Şimdi Ara

Diez'in Ruhu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 Sene önce şekillenmeye başlayan yeni bir dünya gibiydi Diez...

Kimilerine göre eğlence kimlerine göre ise gerçek bir yaşamdı.. Herkes bişeyleri ucundan tutmaya gruplaşmalar oluşmaya

başladığında Siyah Beyaz olan dünya hafifçe renklenmeye başladı...

Ruhsuz topraklarda çiçekler açmaya Canlıların yaşamı boy vermeye yüz tutmuştu artık...

İlk Birlikler.. Furry, Rogue_crackraz , Blood , Eternty, SucukEkmek gibi güçler oldu...

Zamanla güçler büyüyor ve savaşların heycanı ölümlerin sayısı artıyordu...

Herşey ilk başladığında güzeldir... Diez ilk yılında yaşamı ve doğası ile örnek bir dünya idi....

Ardından Nufus artışı ve hilecilerin düzenbazların gelişi yavaşça sistemi değiştirmeye karanlık güçlere teslim ediyordu...

Hergün oluşan birlikler ortamı renklendirsede kalabalığın getirdiği sorunlar çileden çıkarır duruma getirmişti..

Dupe.. Kosp gibi yenin kötü şeyler çıktıkca Renkler yerini yine eski tonlarına bırakmaya başlamıştı...

Her Eski Diezli Birer kahramandır... İçlerinde yaşadıkları , Düşünüp duygusallaştıkları zamanlar oluyordur...

Yeni oyuncuların ezik diyip geçtiği adamların bazıları hatıralarını tazelemek için yeniden dönüş yapanlardır...

Kimi zaman bende ister istemez lanet ediyorum yeni sisteme... İlk günleride itemimiz paramız yoktu ama mutluyduk..

Şimdi ise her yer yalan dolan palavra hikaye dolmuşş.. Herkes tuttuğunu öldürme elinden hakkını çalma çabasında...

Eski birlikler dağılsada Diez Ruhu kalplerde ve açık topraklarda yaşayacaktır...

Yapılmış Olanlar Yapılacakların Göstergesidir... Biz eski diezli bir kaç arkadaş olarak bişeyleri planlıyoruz...

Umarım iyi bir hareketle bişeyler yapabiliriz... Yarınlarımızı düşünmüyoruz... Hiç düşünmedikkk ama bundan sonra buna

Dur demek istiyoruz.... yaklaşık 3 kuşak geçti..... Yeni bir tehlike yaklaşıyor.. Ejderha devri başlayacak....

Bu macerada gücümüzü birleştirme yolunda ağırdan ama sağlam temelli adımlar atıyoruz...

Tek ihtiyaç duyulan zaman...

Diezin ruhunu yaşamaya bakın... Çünkü bir gün bir başka yerde oynadığınızda onu arayacaksınızdır...

Hissedebilmeniz için yaşayabilmiş olmanız gerekir

*SucukEkmek ne diye sorcak olursanız Yaklaşık 2 sene 5 ay önce tarihlerinde kurulan bir Human Clanıdır...

Şimdilerde bir çok oyuncusu bıraktı bir çoğu iyi yerlerde bir çoğuda başka serverlarda... ortalama 30 kişiydik çok iyiydik..

Eziktik ama mutluyduk.. yazımda bahsetmeden geçemicem..

Saygılarımla...

• sana katılıyorum dıezde ılk acıldıgan berı varım yaklasık 3 sene oldu sucukekmek clanı bılıyorum ben eskı ko zmanlarından berı vardım dıezde hele onlardan eskı bı clan vardıkı osmanlı clanı sımdı yeni artıstler cıktı hersey alt ust
  • quote:

Orijinalden alıntı: peka

sana katılıyorum dıezde ılk acıldıgan berı varım yaklasık 3 sene oldu sucukekmek clanı bılıyorum ben eskı ko zmanlarından berı vardım dıezde hele onlardan eskı bı clan vardıkı osmanlı clanı sımdı yeni artıstler cıktı hersey alt ust
    evet
  • Valla bende oyuna 2 yada 3 tıl önce diezde başlamıştım.O zmnlar server mükemmeldi.Elimin sayısı kadar pelerinli clan vardı.+8 item görünce arkasından koşardık ss çekmek için.

