Şimdi Ara

Dh a$ka inaniyormusunuz !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEn inanmiyorum . Turkiyede yasadigim donemde lise caglarimda hayatimda tek bir kizin pesinden kostum 6 ay. onun icin agladigim zamanlar oldu . ona takilan cocuklari sopaladiklarim. neler yasadim onun yuzunden. Ama teklifimi geri cevirdi . Cok guzel bir gocmen kiziydi. Deli oldum onun icin . meger bu yasadiklarim ask degil ic gudulerimin hareketleriymis. 3-4 yil sonra o kizi tekrar gordum , bu sefer gizume okadar guzel gelmedi . belki nedeni hayatimda bazi seyleri fazlasiyla yasamamdi .
    Nasil anlatsam Turkiyede lise hayatimda 3-4 kizla ciktik (bu ne sacma sapan birseyse ???). Lisede kendime pek ozen gostermezdim diger arkadalarim gibi saca joleler . ceketleri giymez , gomlek disarida , kravat zaten yok . Oysa simdi ozler oldum o kiyafetleri. O zamanlarda agisik olurdum 3-4 kiza lisede (nedense hepside bneden buyuk kizlardi). simdi ise unv. hayatimi baska bir devlette surduyorum. Buradaki kizlarada ilk baslarda asik olmustum . Hatta evdekilere soyledim evlenicem cok guzel bir kiz arkadasim var (evdekiler ilk basta saka yaptigimi dusunmuslerdi ama baktilar is citti baya bi hesaba cektiler )Ama tabi dogal olarak hepsi guzel ve hepsinden bir erkek olarak istedigimi aldigimda meger asik olmadigimi vede olamiyacagimi anladim . Yasadiklarimin hepsi kendi hayvansi ic gudulerimin beynim uzerindeki etkileriymis. 3 hafta iliskiye girmedigimde bir acayip oluyorum. her kiz guzel gorunmeye basliyor . bakislarima engel olamiyorum . niyetimi karsimdaki kiza belli ediyorum desem yeridir. Onlarinda bu hosuna gidiyor. Bu konuyu acmamin nedeni 2-3 hafta once memlekette dondum ama dayanamayip tekrar kiz arkadasimin yanina gittim. simdi tekrar doucem . kafami bozan olay evdekilerin ozellikle annemin evlilik konusunu acmasi . bu beni rahatsiz ediyor. Turk kizlarini begenmiyorum . hem cok dikkatsizler hemde cok havali . Ilk cocuktan sonra hepsi kilo aliyor. Bakimsizlar. Cevremde kendi yastaslarimda bir arkadasim evlendi gecen sene . Esinide kendisinide taniyorum . muhabbetlerimiz vardi . esi cok sessiz guler yuzlu ve biraz j\kendine ozen gosteriyordu . evlendikten sonra sanki eski tanidigim kiz gitmis yerine koca kari denilen varlik turemisti. eskisine gore (tipik turk kadini hafif tonton) 15 20 kilo almisti. vede neseli kiz gitmisti. arkadasimda acikcasi onu sectigi icin pisman olucagini evliligin dusundugu gibi olmadigini soylemisti. benim tezim aslinda ask sevgi olmadigini , pembe donemlerinde aslinda dusncelerinin cinsel oldugu icin evliligi ona ulasmanin bir yolu oldugunu gordugunu soyledim . vede 22 yasinda cok erken davrandigini soyledim fakat rkadasim bu gorusume katilmadi. Sonra dedigim ise biraz abez kacicak ama kiz kuzeni vardi , onu seviyormusun dedim evet dedi . cokmu dedim evet dedi . peki karini dedim evet dedi . peki karini sevdigini dusunuyorsun . onun la iliskiye giriyorsun (bunu dusunuyorusn kafanda)ama kuzenine karsi hic boyle bir dusuncen oldumu sorusuna hayir cevabini aldim. simdi evliligi tekrar dusundugunu bunun sebebinin artik beynin istedigini elde ettigini soyledim . artik bu yoldan donus olmayacagini hele cocugunuz dogduktan sonra artik sevgininde ortadan kalkip saygiya donusecegini soyledim .sonuc olarak vatani gorevimi yaptiktan sonra Turkiyede kalamiyacagimi anladim. simdi burada kendime is kurmaya calisiyorum ki. evlilik ise bana ters ama aileminde istekleri var . yani iki arada bir derede kaldim. ailem icin hayatimi degistiremem . artik eve gitmeye korkar oldum . herseferinde bu evlilik konusu artik beni bunaltiyor. kizida secmis . bende 3 yas kucuk . doktorluk okuyacakmis (annem doktor olsun istiyor evlenecegim kizin) . Kiz bana abi diyor . ona karsi herhangi bir iyi veya kotu dusuncem yok . kizin yuzunde soyleyemiyorum seni istemiyorum diye . Insanlari uzmeyi sevmem kimsenin kusurunuda yuzune vurmamisimdir simdiye kadar . offffffffffffffffffffffffffffffffffff nolucak boyle . keske hep cocuk kalsaydim ......

