Şimdi Ara

DH FİFA ULTİMATE TEAM DUAYENLERİ KULÜBÜ [PS4] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
10
Favori
3.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fifaz

Hemde oldukça geç oldu

Bu sene maalesef oyunun kötü olması nedeniyle , istediğimiz ve geçen yıllarda keyifle takıldığımız grubumuzun oluşumunu tamamlayamadık..

17 yi bekliyoruz kardeşim kısaca , görüşmek üzere

Mayıs ayında katılmak istemiştim Fifa16 olmadı. Fifa 17 ile tekrar deneyelim şansımızı :)
    Psn : RamesyTR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramessy R kullanıcısına yanıt
    Aramiza hosgeldin kardesim

• quote:

Aramiza hosgeldin kardesim

Hosbulduk hocam. Özellikle 23. numara iyi oldu. Nöbetçi golcü

• Ooo eski günler de ki gibi görünüyor ortam benide yaz tarık abi :)

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Tekrar hoş geldin kardeşim , eskiden dutluktu buralar şimdi ise çorak Hep beraber eski günlere döndüreceğiz inşallah oyununda güzel olmasıyla..
  • quote:

Tekrar hoş geldin kardeşim , eskiden dutluktu buralar şimdi ise çorak Hep beraber eski günlere döndüreceğiz inşallah oyununda güzel olmasıyla..

İnşAllah hilesiz hurdasız momentumsuz (şayet olmuyorsa az momentumlu) bir fifa olur umarım :)

• Selamın aleyküm,

Benide ekler misiniz?

Oyunu bütün platformlarda oynuyorum, 81 liyim anadolu lisesi sınavları iptal olan, üniverstie sınav soruları çalınan seridenim

PSN : Jakobenizm

Bu arada companion indirip squad building oynayabilirsiniz, acayip zevkli 60k coin oldu daha tek maç yapmadan
  • Cose Turche C kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin , bende lisede son kredili sistem mağdurlarındanım Companion da build oldukça çetrefilli çok uğraşmak lazım , bravo güzel coins yapmışsın
  • Son yarim saate girdim oyun icin..
    Bu mesaja eklenen görseller:

DH FİFA ULTİMATE TEAM DUAYENLERİ KULÜBÜ [PS4]

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Hangi psn ? İyi oyunlar

• bende oyunu almış bulunuyorum spot olarak, eğer ki spotçulardan almak isteyen olursa bakırköyde psoyunu.com sitesinden bakabilirsin migrosun ordaki mağazada 217.5 tl ye aldım dh indirimi olarak :D dh den çağrı tavsiye etti derseniz 217.5 tlye alabilirsiniz bilginiz olsun dostlar =) yalnız şuanda hiçbir hesabım ile es ye bağlanamıyorum genel bir sorun mu yoksa benimle mi ilgili bilemiyorum.
  • yeni sezon hayırlı uğurlu olsun herkese. Bol galibiyetli bereketli bir UT sezonu olsun herkese :) bende yarın sabahtan itibaren (US psn) yardırmaya başlayacağım.  DH FİFA ULTİMATE TEAM DUAYENLERİ KULÜBÜ [PS4]
  • serhat54 S kullanıcısına yanıt
    Hong kong psn , 19:00 acildi oynamaya oyun

• Evet 5 saat oynadim oyunu , draft token yoktu futa girdigimde , genel olarak begendim bu sene oyunu , bu sene 433 4 cok ilerde kaliyor orta saha once 433 duz sonrada 4312 gecip asil oyunumu sahaya yansitabildim , her sene oldugu gibi bu senede pace yuksek oyunculardan kurulmasi gerekiyor kadrolarin sonra cok uzulursunuz

• Adam 1 adet draft fişi koyar, hiç vermemiş bu sene..
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    İnterli eder i mutlaka dene kardeşim
  • bende pazar günü spottan alıp oynamaya başladım. orta halli bir takım kurdum ve 433 (4) taktiği le oynadım. şöyle bir sıkıntı yaşıyorum: pas trafiği ve top hakimiyeti ile ilgili sıkıntı yaşamıyorum ama bir türlü gol pozisyonuna giremiyorum. son 2 yıldır 433 (4) oynardım acaba başka bir taktik ile mi denemeliyim.
  • ekmelburak E kullanıcısına yanıt
    Kadron nasıl ? Paylaşırsan birlikte değerlendirelim ?
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    kadro böyle: (tabi, mahrez - dele alli ve butland kiralık :-) )

nolito- remy- mahrez
    wilshere -dele alli- imbula
    clichy - sakho - funes mori - sagna
    butland
  • ekmelburak E kullanıcısına yanıt
    Fena kadro değil aslında

Sıkıntı oyuncularda değil bu sene tamamen farklı bir oyun oynuyoruz. Bende tam anlamıyla alışamadım , geçen seneden farklı hızlı hücumlar genelde sık pas hataları ile sonuçlanıyor , orta sahalarla ilerleyip ceza sahası dışında durup bekleyip en iyi pozisyondaki oyuncuya ara pas veya normal pas vererek skiller veya fake lerle pozisyonlar oluşturmak mümkün , bir ara oynuyalım seninle
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.