Bir de şimdi bakın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: peka

sana katılıyorum dıezde ılk acıldıgan berı varım yaklasık 3 sene oldu sucukekmek clanı bılıyorum ben eskı ko zmanlarından berı vardım dıezde hele onlardan eskı bı clan vardıkı osmanlı clanı sımdı yeni artıstler cıktı hersey alt ust
    yazdıklarını zevkle okudum.bende eski bir diezliyim.OneY clanından..
    O zamanlar cok mutluyduk.Simdi dediğin gibi eziktik ama mutluyduq.
    Mirage müthiş bir silahtı, elinde mirage olan gördüğümüzde zoom yapar silaha bakardık.
    Özledim eski diez'i.osmanlıda bir cok arkadasım wardı.başar abi,özgür birde başımın belası anıl...
    özledim hepsini, eski diezde oynamak için neler vermezdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Maiden -- 31 Temmuz 2006; 18:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden

Mirage müthiş bir silahtı, elinde mirage olan gördüğümüzde zoom yapar silaha bakardık.
    Özledim eski diez'i.osmanlıda bir cok arkadasım wardı.başar abi,özgür birde başımın belası anıl...

Alıntıları Göster
    tebrikler yazı harika

bence dies hala en güzel serverlardan biri ama bu düpr ci koxp cular yanlız diesi deil her server ı karatıyorlar

diesde başladım sonuna kadarda diesde oynıyacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

Valla bende oyuna 2 yada 3 tıl önce diezde başlamıştım.O zmnlar server mükemmeldi.Elimin sayısı kadar pelerinli clan vardı.+8 item görünce arkasından koşardık ss çekmek için.

Bir de şimdi bakın...
    Vay be nasılk anlatmışsın aynı roman gibi ağlayasım geldi.
  • quote:

Alıntıları Göster
    arkadas sende büyük bi ısık görüorm
    gerçekten çok güsel yazmıssın sen yazdın dimi??
    neyse orası önemi diil okudum ama diezde hiç oynamadım bunu xigenonada cevirirsek aynı seyler ortaya cıkar bunu serwer seklinde deilde KO seklinde yapalım eskiden daha güzeldi KO ne güsel tık die girioduk oyna hmn ne dupe ne koxp keyifli keyifli oynuoduk...

• quote:

Alıntıları Göster
    Tebrikler çok güzel yazmışsın 3 büyük server vardı önceden ARES,DIEZ,BERAMUS şimdi serverlar çoğaldıkça kosplar dupeler artıyor Önceden 60 Level nadiren bulunurdu.Şimdi yeni başlayan bir kişinin arkadaşları var onlar gelir kasar 1-2 haftaya 60 kospla tabikide.Eski dünya gibisi yoktu Ape'ler ve Haunga Warriorlar gözümüze en güçlü canavar olarak çarpardı. Ahh Ahh Asgadaki o smilodon+Skeleton slotları... Rogue Priest farketmez peşine takar kaç tane canavar varsa partydekiler dalar önceden 1 süre takip etmiyordu ölesiye kadar peşindeydi canavarlar...Gerçektende o günlerde eziktik ama mutluyduk.

Peki herkes neden kosp kullanıyor? Neden dupe yapıyor item için önceden bana biri Silan Pads hediye etmişti tabi o zamanlar çok güzel geliyordu bana. Yardımları için çok dua etmiştim. Şimdi oyuna yeni başlayanlar para bekliyor. 5k diye 1 kaç kez yazıyor ve bir bakıyorki This USER BLOCKED PRIVATE MESSAGES Bir 5k vermek çok zorumuza gidiyor. Bana sorarsanız veriyomusunuz diye Tabikide veriyorum! Neden? Çünkü oyunun eski tadını biliyorum. Oyunun eski tadına gelmesi için yapıyorum bunu. Yardımlaşma vardı önceden KOSP YOKTU DUPE YOKTU!