• Hocam sen bi doktora görün bence, psikolojik baskı altındasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: trapka

Turk kizlarini begenmiyorum . hem cok dikkatsizler hemde cok havali . Ilk cocuktan sonra hepsi kilo aliyor. Bakimsizlar.

Buraya tamamiyle katılıyorum...

Ayrıca bir ailemin evleneceğim kıza karışması beni sinir eder.. Sanki onlar evlenecek!!!

Bu arada baya psikolojik sorun oluşmuş sende hikaye nerde başlayıp nerde bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYAZ_McKiller

quote:

Turk kizlarini begenmiyorum . hem cok dikkatsizler hemde cok havali . Ilk cocuktan sonra hepsi kilo aliyor. Bakimsizlar.

Ayrıca bir ailemin evleneceğim kıza karışması beni sinir eder.. Sanki onlar evlenecek!!!

quote:

Orjinalden alıntı: AYAZ_McKiller

quote:

Bende tam orayı yazacaktım yaa Demekki gerçektende doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: *MelaNKoliK*

quote:

Orjinalden alıntı: AYAZ_McKiller

quote:

Bende tam orayı yazacaktım yaa Demekki gerçektende doğru

Alıntıları Göster
    hocam hayvani güdüler falan... sen hakkaten bi doktora git.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.logic

hocam hayvani güdüler falan... sen hakkaten bi doktora git.

Alıntıları Göster
    bizene yani anlatıyorsunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: river styx

bizene yani anlatıyorsunda

Alıntıları Göster
    Belli noktalarına katılmamak elde değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcpratik_editor

Belli noktalarına katılmamak elde değil...

Alıntıları Göster
    inanip inanmamakla onun olup olmamasini degistirmez ki?

mesela ben bu dunyanin war oldugna inanmiyorum ben.ama ben inansamda inanmasamda o orada olmaya devam edecek.sonucta kendi bastrilmis duygularım yuzunden o borunun olmadigna kendimi inandirmaya baslamis olacagim.

yani demek o ki,insan yasadigi seyler sonucunda ask in warligini inkar etmek zorunda kalabiliyor .istesede istemesede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrasH

inanip inanmamakla onun olup olmamasini degistirmez ki?

mesela ben bu dunyanin war oldugna inanmiyorum ben.ama ben inansamda inanmasamda o orada olmaya devam edecek.sonucta kendi bastrilmis duygularım yuzunden o borunun olmadigna kendimi inandirmaya baslamis olacagim.

yani demek o ki,insan yasadigi seyler sonucunda ask in warligini inkar etmek zorunda kalabiliyor .istesede istemesede.

Alıntıları Göster
    ya öle demeyın bakımlısı da var bakımsızıda....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jasmin88

ya öle demeyın bakımlısı da var bakımsızıda....

Alıntıları Göster
    İNANDIM ÖYLE BİR İNANDIM Kİ DÜNYAYI YAKARDIM HERKESİ KARŞIMA ALIRDIM ALLAHTAN BAŞKA KİMSEDEN KORKMAZDIM AMA BANA BU DUYGULARI YAŞATAN BANA ÖYLE BİR LAF ETTİKİ

inancımı yitirdim dünyamı kararttım gözümü döndürdüm eski ben oldum sonunda buda geldi başıma imzamı böyle yaptım yani odur yani.

BU GÜN YİNE İNANIRIM AMA BANA TEKRAR İNANDIRABİLECEK TEK KİŞİ VAR İNANCIMI KIRAN KİŞİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenkab

İNANDIM ÖYLE BİR İNANDIM Kİ DÜNYAYI YAKARDIM HERKESİ KARŞIMA ALIRDIM ALLAHTAN BAŞKA KİMSEDEN KORKMAZDIM AMA BANA BU DUYGULARI YAŞATAN BANA ÖYLE BİR LAF ETTİKİ

inancımı yitirdim dünyamı kararttım gözümü döndürdüm eski ben oldum sonunda buda geldi başıma imzamı böyle yaptım yani odur yani.

BU GÜN YİNE İNANIRIM AMA BANA TEKRAR İNANDIRABİLECEK TEK KİŞİ VAR İNANCIMI KIRAN KİŞİ.

