Şimdi Ara

Diablo 3 Collector's Edition ÖN SİPARİŞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
9.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diablo 3 CE 240 tl olucakmış gece satışında haberde burda
    Oyun Haberleri - merlininkazani.com
    Diablo 3'ün koleksiyonluk versiyonu kaç para?
    http://www.merlininkazani.com/Diablo_3un_koleksiyonluk_versiyonu_kac_para-oyun_haber-51053p1.html

çok daha yüksek bekliyodum

• Arkadaşlar İzmir için gece satışı CE için seviniyorsunuz ama böyle birşeyin olmayacağı söyleniyor, yani CE satışı sadece İstanbulda olacak dendi Aral Game tarafından.
  • Aral Gene mallığın önde gidenini yapıyor...
    Gece yarısı satış sadece istanbulda yapılcakmış.
    aral düzünlediği bu, diğer mallık ise 81 ile 81 tane CE verilecekmiş. Başka CE yok mu ?
    haber yok.
    Geçen Sene Ankara DnR da wow için gece açılışını DnR kendi düzenledi diye biliyorum. (SC2 de aral ankaradaydı)
    Yani aslında listesiyi ben tutum insanları sıra ben soktum ama Aral gece açılışı DnR müsade mi verdi yoksa tamamen DnR tamamen kendi mi yaptı bunu bilmiyorum.
    Eğer ank. Gece açılışı yoksa CE alamıyacaksam aral para yedirmem. gider 5 lira fazla veririm blizz. den digital kopya alırım herkese de aynısı tavsiye ederim.
    3 blizz e şikayet mailde yollamayı planlıyorum.
    bir kopyasını burada paylaşırım herkes yollar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemozi

Aral Gene mallığın önde gidenini yapıyor...
    aral düzünlediği bu, diğer mallık ise 81 ile 81 tane CE verilecekmiş. Başka CE yok mu ?
    haber yok.
    Geçen Sene Ankara DnR da wow için gece açılışını DnR kendi düzenledi diye biliyorum. (SC2 de aral ankaradaydı)
    Yani aslında listesiyi ben tutum insanları sıra ben soktum ama Aral gece açılışı DnR müsade mi verdi yoksa tamamen DnR tamamen kendi mi yaptı bunu bilmiyorum.
    Eğer ank. Gece açılışı yoksa CE alamıyacaksam aral para yedirmem. gider 5 lira fazla veririm blizz. den digital kopya alırım herkese de aynısı tavsiye ederim.

Bu 81 ile 81 CE olayını nereden duydunuz?
    Toplamda Türkiyeye 81 CE mi dağıtacakmış Aral?
    100 tane getirip 19'unu eşe dosta verip geri kalanı da bize mi atacakmış?
    Aral iyice berbat bir hale geldi. Kendini bir şey sanmaya başladı. Bari cami minaresine çıkıp oradan savursun CE'leri
    Eğer bu 81 CE olayının aslı varsa buna tek kelimeyle "rezillik" denir.

DÜZELTME:
    Şimdi Level'in web sitesinden okudum. 81 ile 81 CE olayı sadece internet için geçerliymiş.
    Her ilden online olarak sadece 1 kişi Diablo III CE satın alabilecekmiş.
    Bu Taksim'deki etkinliğin dışındaki bir olay. Her ile (veya tüm Türkiyeye) CE verdik diyebilmek için olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stonegolem -- 5 Mayıs 2012; 20:12:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stonegolem

quote:

haber yok.

Aral iyice berbat bir hale geldi. Kendini bir şey sanmaya başladı. Bari cami minaresine çıkıp oradan savursun CE'leri

CE için sadece İstanbul da gece satışı olacak. 81 ile 81 CE olayı ise önceden yapılacak bir tanıtım amaçlı olay. Aralın sitesi üzerinden 9 Mayıs günü saat 14:00 de her ilden 1 kişi 1 adet CE sipariş verecek.

CE sahip olmak isteyen diğer insanlar ise 14 Mayıs da sabah 8 den itibaren İstanbul Taksim meydanında olmak zorundalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

quote:

haber yok.

CE için sadece İstanbul da gece satışı olacak. 81 ile 81 CE olayı ise önceden yapılacak bir tanıtım amaçlı olay. Aralın sitesi üzerinden 9 Mayıs günü saat 14:00 de her ilden 1 kişi 1 adet CE sipariş verecek.

CE sahip olmak isteyen diğer insanlar ise 14 Mayıs da sabah 8 den itibaren İstanbul Taksim meydanında olmak zorundalar.

Evet gördüm biraz önce, ben de yolladığım post'a ek yazıyordum bu konuda.
    Umarım hepimize yetecek CE çıkar Taksimde. Ben balıkçı sandalyemi hazırladım. Öğleyin girerim kuyruğa.
    Almanyadan 1 CE ön-sipariş ettim ama hem 3 hafta sonra gelecek hem de çok garanticiyim. Bir aksaklığa imkan vermek istemiyorum. En kötü ihtimalle diğerini açılmadan koleksiyon olarak tutacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

haber yok.

Evet gördüm biraz önce, ben de yolladığım post'a ek yazıyordum bu konuda.
    Umarım hepimize yetecek CE çıkar Taksimde. Ben balıkçı sandalyemi hazırladım. Öğleyin girerim kuyruğa.
    Almanyadan 1 CE ön-sipariş ettim ama hem 3 hafta sonra gelecek hem de çok garanticiyim. Bir aksaklığa imkan vermek istemiyorum. En kötü ihtimalle diğerini açılmadan koleksiyon olarak tutacağım.

