ara

Dershaneye gitmezsem sorularımı kime çözdüreceğim[mezun]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
2.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkdşlr dershaneye gitmezsek soruları kime çözdürecez. Sırf bu yüzden dershaneye gidicem gibi

• Bir sürü çözümlü kaynak var onlara yönel bence.Ben de geçen sene sırf dediğin sorun yüzünden gittim ama verimi düşürüyor dershane belli bir temeli olan öğrenci için gereksiz.Gidersen de sadece deneme ve soru çözümü için anlaş dershaneyle.
  • thmyrk T kullanıcısına yanıt
    Sadece soru çözümü için kabul eden dershane mi var ?
  • Arkadaşların da söylediği gibi soru çözümü olan kaynaklar almaya dikkat et. Burada da sorabilirsin sorularını cevaplıyorlar. Ayrıca wp soru çözüm gruplarından birine de katılabilir. Seçenek bol ama mecbur hissediyorsan dershaneye gitmeye karar senin tabii
  • Whatsapp grupları
  • meb1907 kullanıcısına yanıt
    Sadece deneme için var ama soru çözümünü bilmiyorum.Yine de konuşmak lazım dershanelerle.Olmadı soru çözümü için özel ders yaparsın.
  • İyi bi wp soru çözüm grubuna gir mezunların olduğu forumda birsürü konusu var yada kunduz alabilirsin geçen sene öneriyorlardı
  • Ben dershaneye gittim yinede sormadım pişman değilim hamda mf3 14k mf4 13k :D
  • Bildiğiniz wp soru çözüm grubu varmı arkadaşlar
  • Atınca hiç cevap alamadığın soru uygulamari var..

Bence de özel ders mantıklı
  • kunduz
  • özel ders veya whatsapp grubu
  • İçini rahat tut nickin çok güzel ilk 10kdasın
  • çözümlü kaynaklar, whatsapp soru çözüm grupları, kunduz gibi app ler.
    dershane mezun öğrencisi için -aşırı kaliteli hocalar ve iyi bir sistemi yoksa- çöptür.
  • Sormadığın sorular noldu onları geçtin mi?
  • dershaneye para vermek yerine kunduz alabılırsın ayda 40 tllık olan paketı gayet iyi gibi
  • Kunduz dediğiniz sitede olay nasıl bilmiyorum sorununu atıyorsun cevaplıyorlar ?yoksa her kitapın çözümleri mi var
  • ömerfaruk0765 kullanıcısına yanıt
    soru atıyon çözüm geliyor
  • Her derstenmi
  • ömerfaruk0765 kullanıcısına yanıt
    evet ben de çözücü olarak başvuracağım banka hesabı açar açmaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.