Alıntıları Göster
    ben inanıyorum aşka.çünkü birini seviyorum ve aşığım ona.beni tamamlıyo.sesini duymayınca deli oluyorum.
    gözlerini özlüyorum onun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 26 Ağustos 2006; 23:08:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

ben inanıyorum aşka.çünkü birini seviyorum ve aşığım ona.beni tamamlıyo.sesini duymayınca deli oluyorum.
    gözlerini özlüyorum onun.

Alıntıları Göster
    Ben inanmıyorum şahsen aşk çok sevmeye verilen kısa isim bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkMourning

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Action_Boy

• quote:

Orijinalden alıntı: WILLIAMs

quote:

Orjinalden alıntı: Action_Boy

Alıntıları Göster
    topici açan arkadaşa katılıyorum kesinlikle aşk die bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eisberg22

topici açan arkadaşa katılıyorum kesinlikle aşk die bişey yok

Alıntıları Göster
    Konuyu uzatmıyorum ve AŞK YOKTUR diyenlere ŞU CEVABI veriyorum

Bütün o aşk yoktur diyenler,unutuyorlar galiba kendi annesi-babasının nasıl evlenip,nasıl aşkyoktur diyeni meydana getirdiklerini..

:) ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

Konuyu uzatmıyorum ve AŞK YOKTUR diyenlere ŞU CEVABI veriyorum

Bütün o aşk yoktur diyenler,unutuyorlar galiba kendi annesi-babasının nasıl evlenip,nasıl aşkyoktur diyeni meydana getirdiklerini..

:) ;)

Alıntıları Göster
    Aşk elif gibidir besmelede vardır ama okunmaz, lakin elif omadan da besmele olmaz,her şeyin içindedir okunmaz ama onsuz olmaz, elif artık benim içinde, okunmasada

• quote:

Orijinalden alıntı: KooSeo

Aşk elif gibidir besmelede vardır ama okunmaz, lakin elif omadan da besmele olmaz,her şeyin içindedir okunmaz ama onsuz olmaz, elif artık benim içinde, okunmasada

Alıntıları Göster
    Bu kadar uzun yazdığına göre aşktan yana çok çekmişin.

Artık bende inanmamaya başladım. Aşk yoktur onun uğruna yapılanlar vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_wind -- 26 Ağustos 2006; 23:56:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_wind

Bu kadar uzun yazdığına göre aşktan yana çok çekmişin.

Artık bende inanmamaya başladım. Aşk yoktur onun uğruna yapılanlar vardır.

Alıntıları Göster
    İnanıyorum ama adamına göre

Aşığım...

• quote:

Orijinalden alıntı: SkiNNy

İnanıyorum ama adamına göre

Aşığım...

Alıntıları Göster
    Bir kızı çok sevdim ona aşık oldum delicesine, sadece onun güzelliğine değil varlığına, alıp verdiği nefese aşık oldum. bir şeylerde yaşadık daha çok bağlandım ona eşim gibi gördüm onu. ama o beni sevmediğini sevemediğini söyledi, ve en kötüsü ne biliyormusunuz geçen gün geldi ve arkadaşlarımdan birine aşık olduğunu söyledi arkdaşımda ondan hoşlanıyormuş, ama benim onu sevdiğimi bildiği için çok yaklaşamıyor sevdiğim kıza ama gizli gizli birşeyler yapmalarından korkuyorum hep içimde bir kuşku var, biliyorum onunla olmayacak asla, ama nasıl dayanacağım onu başkalarının kollarında görmeye, onu öptüğünü onunla seviştiğini düşündükçe deliriyorum, öldüm bittim ben, içim yanıyor ağlıyorum kendimden geçtim ne yapacağımı bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Bir kızı çok sevdim ona aşık oldum delicesine, sadece onun güzelliğine değil varlığına, alıp verdiği nefese aşık oldum. bir şeylerde yaşadık daha çok bağlandım ona eşim gibi gördüm onu. ama o beni sevmediğini sevemediğini söyledi, ve en kötüsü ne biliyormusunuz geçen gün geldi ve arkadaşlarımdan birine aşık olduğunu söyledi arkdaşımda ondan hoşlanıyormuş, ama benim onu sevdiğimi bildiği için çok yaklaşamıyor sevdiğim kıza ama gizli gizli birşeyler yapmalarından korkuyorum hep içimde bir kuşku var, biliyorum onunla olmayacak asla, ama nasıl dayanacağım onu başkalarının kollarında görmeye, onu öptüğünü onunla seviştiğini düşündükçe deliriyorum, öldüm bittim ben, içim yanıyor ağlıyorum kendimden geçtim ne yapacağımı bilmiyorum...

Alıntıları Göster
    Aşka inanıyorum. Yanlış kişiler seçmeniz aşk olmadığı anlamına gelmiyor.. Ben aşığım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.