Şimdi Ara

DH WEBMASTER Grubu ve Tasarım heveslileri(Üye Sayısı: 163) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
24.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: blocked

bende gelimmi prof şekilde bildiklerimi yazıyorum
    vbulletin,flash,html,photoshop,smf,phbb,webwiz,php

Grubumuza hoşgeldiniz..
  • ya arkadaslar kusura bakmayın ama site cok amatorce hazırlanmıs duruyor
    ne o öyle denetim masası linki felan ortalıkta
    koskoca dh ye pek yakıstıramadım ilerde daha guzel olucaktır eminim ve sımdıde daha beta aşamasında belki ama gelişmesi lazım yaw
    azcık daha joomla ogrenmeniz mi lazım ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 10 Ağustos 2007; 18:35:28 >
  • benide yazın
  • asp,html,flash,photoshop
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

asp,html,flash,photoshop

html
  • quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

ya arkadaslar kusura bakmayın ama site cok amatorce hazırlanmıs duruyor
    koskoca dh ye pek yakıstıramadım ilerde daha guzel olucaktır eminim ve sımdıde daha beta aşamasında belki ama gelişmesi lazım yaw

joomlada çok profesyonel değilim genelde kendim yazarım. bu sefer aceleye geldi ancak theme leri hazırlamaya vakit bulabildim. denetim masasının ana menüde görünmesinden dolayı profesyonel olmadığını düşünüyorsan da şöyle bir açıklama getirebiliriz admin sayısı 1 den fazla ve hiç joomla kullanmamış olanda var arkadaşlarla irtibata geçene kadar açık kalmasını düşündüm güvenlik sıkıntımız yok serverlar kendi elimizde ve her 4 saate otomatik olarak yedeğimiz alınıyor. Beta sürümündeyken o kadar kasmamıza gerek yok. sanırım açıklayıcı olabilmişimdir. sitemizin destek bölümünü serverimiz güvenliği nedeniyle seson problemi yaşadığımız için başka bir host a koyup link verdim. en kısa zaman da kendi hostumuzdan yayına devam edicektir. sitemizin theme si tamamiyle bize aittir. 2 günde 2 theme hazırlayabildim. Mevcut themelerin dışında akıllarda kalıcı bir theme hazırlığına başladım ama onunda üstünde fazla durmayacağım eğer webmaster grubu isek hazır portal zaten yakışmaz. detay lı paylaşımlar ve çalışmalar için gönüllü üyelerimizle bir araya gelip yapacağımız çalışmalarla grubumuza özgü sitemizi ilerleyen günlerde oluşturacağız.

• Benide aranıza alırsanız sevinirim.İyi derecede photoshop biliyorum, orta seviyede corel, flash, fireworks, az birazda php, html, 3dsmax ve dreamweaver
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanyan

quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

ya arkadaslar kusura bakmayın ama site cok amatorce hazırlanmıs duruyor

joomlada çok profesyonel değilim genelde kendim yazarım. bu sefer aceleye geldi ancak theme leri hazırlamaya vakit bulabildim. denetim masasının ana menüde görünmesinden dolayı profesyonel olmadığını düşünüyorsan da şöyle bir açıklama getirebiliriz admin sayısı 1 den fazla ve hiç joomla kullanmamış olanda var arkadaşlarla irtibata geçene kadar açık kalmasını düşündüm güvenlik sıkıntımız yok serverlar kendi elimizde ve her 4 saate otomatik olarak yedeğimiz alınıyor. Beta sürümündeyken o kadar kasmamıza gerek yok. sanırım açıklayıcı olabilmişimdir. sitemizin destek bölümünü serverimiz güvenliği nedeniyle seson problemi yaşadığımız için başka bir host a koyup link verdim. en kısa zaman da kendi hostumuzdan yayına devam edicektir. sitemizin theme si tamamiyle bize aittir. 2 günde 2 theme hazırlayabildim. Mevcut themelerin dışında akıllarda kalıcı bir theme hazırlığına başladım ama onunda üstünde fazla durmayacağım eğer webmaster grubu isek hazır portal zaten yakışmaz. detay lı paylaşımlar ve çalışmalar için gönüllü üyelerimizle bir araya gelip yapacağımız çalışmalarla grubumuza özgü sitemizi ilerleyen günlerde oluşturacağız.

tamam dostum , denetim masası linki ortada olmasa bile zaten /administrator yazıp aynı sayfayada ulaşabilirsin ama azda olsa bi guvenlik ve goruntu kalitesi saglanmış olucaktır.temayı kendınız hazırlamıs olmanız cok guzel bir yaklaşım o düşünceniz güzel, bu konuda bende elimden geldiği kadar yardım ederım, şöyle guzel bir tema hazırlarız o siteye,birde bence siteye forum koyalım, bu konuda smf kurabaliriz yada ipb cunku entegre konusunda en az sıkıntı yaşayabilecegimiz ve encok bileşen ve modun bulundugu forumlar bunlar

• Herkese merhaba.

