Şimdi Ara

ßß DH (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    numan ne yaptı?
    görevini en iyi yapan modlardan biri diye mi sevmiyorsunuz.
    görevini yapması çıkarlarınıza mı dokunuyor?
  • Rica ediorum saygını KORU.
    quote:

Orjinalden alıntı: LoNgSuFfeRinG

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

quote:

Orjinalden alıntı: majesticman

quote:

Orjinalden alıntı: DogustanKatiL

BYEEE

Ulan velet seni var ya ,nedir ulan senden çektiğimiz uza git şurdan kaç kişi senin yüzünden forumu bıraktı ,yettin ulan sen artık ,bu adam burda olduğu sürece bende çıkıyorum

Num@n sözüm sana görevini yapıyorsun ;
    1 kişi mi haklıdır yoksa 10 kişi mi

akıllı olan 1 kişi.

adamın yazdığı mesajlara bi bak post kasmak için gerekli gereksiz herşeyi yazıo örnek weiriyim az önce biri topic açmış kasayı yan yatır ne demek die bu adam demişki saçma bir cevap mı demiş hatırlıyamadım şimdi....
    sonra soruyu soran kişi tamam anladım saçma sapan bişey demiş buda ewt saçma sapan bişey diyip göndermiş bunma ne dersin şimdi...

• quote:

Rica ediorum saygını KORU.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

quote:

quote:

BYEEE

Ulan velet seni var ya ,nedir ulan senden çektiğimiz uza git şurdan kaç kişi senin yüzünden forumu bıraktı ,yettin ulan sen artık ,bu adam burda olduğu sürece bende çıkıyorum

Num@n sözüm sana görevini yapıyorsun ;
    1 kişi mi haklıdır yoksa 10 kişi mi

akıllı olan 1 kişi.

adamın yazdığı mesajlara bi bak post kasmak için gerekli gereksiz herşeyi yazıo örnek weiriyim az önce biri topic açmış kasayı yan yatır ne demek die bu adam demişki saçma bir cevap mı demiş hatırlıyamadım şimdi....
    sonra soruyu soran kişi tamam anladım saçma sapan bişey demiş buda ewt saçma sapan bişey diyip göndermiş bunma ne dersin şimdi...

saygısızlıkmı yaptım söle bakıyım ne saygısızlık yaptım=

• ForumKurallarını okumuş olman gerek hiçbir üye hakkında üyeyi küçük düşürücü yada onu zedeleyici topicler açamassın.Hangi mod olsa kapatırdı konuyu Num@n da görevini yaptı.
  • Ya sen ne zaman 500 küsür post yaptım
    Ben bu 500 küsür postu 1.5-2 yılda topladım hatta toplamaya çalışmadım

Adam ol!...
  • sen neden benim post uma bukadar taktın anlamadımki ya..
    quote:

Ya sen ne zaman 500 küsür post yaptım

Adam ol!...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emremenek

ForumKurallarını okumuş olman gerek hiçbir üye hakkında üyeyi küçük düşürücü yada onu zedeleyici topicler açamassın.Hangi mod olsa kapatırdı konuyu Num@n da görevini yaptı.

sonuç ta bukadar kişi nefret ediosa bi kişiden durduk yere etme bu kişiyi banlar sonrada konuyu siler bu kadar basit byu kadar topic in üstüne bu adam forumda dolaşıosa mod işini yapmıo demektir son 1 ayda kaç kişi bb dh die topic açtı say bakıyım 2 ay önce bu forum süperdi herkes yararlanıodu luzumsuz postcular türemediği sürece

quote:

sen neden benim post uma bukadar taktın anlamadımki ya..
    quote:

Adam ol!...

çok göze batıyosun adam bi gün önce bu adam kim dio postuna bakıo yarın 100 post daha sen merak etme yarın böle dewam ederse 700 olur yarın geceye postuna iyi bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoNgSuFfeRinG -- 23 Haziran 2007; 18:02:46 >

• quote:

quote:

ForumKurallarını okumuş olman gerek hiçbir üye hakkında üyeyi küçük düşürücü yada onu zedeleyici topicler açamassın.Hangi mod olsa kapatırdı konuyu Num@n da görevini yaptı.

sonuç ta bukadar kişi nefret ediosa bi kişiden durduk yere etme bu kişiyi banlar sonrada konuyu siler bu kadar basit byu kadar topic in üstüne bu adam forumda dolaşıosa mod işini yapmıo demektir son 1 ayda kaç kişi bb dh die topic açtı say bakıyım 2 ay önce bu forum süperdi herkes yararlanıodu luzumsuz postcular türemediği sürece

Sanırım bu kadar açıklama yeter ...

• quote:

quote:

Adam ol!...

post kasmak aramızda ii bişi olarak sayılmaz e tabi sen bilemezsin aramıza hiç giremediin için

bi bana bak

Katılım zamanı: 9 Ocak 2006; bu postu ancak bu sürede kastım

snnkine bak

Katılım zamanı: 19 Nisan 2007;

benm 5 katım hızda gidiosun
    bu takılınması gereken bişi

• quote:

quote:

Bak ben mod işini yapıyor yapmıyor demedim dikkat ettiysen hangi kişi hakkında olursa olsun kişiyi zedeleyici topicler açılamaz dedim num@n da bunu haklı olarak kapattı dedim hangi mod olsa böyle yapar dedim BB DH BB DH diyen arkadaşlar da kendi istekleridir zorla tutamassın beğenmiyorlarsa giderler.

not belki bilmek istersiniz: L.J bugün forumdaydı fake bir üyelik ile hatta genele satış konusu bile açtı nerden anladın derseniz diğer bir forumda yazının kopyasını gördüm ve adamın üyeliğine girdigimde isim olarak vahit il olarak adana vardı ve onun stiliyle yazılmıştı ekleyim dedim belki yanılıyo olabilirim

• İşte yeni forumum...
    No velet No problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Majesty -- 23 Haziran 2007; 18:10:27 >
  • quote:

quote:

Adam ol!...

cok fuzlı yazılar yazıyosunda ondan

• quote:

www.knight-arsiv.com

İşte yeni forumum...
    No velet No problem

reklam yasak hocam

oraya da damlarlar yakında
  • reklam yasak bro.
    quote:

www.knight-arsiv.com

İşte yeni forumum...
    No velet No problem
  • bb
  • DogustanKatiL

Heryerden kendine post kasacak yer cıkarıyosun kıl oldum bi kere sana banlanacağın günü 4 gözle bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0di

quote:

İşte yeni forumum...
    No velet No problem

reklam yasak hocam

oraya da damlarlar yakında

Düzelttim pfff ne yaptım ben...
  • Sorun Cok Fazla Yazı Değil... Cok Fazla Gereksiz Yazı Yazmasi
  • YORUM YOK ben neden sana kıl değilim neden böle dıslama yapıorsun ben sana bi gün olsun ters bi cevap verdimmi soruorum sana senin benden alıp veremedigin ne benim post kasmak içiin yer çıkamam sana ne zarar verior benim postrt um fazla olursa bu senin zararınamı anlamıorumki neden bu post uma taktınız.
    quote:

Orjinalden alıntı: hardcs

DogustanKatiL

Heryerden kendine post kasacak yer cıkarıyosun kıl oldum bi kere sana banlanacağın günü 4 gözle bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurukelle

Sorun Cok Fazla Yazı Değil... Cok Fazla Gereksiz Yazı Yazmasi

+1905
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.