Edit : Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 31 Temmuz 2006; 19:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Tebrikler çok güzel yazmışsın 3 büyük server vardı önceden ARES,DIEZ,BERAMUS şimdi serverlar çoğaldıkça kosplar dupeler artıyor Önceden 60 Level nadiren bulunurdu.Şimdi yeni başlayan bir kişinin arkadaşları var onlar gelir kasar 1-2 haftaya 60 kospla tabikide.Eski dünya gibisi yoktu Ape'ler ve Haunga Warriorlar gözümüze en güçlü canavar olarak çarpardı. Ahh Ahh Asgadaki o smilodon+Skeleton slotları... Rogue Priest farketmez peşine takar kaç tane canavar varsa partydekiler dalar önceden 1 süre takip etmiyordu ölesiye kadar peşindeydi canavarlar...Gerçektende o günlerde eziktik ama mutluyduk.

Peki herkes neden kosp kullanıyor? Neden dupe yapıyor item için önceden bana biri Silan Pads hediye etmişti tabi o zamanlar çok güzel geliyordu bana. Yardımları için çok dua etmiştim. Şimdi oyuna yeni başlayanlar para bekliyor. 5k diye 1 kaç kez yazıyor ve bir bakıyorki This USER BLOCKED PRIVATE MESSAGES Bir 5k vermek çok zorumuza gidiyor. Bana sorarsanız veriyomusunuz diye Tabikide veriyorum! Neden? Çünkü oyunun eski tadını biliyorum. Oyunun eski tadına gelmesi için yapıyorum bunu. Yardımlaşma vardı önceden KOSP YOKTU DUPE YOKTU!

Alıntıları Göster
    asgaya cıkardım skelotonlar smlıdonlar ı asaslar toplamıs prtnın ustne getırıyo prtlerde herkese ıhtıyca vardı her prtde her classtan bı char göreblıyodun 1m oldumu en zengın bız oluyduk

• Eski bi diez li olarak diez i bırakmak zorunda kaldıgım için çok üzgünüm diez bir efsanedir en iyi muabbet yardımlaşma ordadır .... bizi banlayanlar utansın hiç bi suçumuz yokken ..