Öğlen gidersen CE alamazsın bilesin.
    (2 sefer ankara birinci olarak söylüyorum)
    tamam istanbulda gece açılışı var iyi ankarada?
    yada izmir de?
    geçen 2 sene buralarda vardı bu seneye niye yok?
    vakitim olunca DnR müdürü ile konuşup ne bildiklerini bir soracağım.
    Aral güya türkiyeyi oyun konusunda destekleyecekti.
    sırf adını reklama çıkarmak için sapır sapma organizasyon yapıyor.
    Medyamızın Bunu iyi kullanacağında eminim
    "Satanistlerin oynu piyasa çıktı"
    zuhhahahahahahahahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemozi -- 6 Mayıs 2012; 9:06:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ks3

diablo 3 CE 240 tl olucakmış gece satışında haberde burda
    http://www.merlininkazani.com/Diablo_3un_koleksiyonluk_versiyonu_kac_para-oyun_haber-51053p1.html
    çok daha yüksek bekliyodum

Sanki 240 lira çok az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 6 Mayıs 2012; 13:00:58 >

• arkadaş biz 240 lirayı zaten gözden çıkarmışızda CE alcak yer bulamıyoruz İzmir'den de sırf oyun almak için İst. 'da gidilmez ki kardeşim.
  • çok büyük başarısızlık bu aral game'in, bu kadar insan CE beklerken bu kadar fazla talep varken, sadece istanbulda ve gece satışında CE satmak kadar saçma birşey olamaz.

Tekrar söylüyorum gene söylüyorum Aral bu işi batırmıştır.
  • D&R dan felan alınamıyorsa ben 300 veriyorum bu yaşta gidemem sağa sola bir tanede bana alın (istanbul)
  • İnternet Üzerinden CE satışı ne zaman başlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt.bugra

İnternet Üzerinden CE satışı ne zaman başlar?

İnternet üzerin den CE satışı olmayacak.

Aral sadece 9 Mayıs günü saat 14:00 de her şehre 1 adet CE satışı yapacak. Yaşadığı ilden ilk sipariş veren o ile ayrılan tek adet CE kapmış olacak. Bunun dışında CE sahip olmak isteyenler 14 Mayıs günü saat 08:300 dan itibaren Taksime gidip Aralın etkinliğine katılmak ve sıraya girmek zorunda.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmt.bugra

İnternet Üzerinden CE satışı ne zaman başlar?

İnternet üzerin den CE satışı olmayacak.

Aral sadece 9 Mayıs günü saat 14:00 de her şehre 1 adet CE satışı yapacak. Yaşadığı ilden ilk sipariş veren o ile ayrılan tek adet CE kapmış olacak. Bunun dışında CE sahip olmak isteyenler 14 Mayıs günü saat 08:300 dan itibaren Taksime gidip Aralın etkinliğine katılmak ve sıraya girmek zorunda.

malesef istanbulda değilim, büyük ihtimal ce alamayacağım yaşadığım şehirdende ilk sipariş veremeyebilirim. Bu durumda yapılcak başka birşey yok mu peki?
  • quote:

Öğlen gidersen CE alamazsın bilesin.
    (2 sefer ankara birinci olarak söylüyorum)
    tamam istanbulda gece açılışı var iyi ankarada?
    yada izmir de?
    geçen 2 sene buralarda vardı bu seneye niye yok?
    vakitim olunca DnR müdürü ile konuşup ne bildiklerini bir soracağım.
    Aral güya türkiyeyi oyun konusunda destekleyecekti.
    sırf adını reklama çıkarmak için sapır sapma organizasyon yapıyor.
    Medyamızın Bunu iyi kullanacağında eminim
    "Satanistlerin oynu piyasa çıktı"
    zuhhahahahahahahahaha

Ohooo. uykumu kaçırdın şimdi akşam akşam. Sabah mı gideceğiz yani?
    Yahu.. forumda da 80 milyon'un gözü önünde sorulmaz ama... Kuyrukta beklerken ihtiyaç molası nasıl vericez?
    Hadi sandwich yapıp cantada getirdik. Kahve ve su da getirdik. Lazımlık da getiremem ya :)
    Daha önceden sırada beklemiş biri olarak ne diyorsun bu konuda?

• KAHROLSUN ARAL GAME
  • Bu konu işkenceye dönüştü artık yaa aldıktan sonra kaç kişi kutusuna bakacak ? Battle.net den aldım şimdi oyun iniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Bu konu işkenceye dönüştü artık yaa aldıktan sonra kaç kişi kutusuna bakacak ? Battle.net den aldım şimdi oyun iniyor

Arkadaş naptın ya.. çokta az kalmıştı.. neyse senin kararın ve düşüncen tabi saygı duyarım ama bu kadar sabrettiğimiz ve heyecan duyarak beklediğimiz bir oyunu ilerki yaşlarımızda bize yaşattığı bu duyguları bir hatıra gibi, bir fotoğraf gibi saklamak bence güzel bir olay...
    Hayırlı olsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Bu konu işkenceye dönüştü artık yaa aldıktan sonra kaç kişi kutusuna bakacak ? Battle.net den aldım şimdi oyun iniyor

Arkadaş naptın ya.. çokta az kalmıştı.. neyse senin kararın ve düşüncen tabi saygı duyarım ama bu kadar sabrettiğimiz ve heyecan duyarak beklediğimiz bir oyunu ilerki yaşlarımızda bize yaşattığı bu duyguları bir hatıra gibi, bir fotoğraf gibi saklamak bence güzel bir olay...
    Hayırlı olsun bu arada

Canıma tak etti sonunda Ama 14 Mayısta iş çıkışı taksim meydandayım , Bir arkadaşa bakıp çıkarım Diablo 3 ü evde şort-atlet ve 2 Bira ile evde karşıyacağım

• Bu Aral' ın 81 ile 81 CE olayı doğru mu? Sitesinde bununla ilgili hiçbir bilgi yokta?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.