Şimdi Ara

Devam Yada Yeni Çar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında yeni konu açmayı hiç sevmiyorum çünkü her konmuda en az 1 kişi aramaya yap felan diyor.Ben 46 level assasian two handed swordum ama geçmiş sayfaları incelemem ile assasianların defennsif olarak çok zayıf olduklarını söylediler şu anada kadar hiç sıkıntı çekmedim gerçi ama ileriki levellerde kasmamın zor olacağını sanıyorum bu nedenle yeni çar açmalı mıyım yoksa yazılanlar hurafemi?Bu arada str 140(150 yapıcam) dex 70 küsür(100 yapıcam) int 80-90 (level atladıça full int gitmeyi düşünüyorum) sizce nasıl stat vermişim eğer statlarımda kötü ise hiç beklemeden yeni bir çar kasıcam ama eğer assasiansın defens bakımında gerçekten aşırı dercede zayıf olmadığını söylüyorsanız ve statlarımıda düzgün vermişsem devam edicem yardımızı bekliyorum ayrıca devam edersem 50 levelda 2. meslek olarak ne seçmeliyim...

• 50. lvlde;
    Slayer> buff skilleri
    Shinobi> de-buff skilleri
    Seçimin sana kalmış,misal slayer'da ekstra hızlı koşma skill'i varken shinobi'de koşan adamı yavaşlatma skill'i var.

Assassin'in defansının kötü olması diyorsan,slayer'da da defans skill'i var da çok vermiyor ayrı dava.Ama 46 lvl'im diyorsun stat dağılımını kötü yapmışsın.Ortalama değerlerle build kurarsan itemlerinin mümkün mertebe +5'ten aşşağı olmaması lazım ileriki leveller için konuşursak.tabi de de ht gearları dizmen şart olur (corean,gsd,esk falan) E tabi bunların hepsi de eşek yüküyle gold ile olabilecek şeyler.
    Ayrıca çabuk lvl atlamak istiyorsan "bana ne pvp'den önce çatır çatır kasıp lvl atlayım" diyorsan, dex/int en iyi seçenek.Str'n az olacağı için hp de az olacak lakin; hp'si fazla olan yüzük,kolye vs. ile bu handikapını biraz olsun giderebilirsin,bosslar gene gelip kesebilir :) ama defans avantajın tavan yapar.üzerine de lvl 55 olunca 5D setlerini giyersin ht gear (corean vs) ile de kombinasyon yaptığın vakit, millet (ben de dahil) lvl 70'de bm boss'unda ölürken, sen gelir 65 lvl civarı keser boss'u geçer gidersin.

• Benim lvl 65 charında statlar şöyle: str100 , dex60 , int306 .. ht olarak sadece +3 LSS var. bm bossu hangisi ve ben kesebilir miyim?3. katta bi master var o boss olsa gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komoli -- 27 Aralık 2007; 10:33:14 >
  • aynen master o.
    1300+ hp
    500+ def
    1100+ sdef

+ olması işi garantilemek için yoksa verdiklerime yakın değerler de işini görür.

ve lag olmazsa kesersin gibime geliyor zira 3. kattaki master terbiyesizi 2 kere peşpeşe vuruyor komboyu.ilk vuruşta potlara abanmazsan ikincide yatmak farz oluyor.
  • dogujans, yorumunu özellikle bm 3.kat bossu senin tabirinle terbiyesiz, benim tabirimle alçak, hain az çektirmiyor bana. orada kasarken daima gözüm çevrede gelirse kaçayım diye hepte alçaklık yapıp arkadan geliyor ve komboyu çakıyor bende aynen mefta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayra35 -- 27 Aralık 2007; 13:53:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogujans

50. lvlde;
    Slayer> buff skilleri
    Shinobi> de-buff skilleri
    Seçimin sana kalmış,misal slayer'da ekstra hızlı koşma skill'i varken shinobi'de koşan adamı yavaşlatma skill'i var.

