Şimdi Ara

DialogMu ONline Kapanmıştır (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
3.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SaygıLar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShadowBoY

İyi Şimdi Bize Kazık Exp te Kasmakmı Kalacak Yolunu Alan Aldı gibi : )

bir üst mesajındada capote yoksa bende yokum yazmışsın yani nasıl bi kişilik olduğunu çözemedim işte böle insanlarla uraşıyoruz bi atarfta haksızlık var diyosun başını alan gitti diyosun diğer atarafta ben capoteyle kastım o yoksa bende yokum diyosun açıkçası ben senden bişi anlamadım . seni diğer arkadaşlara havale ediyorum değerlendirme için acaba bendemi sorun var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DialogMu

quote:

Orjinalden alıntı: ShadowBoY

İyi Şimdi Bize Kazık Exp te Kasmakmı Kalacak Yolunu Alan Aldı gibi : )

bir üst mesajındada capote yoksa bende yokum yazmışsın yani nasıl bi kişilik olduğunu çözemedim işte böle insanlarla uraşıyoruz bi atarfta haksızlık var diyosun başını alan gitti diyosun diğer atarafta ben capoteyle kastım o yoksa bende yokum diyosun açıkçası ben senden bişi anlamadım . seni diğer arkadaşlara havale ediyorum değerlendirme için acaba bendemi sorun var.

Herkezin Capote İle Kastıgı İçin Yolunu Alan Aldı Dedim. Expi Yukselitniz Bi Ara Millet NASıl KAsı Tabiki Capoteyle BE ONlar İçi Böle Dedim. Expi O Kadar Artırmısıki CApote İle Bile Adamlara Yaklasamadım.

• Serverin ayarları bize göre tamamlanmış olup reset gelmiştir. oyun içerisindeki hataları dialog27@hotmail.com adresine bildiriseniz en kısa sürede halledilir. oyun içindeki hatalar derken abi lvl alamıyorum zen düşmüyor büyü satılmıyor gibi konulara cvp verilmez. gerçekten hata varsa eger lütfen bildirin . iyi eglenceler.
  • Serverimizde Reset ödülleri bulunmaktadır ayrıntıları sitemizden okuya bilirsiniz yakın zamanda forum sitemizde hazırlanınca gerekli duyurular ve sorunlar kendi forum sitemizden yapılacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: |ReSo|

97d kurmak s3 den daha zor ne kendi kendine laf sokmaya çalısıyosun..Sen player diiLmisin hanqi serverda oynuyosan önüne bak kimseye karışma..1 Haftalık serverlara bakıyorus s3 ep2 kuruyoda nooluyo.

adminlik dediğimiz şey en iyi versiyonu açıp buglarıyla uğraşmak onları çözmek değilmidir? OSIRIS murat abi s3ep2 nin üzerine dolu dolu tampon bellek yazdı ama makine yüzünden hepsi boşa gitti.

ayrıca uğur ben kendi fikrimi söyledim gidip 1.0x versiyonlar yerine 97d ye kaçmak ne kadar doğru bilemem.
  • GeLiyorum Servera
  • Bende geLiyorum..
  • kirwe tebrik ediyorum yine yapmışsın yapacağını iyi olmuş ellerine sağlık oyundayım Sapik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

quote:

Orjinalden alıntı: |ReSo|

97d kurmak s3 den daha zor ne kendi kendine laf sokmaya çalısıyosun..Sen player diiLmisin hanqi serverda oynuyosan önüne bak kimseye karışma..1 Haftalık serverlara bakıyorus s3 ep2 kuruyoda nooluyo.

adminlik dediğimiz şey en iyi versiyonu açıp buglarıyla uğraşmak onları çözmek değilmidir? OSIRIS murat abi s3ep2 nin üzerine dolu dolu tampon bellek yazdı ama makine yüzünden hepsi boşa gitti.

ayrıca uğur ben kendi fikrimi söyledim gidip 1.0x versiyonlar yerine 97d ye kaçmak ne kadar doğru bilemem.

Herkesin kendi zevkidir..

İsteyen istediği versiyonu kurar,bu kimseyi aLakadar etmez..

İsteyen geLir oynar,istemeyenede saygı duymaktan başka bişi düşmez..

KoLay geLsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: Sekalite

kirwe tebrik ediyorum yine yapmışsın yapacağını iyi olmuş ellerine sağlık oyundayım Sapik

Are You Fake?
    @ByFear +katılıyorum.saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: c!hat

quote:

kirwe tebrik ediyorum yine yapmışsın yapacağını iyi olmuş ellerine sağlık oyundayım Sapik

Are You Fake?

TeşekkürLer cihatcım..

Ayrıca sekalite fake değildir..Bana güven
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByFeaR

quote:

quote:

Are You Fake?

TeşekkürLer cihatcım..

Ayrıca sekalite fake değildir..Bana güven

guvenim sonsuzdur emin Ol.

• quote:

quote:

Are You Fake?

fake sensin fake ne demek bilmiyorum ama sensin önde gidenisin armut dicem sana belki ban sebebidir die demiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Are You Fake?

fake sensin fake ne demek bilmiyorum ama sensin önde gidenisin armut dicem sana belki ban sebebidir die demiyorum.

GeLde GüLme ya..Yaş Kaçtı senin ?

• bence 14 15 dir ^^ koptum la reso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatanSeverAdeletimi -- 2 Eylül 2008; 19:54:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VatanSeverAdeletimi

bence 14 15 dir ^^ koptum la reso

Senin yaşın kaç peki??
  • e cano 17 :D 18 az kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VatanSeverAdeletimi -- 3 Eylül 2008; 1:51:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VatanSeverAdeletimi

e cano 17 :D 18 az kaldi

Yaşın 17 ama ögrenmen gereken çok şey var Ferhat..

Neyse server tüm hızıyLa onLine..
  • server hayırlı olsun bende uzuuuuuuun zamandır böyle bir server arıyordum biras geç oldu görmem ama neyseki güç olmadıBENDE GELİYORUM

Saygılar.!!! EkseLans
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.