the_son_shard saygılarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Alıntıları Göster
    Diez...ben diez de 1.5 yıldır oynuyordum...tabı aramızda 2 hatta 3 yıl orda oynayanlar var ama oyunun en heyecanlı be zevk lı oldugu donemdı o 1.5 yıl öncesi bana göre o zaman civciv im vardı...nedendir bilmem o zaman çok az küfür edilirdi ks yoktu evt ks yoktu korkardık 'amanınnn gm banlar şımdi' diye.bulture keserdım bu cok iyi exp.veriyor diye ya npc den kac kere yanlıs ıtem almıstım sayısı belli değill?!?!mage ime str verip kılıc almaya calısmıstımda saolsun abim engellemişti.daha sonra 'KALLUGA ' ya gıtmeyı ögrendım hem kımseden ıtem de ıstemedım arkadaslarla oynuyorduk.Kalluga da goblın kesıyorlardı lvl 60 gorduk mu hemen party pls?derdım.ilk nova yı Flame Dancer da gormustum hatta sırf onun gıbı nova atmak ıcın tekrar mage acmıstım ama bu sefer lvl 60 olmak ıcın...lvl 30 olduktan sonra bana 500k gelmıstı herkesın ustunde kırmızı yazı vardı ben bılmıyordum clan işlerını benım de ustumde kırmızı yazı yazsın ıstıyordum ama 500k yı da vermek ıstemıyordum cımrıydım neysekı PİANA(sımdının el morad castlesı)da bırsıı clan attı ılk clanım KnighT adında bı clandı ama sadece ben vardım sanırımkımse onLıne olmuyordu.Neyse lvl 30 olduktan sonra HAUNGA party lerı vardı goblınlerın arka kısmında orda lvl 40 a kadar kasmıstım...gece gunduz HAUNGA keserdık party kurup yada partylere katılıp...tabı o zamanlar lvl 40 olup ESLANT a gıden bana gore azdı arkadaslarıma ESLANt a gıttım dedıgımde nasılL'??!?!?!?!???? demıslerdı yanı sımdı nerdeyse 60 ama kosp le herkes 60 oluyor bıraz abartcam ama 70 oldum dersem belkı oyle ıfade verırler bana...Oyunun gırsınde Kükreyen bi Amca vardı yeşil bişe di o cok guseldii lvl 50 olmak İMPOSİBLE idi hatta LEVELELLİ diye bi tekerleme cıkarmıstık LEVELELLi cok gusel gunlerdı...ama sımdı lvl 60 oldum mu evt?oyundan ama lvl 57 oldugum gun sıkıldım mıllet ks değil KS PARTYSİ kuruyor bu kadar var sımdı emeğe saygı\ kosp desen aldı basını gıdıyor...bi de premium var onu almayanlar cok zor oyuna gırıyor ama oyunun tanıtımı ne ?''FREE ONLINE GAME'' değilmıydı cıktıgı zamanlar ve hala da oyle ''FREE ONLINE GAME'' pekı neden premıum suzlar oyuna zor gırer adil mı bu ?bi de character calma lvl dusurme ıtem lerını calma neysekı 1 kere basıma geldı ve hemen sıfremı degıstırdım ama sıfresını değıstıremeyenlerın onca emeklerı bosa gıtmıstı DİEZ ın yeri bu bır oyun ama cok ayrı zamanın da MARİO oynardım sımdı hala aklımda o zamnlar DİEZ de oyle olcak ama K-E değil DİEZ aklımda kalıcak o HAUNGA partylerı hatta HAUNGA WARRİOR kestıgımız gun....TROLL dendııgnde korkardık vayy be troll kesıyor derdık DİEZ De o zamnlar 5 m cok paraydı ve ben CZ de o paranin yarisini dusurmustum...Pelerin alabilecegimi saniyordum 20m im olunca megersem NP lazimmis gerci hala yeteri kadar NP im yok ama olsun en azindan hayalim olan pelerin giyme isini gerceklestirdim...Rogue Crackaz*BLOOD*eternity*nerdeyse yeni dagilan tabi dierlerine gore PozitivE bu clanlar unutulmaz...oyunu en cok o haunga lari kestigim ve cvcv lik doneminde sevmistim simdi ise nefret ediyorum...Not;Death Knight partyleri de asla unutulmaz bı yer vardı yamactan aşağısı Death Knight tı bir party fuller oyle keserdik Death Knight ları...

/Forever DİEZ,Fist Day in Diez/Last Day the Diez/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimJim -- 1 Ağustos 2006; 11:17:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3PH1ST0

Eski bi diez li olarak diez i bırakmak zorunda kaldıgım için çok üzgünüm diez bir efsanedir en iyi muabbet yardımlaşma ordadır .... bizi banlayanlar utansın hiç bi suçumuz yokken ..

