Şimdi Ara

DialogMu ONline Kapanmıştır (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
3.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin Gibilere Bu exp zor gelior iste asil oyun Bu fakat anlayan yok malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyris

Sizin Gibilere Bu exp zor gelior iste asil oyun Bu fakat anlayan yok malesef

Exp nin zor geldiği yok
    Biz serverinize 2 kişi önkesif amaçlı başlamıştık.Güzel güzel kasarken admin anons yaptı lorenciaya gelin kasem sizi diye
    Bu durumda adminle kısa bir görüşmemiz oldu.Ve oyunu terk ettik.
    Öncelikle ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz
    Zor servermi kolay servermi
    şimdide gelen olursa exp yükseltecem diyorsunuz
    Serverde istikrar çok önemlidir zırt pırt bişilerin değiştiği serverde de kimse oynamak istemez
    saygılar
  • Yerinde ALınmış Bir Karar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlug

quote:

Exp nin zor geldiği yok
    Biz serverinize 2 kişi önkesif amaçlı başlamıştık.Güzel güzel kasarken admin anons yaptı lorenciaya gelin kasem sizi diye
    Serverde istikrar çok önemlidir zırt pırt bişilerin değiştiği serverde de kimse oynamak istemez
    saygılar

Zırt Pırt serverde ne değişiyor belirtirsen bende örenmiş olucam !

• Sanırım iftar yaklastı
    Sizin serverde zırt pırt bişiler değişti demedim.
    Şuan exp ile oynuyorsunuz.Yarın başka bişi değiştiriseniz anlamında söyledim
    Hayırlı olsun
    saygılar
  • Serverde Zırt pırt Degisen Bisi oldugu yok Simdiye kadar serveri actiysa kirwe sorunlarin hepsini gidererk acti.malesefki eski potansiyeli fazla kalmadigindan player sorunu yasadi.exp i biraz yukselti ve baska bisi degismedi.Eger Degisen bisi warsa oda serverin sorunlaridir.
  • quote:

Sanırım iftar yaklastı
    Hayırlı olsun
    saygılar

Arkadaşım başkalarının yazdığı yazılara bakarak bana yazı yazıyosun ben exp değişti vs gibi bişi yazdımmı server player olmadığından kapandı dedim sende yazdığın yazıları aklında kalacak şekilde yaz bak zırt pırt bişilerin değiştiği serverde kimse kasmaz demişsin bu serverde ne değişti hiç bişi değişmedi açıldığı gündeki gibi bi sonraki yazında ben zırt pırt bişiler değişti demedim diyosun gözümemi inanayım sanamı okudum işte orda bak iyi bak oruç kafana vurdu heralde ?

ve birde şunu belirtmeliyim hitap tarzını değiştir bu şekilde konuşulmaz zırt pırt bişiler değişiyor yerine server ayarları değişiyor desen belki okuyan adam sinirlenmeyecek sadece bi öneri uygular yada uygulamazsın sana kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DialogMu -- 12 Eylül 2008; 16:10:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DialogMu

quote:

Sanırım iftar yaklastı
    Hayırlı olsun
    saygılar

Arkadaşım başkalarının yazdığı yazılara bakarak bana yazı yazıyosun ben exp değişti vs gibi bişi yazdımmı server player olmadığından kapandı dedim sende yazdığın yazıları aklında kalacak şekilde yaz bak zırt pırt bişilerin değiştiği serverde kimse kasmaz demişsin bu serverde ne değişti hiç bişi değişmedi açıldığı gündeki gibi bi sonraki yazında ben zırt pırt bişiler değişti demedim diyosun gözümemi inanayım sanamı okudum işte orda bak iyi bak oruç kafana vurdu heralde ?

ve birde şunu belirtmeliyim hitap tarzını değiştir bu şekilde konuşulmaz zırt pırt bişiler değişiyor yerine server ayarları değişiyor desen belki okuyan adam sinirlenmeyecek sadece bi öneri uygular yada uygulamazsın sana kalmış

Evet de sadece benim kafama vurmamış gibi
    Umarım sende sinir yapan sadece oruçtur
    saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: DialogMu

Arkadaşlar buraya abuk subuk yorumda bulunmayın lütfen !

zor serverin tercih edilmemesi sebebi ile Serverde player olmadığından kapanma aşamasındayız bu sabah geldim ve saat 11 e kadar 0 online vardı bu durum karşısında bu kararı aldım herkese çok teşekkür eder iyi eglenceler dilerim.

