Şimdi Ara

Dh KO da virüs var hemde Hiç masum değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar dh ko icin verilen linklerdeki dosyaların bazılarında virüs var.Ben bunu Darluck a sorduğamda bana bisi olmayacağını söylemisti.Ancak blgisayarın her yerine yayıldı ve bütün egce uğrasarak format attık.Dikkatli olun belki arkadaslarımız masumdur kimseyi suclamak istemiyorum ancak dikkatli oulnması gerekirdi.
    Virüs türü=w32/IRCbot.worm
    arastırdığım kadarıyla formatlada kolay kolay gitmiyor.Her seyi silmek gerekiyor ben öğle yaptım

• Nasıl ya format atınca gitmiyor o kafama takıldı format atarken c ile d i siliyoruz ama.
  • resimlere bile bulasıyor yani herseyi silersin kıyıda kösede ufacık bir sey kalsın yine yayılıyor tüm pc ye.
  • gülü seven dikenine katlanır. neyse vericeksin antivirus parasını rahatına bakıcaksın ama nortona para verme nod32 ticari kullan böyle şeyler başına gelmez
  • wer,yoruz zaten Mc affeye ): silmiyor kardes bütün virüs porgramlarını denedim googleda aratırsan özellikleri mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: AhmetKutluhan

wer,yoruz zaten Mc affeye ): silmiyor kardes bütün virüs porgramlarını denedim googleda aratırsan özellikleri mevcut

belki anti virüs programları yanlış alarm veriyor olabilir hadi darluck yaptı KeriaN fark etmezmiydi.
  • bağımsız biri olarak taratıyorum şuanda ..
  • arkadaslar dedim ya ben ne darluck u nede kerian abiyi sucluyorum sitelerdende yamuk olabiliyor.Yada knighttada trojen wardı.Bazı oyunlarda virüs var ama zararsız wormler.Sadece benim tüm bilgisayarıma bulasmıstı wirüsler ve internete bağlanamıyordum o yüzdenLütfen suclamayın kimseyi madem cok biliyorsunuz siz acında serwer görelim.
  • Ahmet yigenim kaç kere serverı aç kapa yaptık sanırm bilmiorsun .. Sorun çıkıor hep birşey eksik oluyor ve 3-4 gündür temelli kapattım artık sorunsuz şekilde ve birdaha kapanmamak üzere açıcağım ne zaman açıcağımı söylemiycem sürpriz olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sélcuk

Yelloww bu insanın amacı belli.
    Şimdi elini vicdanına koy ve söyle.Sende usko oynamaktasın.Ve belli bir seviyedesin.Ben böyle insanlara çok rastladım.K.o forumlarında 5-6 ay takılıyorlar sonrada private server kuruyorlar.Ve kendilerini okadar çok akıllı sanıyorlarki exe,data dosyalarına,Skill_Magic_Main_Tbl Zones,Text dosyalarına her türlü keylogger ı dolduruyorlarVe bazı arkadaşlarda Usko acc. aynılarıyla bunların açtığı KoPanelden Usko şifrelerinin aynılarıyla Pws den de alıyor.
    Örneğin : Usko Acc.
    Id : hebelekhubelek
    Şifre : 12346

Pws dende aynı acc şeklinde alıyor ve bunlar Admin'in önüne geliyor.
    Neyse siz devam edin benide tanımış oldun darkluck

yaptında mı biliyorsun...boş işler bunlar , millete bilmedende suç atmayacağına eminim bir dahaki sefere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ProtoN. -- 29 Aralık 2007; 12:20:53 >

• Selcuk kardes kimseyi kanıtın olmadan lekeleme.Warmı elinke kanıtın yok?O zaman sus bimis bilmis konusma.Ben sadece ark ları bilgilendirmek istedim dikkatli olsunlar diye.Tartısma olmasın ben güweniyorum sabit ıp ye gecilincede oynayacağım.
  • Evet şahidim banada virüs girdi format atmak zorunda kaldım bilgisayar çökecekti 1 tane virüs değil 1500 tane virüs gelmiş ama doğruyu söylemek gerekirse clientte virüs yok sadece 1102 exe de var sadece yeni bir 1102 exe bulursanız iyi olur . clienti çünkü bugün format attıktan sonrada tarattım birşey yoktu 1102 exede avast solucan buldu ve açarsanız hiç bir programınız çalışmaz tüm programlara virüs bulaşıyor .
  • kavgaya son verin yada gerekli ceza işlemlerini başlatalım?
    @Sélcuk elinde kanıt olmadan başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin.

Yukarda bağımsız biri olarak taratıyorum denmiş. Bir kaç kişi daha taratır. Sorun varsa siteden kaldırılır o dosyalar.
  • Yeni patch upluyorum oyun açık şuan ama patchı indirmeden oyuna girmeyin . Benim bilgisiyarımda hep 1102 de virüs buluyor fakat 3 aydır aynı exe ile oyuna giriorum ve format atmadım hiç sanıl iştir bu ... İçiniz rahatlasın diye yeni exe upluyorum . Bundada virüs var deyinde görelim 2 ayrı yerde tarama yaptırıcağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Num@n

kavgaya son verin yada gerekli ceza işlemlerini başlatalım?

Yukarda bağımsız biri olarak taratıyorum denmiş. Bir kaç kişi daha taratır. Sorun varsa siteden kaldırılır o dosyalar.

bekle bakalım numan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Num@n

kavgaya son verin yada gerekli ceza işlemlerini başlatalım?

ama suç dosyada değildir.avast dadırwww.virustotal.com isteyen girip tarata bilir dosyada birsey yoktur.o tarihi geçmiş avastıda kullanmayın sizin yararınıza .http://inndir.com/Kaspersky_Anti-Virus_Personal_(Türkçe)-10380i.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.