the_son_shard saygılarla...
    çok güzel yazmışsın tebrik ediyorum çok iyi özetlemişsin. Bende Beramus serverındaydım o zamanlar OrcLackers clanı vardı o clandan shelli bir adam görsem takılırdım peşine ss çekmek için.O zamanlar sb lar ile geziyordum ama çok mutluydum.Raiba da baron keserdik zor la onların altında haungalar... Ne güzel günlerdi. Şimdi keşke eski ko ya dönebilsem diyorum ben oyuna başlayalı 1.5 sene oldu ama bu günleri o ilk başladığım günlere değişmem. Eslant a gitmek için neler yapmadımki 39 dan 40 a geçmek ölüm gibiydi. 40 olmuştum ve çok mutluydum. Kukry almak için neler yapmıştım o zamanlar. Bi arkadaşım kukry hediye etmişti sevinçten havalara uçuyordum neyse daha fazla kafanızı şişirmeyeyim. Eski ko çok güzeldi

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: JimJim

Diez...ben diez de 1.5 yıldır oynuyordum...tabı aramızda 2 hatta 3 yıl orda oynayanlar var ama oyunun en heyecanlı be zevk lı oldugu donemdı o 1.5 yıl öncesi bana göre o zaman civciv im vardı...nedendir bilmem o zaman çok az küfür edilirdi ks yoktu evt ks yoktu korkardık 'amanınnn gm banlar şımdi' diye.bulture keserdım bu cok iyi exp.veriyor diye ya npc den kac kere yanlıs ıtem almıstım sayısı belli değill?!?!mage ime str verip kılıc almaya calısmıstımda saolsun abim engellemişti.daha sonra 'KALLUGA ' ya gıtmeyı ögrendım hem kımseden ıtem de ıstemedım arkadaslarla oynuyorduk.Kalluga da goblın kesıyorlardı lvl 60 gorduk mu hemen party pls?derdım.ilk nova yı Flame Dancer da gormustum hatta sırf onun gıbı nova atmak ıcın tekrar mage acmıstım ama bu sefer lvl 60 olmak ıcın...lvl 30 olduktan sonra bana 500k gelmıstı herkesın ustunde kırmızı yazı vardı ben bılmıyordum clan işlerını benım de ustumde kırmızı yazı yazsın ıstıyordum ama 500k yı da vermek ıstemıyordum cımrıydım neysekı PİANA(sımdının el morad castlesı)da bırsıı clan attı ılk clanım KnighT adında bı clandı ama sadece ben vardım sanırımkımse onLıne olmuyordu.Neyse lvl 30 olduktan sonra HAUNGA party lerı vardı goblınlerın arka kısmında orda lvl 40 a kadar kasmıstım...gece gunduz HAUNGA keserdık party kurup yada partylere katılıp...tabı o zamanlar lvl 40 olup ESLANT a gıden bana gore azdı arkadaslarıma ESLANt a gıttım dedıgımde nasılL'??!?!?!?!???? demıslerdı yanı sımdı nerdeyse 60 ama kosp le herkes 60 oluyor bıraz abartcam ama 70 oldum dersem belkı oyle ıfade verırler bana...Oyunun gırsınde Kükreyen bi Amca vardı yeşil bişe di o cok guseldii lvl 50 olmak İMPOSİBLE idi hatta LEVELELLİ diye bi tekerleme cıkarmıstık LEVELELLi cok gusel gunlerdı...ama sımdı lvl 60 oldum mu evt?oyundan ama lvl 57 oldugum gun sıkıldım mıllet ks değil KS PARTYSİ kuruyor bu kadar var sımdı emeğe saygı\ kosp desen aldı basını gıdıyor...bi de premium var onu almayanlar cok zor oyuna gırıyor ama oyunun tanıtımı ne ?''FREE ONLINE GAME'' değilmıydı cıktıgı zamanlar ve hala da oyle ''FREE ONLINE GAME'' pekı neden premıum suzlar oyuna zor gırer adil mı bu ?bi de character calma lvl dusurme ıtem lerını calma neysekı 1 kere basıma geldı ve hemen sıfremı degıstırdım ama sıfresını değıstıremeyenlerın onca emeklerı bosa gıtmıstı DİEZ ın yeri bu bır oyun ama cok ayrı zamanın da MARİO oynardım sımdı hala aklımda o zamnlar DİEZ de oyle olcak ama K-E değil DİEZ aklımda kalıcak o HAUNGA partylerı hatta HAUNGA WARRİOR kestıgımız gun....TROLL dendııgnde korkardık vayy be troll kesıyor derdık DİEZ De o zamnlar 5 m cok paraydı ve ben CZ de o paranin yarisini dusurmustum...Pelerin alabilecegimi saniyordum 20m im olunca megersem NP lazimmis gerci hala yeteri kadar NP im yok ama olsun en azindan hayalim olan pelerin giyme isini gerceklestirdim...Rogue Crackaz*BLOOD*eternity*nerdeyse yeni dagilan tabi dierlerine gore PozitivE bu clanlar unutulmaz...oyunu en cok o haunga lari kestigim ve cvcv lik doneminde sevmistim simdi ise nefret ediyorum...Not;Death Knight partyleri de asla unutulmaz bı yer vardı yamactan aşağısı Death Knight tı bir party fuller oyle keserdik Death Knight ları...

