Şimdi Ara

DH KARAVANCILAR KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar karavan tutkusu olan olmayan herkes burada toplanalım.Bu güzel tutkuyu birlikte paylaşalım.
    Her köşesi cennet olan ülkemizi Karavanla gezmek ne büyük bir zevk olurdu değilmi????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **tgytzl** -- 8 Mart 2008; 21:11:17 >

• karavanlar cok gzl.ama pahalı yaa
  • valla ankarada oturuyom 1 sendedir haşat dahi olsa 2-3 milyar arsı karavan arıyom bulamıyom kendim toplar yaparım ama yok abi burda yapılanlar var ankarada onlarda çok uyduruk bişey bi motorsikletim var onu satarsama rtık romork alıp kendim yapcam valla karra verdim sonuçta burda yapılanların ayarında yaparım bizimkiler yapamıyo alman ve ingliz karavanları en iisi bence varsa yardım etcek gelsin
  • Bende baya serverim karavanları ama nedense hep aklıma wc sorunu takılıyor

Hatta bi ara baya niyetlendim bi arkadaşım sayesinde ama sonrasında hüsranla sonuçlandı karavan sevdam

Bi arkadaşım 700 ytlye almıştı iki yaz öncesiydi herhlde,

bir kaç kez kulanılmış harap haldeydi içine köpekler yuva yapmış filan yani aldı oto yıkmada yıkattı bi güzel sonra içine bi koltuk bi tv elektrik ve su tesisatı vardı ama kullanılmaz haldeydi oraları yaptırdı yine 1000 ytlyi geçti hatta sonradan yine masrafları oldu

Ama kullandı baya yazın hem tatilini yaptı hem para kazandı ondan karavanın parasını çıkardı bu yazın sonunda yazın başladığı işin devamını getirmek için sattı 1300 ytl gibi bir rakama sattı.

Ahh ahh az kalmadık o karavanda:)

Kışın bi taraflarımız donardı içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droll -- 11 Mart 2008; 15:19:27 >

• karan tutkusu bendede var hatta bazen almak istiyorum o küçüklerden aRaç arkasına takılanlardan babam kamyonetle köylere gider satışa bazen iki gece arabada yatığı olur onun arkasına taksak diye düşünüyorum ama işte almıyo kop bende artık burdayım mustafa senin girmediğin bir yer yokmu

• yeni karavanlar cok ii.ama römorklu olanlar deil.arabayla beraber olanlar.sprinter , ducato vs.
  • 750 kg altında olan karavanlar için herhangi bi resmi bişey gerekiyomu bilgisi olan varmı
  • bayılıyorum bu karavanlara da ama favorim yakıtı düşük olanlar..
  • hortlatıyorum hadin bakem..
  • Hortlatıyorum, madem ev alamıyoruz 20-30 bine 5-10 sene kullanabileceğimiz bir karavan alalım öyle değil mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.