Assassin'in defansının kötü olması diyorsan,slayer'da da defans skill'i var da çok vermiyor ayrı dava.Ama 46 lvl'im diyorsun stat dağılımını kötü yapmışsın.Ortalama değerlerle build kurarsan itemlerinin mümkün mertebe +5'ten aşşağı olmaması lazım ileriki leveller için konuşursak.tabi de de ht gearları dizmen şart olur (corean,gsd,esk falan) E tabi bunların hepsi de eşek yüküyle gold ile olabilecek şeyler.
    Ayrıca çabuk lvl atlamak istiyorsan "bana ne pvp'den önce çatır çatır kasıp lvl atlayım" diyorsan, dex/int en iyi seçenek.Str'n az olacağı için hp de az olacak lakin; hp'si fazla olan yüzük,kolye vs. ile bu handikapını biraz olsun giderebilirsin,bosslar gene gelip kesebilir :) ama defans avantajın tavan yapar.üzerine de lvl 55 olunca 5D setlerini giyersin ht gear (corean vs) ile de kombinasyon yaptığın vakit, millet (ben de dahil) lvl 70'de bm boss'unda ölürken, sen gelir 65 lvl civarı keser boss'u geçer gidersin.

yani ya 100m filan harca diyosun yada yeni çar kas böyle diyorsan wairor axe açmak istiyorum yada okçu warior cunku ben gidip adam gibi birebir saldırmayı seviyoreum öle vurkaç bana göre değil.Kana kan Dişe diş istiyorum assasianda bu biraz zor defens yüzünden galiba kısacası notumu ver dogujans yeni adam kas diyosan ne olmalıyım statlarım yaklaşık olarak ne olmalıdır???

• senin üzerindeki itemlerin tümüyle alakalı ne seçeceğin,
    warrior/musa kasabilirsin mesela.

str/int yaparsan : axe, craft silah alana kadar mecburen sırf str/int basman lazım dex düşük kalınca defansın da düşük olacak onu da mask,helm,armor,boots ve takılarla + ht gear (corean,samurai,lss,esk vs) ile arttırman lazım.str/int demek pvp>lvl .lvl kasmak daha zor str/int te yani ama yukarda saydığım unsurların varsa dengelersin durumu.

dex/int yaparsan : rod, yine mecbursun sürekli dex/int gitmeye craft silah yapana kadar ki 2 durumda da yaptıktan sonra o şekil devam etmen lazım.çorba gibi stat yaparsan char bi halta yaramaz.bu durumda defansın yüksek olacak ama hp az.onu da yukarda saydığım itemlerin full hp taşıyanlarını kullanarak giderebilirsin.

her durumda ne olursa olsun,hero online gerçek paraya dayanan bir oyun.hero tavern zımbırtılarını alabilmek için ya oyun goldun çok olacak veyahut kabarık bir cüzdan ;)

ister sıfırdan kas,istersen kaldığın yerden devam.ben geçtiğimiz mart ayından beri,bazı aralar hiç oynamamış olsam bile genelde 8-9 saatten aşağı oynamıyorum.toplasan 1,5 ay ellememişimdir oyunu bu zaman kadar.para kasmak için kısmet de lazım.ben binek üstünde 14binden fazla kill yapıp ginseng denen ot parçasından başka birşey düşüremiyordum ama millet çatır çatır gol-d b-ar indiriyodu.
    çok saçma bir oyun ama inat olsun diye oynuyorum ben hala :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogujans -- 27 Aralık 2007; 16:56:28 >

• beni sen yaznaa kadar bir çar açtım yaşlı adam kasıyodum kardan adamdan fortuna case çıktı açtım silver bar:Dzaten 5m para vardı bu benim 4. silver barım oluyor
  • hayırlısı olsun.eventlerde düşüyor.ben kalan zamanları kast etmiştim ;)
  • tamaam işte eventten öncede 3 tane düştü 1 de şimdi 4
  • quote:

Orjinalden alıntı: dogujans

senin üzerindeki itemlerin tümüyle alakalı ne seçeceğin,
    warrior/musa kasabilirsin mesela.

str/int yaparsan : axe, craft silah alana kadar mecburen sırf str/int basman lazım dex düşük kalınca defansın da düşük olacak onu da mask,helm,armor,boots ve takılarla + ht gear (corean,samurai,lss,esk vs) ile arttırman lazım.str/int demek pvp>lvl .lvl kasmak daha zor str/int te yani ama yukarda saydığım unsurların varsa dengelersin durumu.

dex/int yaparsan : rod, yine mecbursun sürekli dex/int gitmeye craft silah yapana kadar ki 2 durumda da yaptıktan sonra o şekil devam etmen lazım.çorba gibi stat yaparsan char bi halta yaramaz.bu durumda defansın yüksek olacak ama hp az.onu da yukarda saydığım itemlerin full hp taşıyanlarını kullanarak giderebilirsin.

her durumda ne olursa olsun,hero online gerçek paraya dayanan bir oyun.hero tavern zımbırtılarını alabilmek için ya oyun goldun çok olacak veyahut kabarık bir cüzdan ;)

ister sıfırdan kas,istersen kaldığın yerden devam.ben geçtiğimiz mart ayından beri,bazı aralar hiç oynamamış olsam bile genelde 8-9 saatten aşağı oynamıyorum.toplasan 1,5 ay ellememişimdir oyunu bu zaman kadar.para kasmak için kısmet de lazım.ben binek üstünde 14binden fazla kill yapıp ginseng denen ot parçasından başka birşey düşüremiyordum ama millet çatır çatır gol-d b-ar indiriyodu.
    çok saçma bir oyun ama inat olsun diye oynuyorum ben hala :)

ben senin dediğine bağlı kalmaya çalışıyorum str-int gidiyorum fakat axe kulandığımı varsayarsak ki sen orada axeyi ele almışsın axenin damage aralığı cok fazla max. vurabilmem için dex e ağırlık vermem lazım değilmi ayrıca hızlı kasabilmek için şu anda rod kullanıyorum skiller rodda ama 25 ile axe olucam çünkü axe devam etmek istiyorum sakıncası olurmu bir de eklemeden olmaz wairor oldum prayer of wariora yüklendim skille vurdugumdan fazla atack ile vuruyorum acayip sıkıldım V+A'dan ne yapmalıyım...

• Anlaşılan sıfırdan kasmaya başlamışsın.kaç lvl ve nerede kastığına göre değişen şeyler var.Southern Plains'e gelene kadar zaten 40~50 lvller arasında Spirit Spire'da kasmak durumun var.Haritalarda oyuncu kalabalığının az,mob kalabalığının fazla olduğu alanları tercih edip mobları peşine takıp indirmen lazım onları v+a yapmak yerine.Alan skilleri bu planda öne çıkıyor işte.Axe veya rod gitmek arasında str/int ve dex/int ayrımından ziyade max-min damage çok büyük bir problem değil.Full str/int gideceksen 55lvl'de toxic axe veya rod alırsın eline extradan sar% var çünkü kendinden toxic silahlarda.Vio'da ise max-min skill damage var,sar%'ı kendin ekliyosun veya mevcut silahlardan satın alıyorsun.Sonu 9'lu lvllerde kasmak zordur.O yüzden örneğin 46-47-48 lvllerinde çıkan questleri yapmadan devam edip o tarz questleri 49'da yapmak daha makul gelen xp'yi bi kerette kazanmak için.Hero online'da bu böyle,illa ki kas kas kas kas yapmayı gerektiren bir oyun mecburen öyle yapıyoruz biz de.1,5 aydır 70lvl olamadım 69'da çakılı kaldım misal :D artık kısmetse düzgün item ve ht gear kombinasyonlarıyla bi şekilde önümüzdeki maçlara bakıcaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.