Zor Server Tutması İçin Çok Değişik Yollara Başvurman Lazım. Serverında Diğer Serverlarda Olmayan Şeylerin Olması Gerekir.

Biraz Yaratıcı Düşünceler Ortaya Koymalısın..

Server Zor Serverdı Galiba. O Zaman Bless Bug Kapalıdır ve Para Kasması Cok Kolay Degildir.

Sana Şunu Önereyim. Guild Master Kaldır. Başka Yere Koy.

Haftada Bir Oyundaki Guildler Arasında Savaş Yaptır. Kazanana Zen ve Jewel Ver.

Kendi Eventını Kendin Yarat : Kundunlerin Gücünü 9999999 Yap. Full Olan Adam Kesemesin. Boxların İçinede Çok Kaliteli ve +11 İtemler Koy

Bu Sistemi Bi Ara Denemeye Çalışmıştım. Ama Yaratık Gerçekten Fazla Güçlenmişti..

Full Bk Tekte Yatıyordu .. :) Can Patlatınca 3 Kerede Yatıyordum. Ben İse Yaratığa 2000 Vuruyordum. Galiba Tek Başıma Öle Öle Yarım Saatte Geberttim

• quote:

quote:

Exp nin zor geldiği yok
    saygılar

sadece obur konusmalarının acıklamasını oldugunu gordm bu konusmayı atlamıyalım lutfen ;)

• Server onLine değişen bişi yok..

Herkese koLay geLsin..
  • sonunda mesaj atabildin adem abi :) konuya biraz daha ilgi goster pls
  • İşLerimin yoğunLuğu nedeniyLe pek fazLa zaman ayıramıyorum..

Bu arada geçmişte yaşananLar geçmişte kaLmış ve gerekLi dersLer çıkarıLmıştır..Bu yüzden bazı şeyLeri uzatmaya pek fazLa gerek yok..

KoLay geLsin..
  • Başarılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreWAngeR

Başarılar..

TeşekkürLer..
  • Sende Olmasan Bu Oyun Bişeye Yaramaz Saten Adem Abi : )
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShadowBoY

Sende Olmasan Bu Oyun Bişeye Yaramaz Saten Adem Abi : )

SaoL Aykut..

Ben yada bir başkası önemLi oLan oyuncuLarı memnun edebiLmek ve iyi niyet
  • allah yardımcınız olsun herkes zordan kaçar ama kolayda oynamanın da mantığı yok
  • basarilar Adem bu Server Senin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Lee01

basarilar Adem bu Server Senin mi?

Server yöneticiLerinden biriydim fakat serveri kapatma kararı aLdık.BeLki vaatLer vererek açmış oLabiLiriz.Fakat biz oyuncuLarımız için emek harcarken onLarın umrunda biLe oLmadıgını gördük..Ya artık kimse sıkıya geLemiyor yada biz onLara güven veremedik..DiaLogMu açıLdıgı günden bu yana server ayarLamaLarı dışında 1 kez dahi offLine oLmamıştır.Ama nedense bizim pLayerLerimiz böyLe serverLer yerinde dakika başı dc yediği,aşağıLanığı serverLeri tercih ediyorLar..Tercih sebebLeri her ne oLursa oLsun yanLış yaptıkLarı kanısındayım..

DialogMu offLine..

Herkese koLay geLsin...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.