Vakit harcadığım ve kendimi geliştirmeye çalıştığım progralmar..

Flash - İllustrator - PhotoShop
  • evet forum u bende smf olarak mdüşündüm farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa fikirlerini yazsınlar.

vaktim oldukca grup sitesinin destek bölümünde bulunmaya çalışıyorum oradan birebir fikir tartışmasında bulunabiliriz.
  • Benide ekleyin ;)

Html,hazırforum,php ;)
  • arkdaşlar bende geldim PHP,AJAX,JS,HTML Masaüstü PRogramcılık Delphi
  • quote:

evet forum u bende smf olarak mdüşündüm farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa fikirlerini yazsınlar.

vaktim oldukca grup sitesinin destek bölümünde bulunmaya çalışıyorum oradan birebir fikir tartışmasında bulunabiliriz.

phpBb de cok acik var smf tavsiye ederim. dokumantasyonu da iyi
  • quote:

evet forum u bende smf olarak mdüşündüm farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa fikirlerini yazsınlar.

kesinlikle smf olmamalı serkan abi. smf'de kısıtlamamız diğerlerine oranla çok daha fazla... lisans derdi olmasa vbulletin bilgime güvenerek kuralım derdim ama maluım.geriye phpbb kalıyor ve en iyisi o bence.. örneğin hüseyin abimizin bi derlemeler.com adresi vardı girin bakalım phpbb ile neler yapılabiliyormuş. birde diğer kurucu ve sitenin admini olan arkadaslar ile iletişim kısa sürede sağlanmalı diye düşünüyorum

• sitemiz hayırlı olsun bende geliom
  • benide eklermisin

html,php,asp(biraz),hazır forum,gif

bende siteye ayrdımcı olmak istiorum nasıl ulaşabilirim sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyprosoft

quote:

kesinlikle smf olmamalı serkan abi. smf'de kısıtlamamız diğerlerine oranla çok daha fazla... lisans derdi olmasa vbulletin bilgime güvenerek kuralım derdim ama maluım.geriye phpbb kalıyor ve en iyisi o bence.. örneğin hüseyin abimizin bi derlemeler.com adresi vardı girin bakalım phpbb ile neler yapılabiliyormuş. birde diğer kurucu ve sitenin admini olan arkadaslar ile iletişim kısa sürede sağlanmalı diye düşünüyorum

bence smf phpBB den daha guvenlidir.
    phpBB de yapabileceklerimiz daha azdır. smf nın yonetım paneli daha ayrıcalıklı ve ayrıntıldıır.
    olmadı ipb kurarız bununda kopru bileşeni var, ipb de lisans problemi olucak ama bunun ücretsiz bir versiyonuda bulunuyor onuda kurarız olmadı,

• şu an smf yi portala tam entegre etmeye çalışıyorum siteden takip edebilirsiniz en kısa zaman da tam anlamıyla faaliyete geçicektir forum katagorileri hakkında buradan fikir beyan ederseniz sevinirim.
  • ben de katılmak istiyorum.

ps/html/flash/php/.

ki$isel adresim sssalways.com flash ve ps bir kaç çalışmam mevcut.
  • quote:

şu an smf yi portala tam entegre etmeye çalışıyorum siteden takip edebilirsiniz en kısa zaman da tam anlamıyla faaliyete geçicektir forum katagorileri hakkında buradan fikir beyan ederseniz sevinirim.

dostum kolay gelsin birkaç bişey soylemek isterim

smf yı utf-8 olarak kurmamalısın yoksa tr karakter sorunu cıkıyor
    vede smf ve joomla aynı veritabanında olması gerekiyor
    belki biliyorsunudur ama
    soyleyeyim dedim
    tekrar kolay gelsin ben cumaya gidiom
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.