Alıntıları Göster
    Eklemeyi unuttuğum yazılar var. Biraz flood gibi olcak sanırım affedin.

Ben warriordum elimde warriorların oyuna başladığı silah vardı. Worm keserken bir baktımki wizard staff aldım hemen her levelda ona yetecek kadar Stat Points veriyordum. Düşünsenize warriorun elinde bir wizard staff o zamanki halim işte. Ve de ben daha yeni civciv patlatmıştım o da werewolf larda. Kalluga da goblinler var demişti bir arkadaşım ve gittim güzel exp veriyodu bende bir novacı görmüştüm. Adı Sarah ve hala devam ediyor oyuna. Nerden bileyim o zamanlar 60 level'ın 30 level'ı partye alabileceğini o zamanlar 60 leveller 40~80 değildi daha düşüktü yani 40 dan fazla bir sayıdan itibaren alabiliyolardı.Ahh Ahh keşke eski ko olsada oynayabilsem. Oyunu ben gece indirmiştim. Ve indirirken can sıkıntısından bişeyler dinliyordum oyunu açtım bi baktım ki (Eski K.O'da oynayan bilir) bir canavar Bir canavar böğürmesi geldi masanın altına koştum Yinede güzeldi ben Civciv'i ararken 1-2 gün uğraşmıştım birde baktımki oyun açılınca zaten yazıyomuş.

Eski Günler Çoook Güzeldi Çook!

• quote:

Orijinalden alıntı: JimJim

Alıntıları Göster
    evtt gercekten diez artık eskisi gibi değil bunun en önemli sebebide oyuna çocukların girmesi olmuştur.küfürler artmış dilencilik coğalmış. yardımlaşma azalmış...
    Oyuna ilk başladığımda kimden sw istenicek bilmezdim..warriordan sw istediğimi hatırlıyorum şimdi aklıma gelince gülüyorumm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omen666 -- 31 Temmuz 2006; 20:00:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Omen666

evtt gercekten diez artık eskisi gibi değil bunun en önemli sebebide oyuna çocukların girmesi olmuştur.küfürler artmış dilencilik coğalmış. yardımlaşma azalmış...
    Oyuna ilk başladığımda kimden sw istenicek bilmezdim..warriordan sw istediğimi hatırlıyorum şimdi aklıma gelince gülüyorumm..

Alıntıları Göster
    Bende eski is'liyim baya olduydu uff ne güzeldi Civcivin birine Civcivi kça satarsın demiştim ama şimdi .. Oyun ne hale geldi keşke bütün iyilerin bulunuğu server olsa 55 adamı bırakır o server'a geçerdim ama nerde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Setunfayks

Bende eski is'liyim baya olduydu uff ne güzeldi Civcivin birine Civcivi kça satarsın demiştim ama şimdi .. Oyun ne hale geldi keşke bütün iyilerin bulunuğu server olsa 55 adamı bırakır o server'a geçerdim ama nerde...

Alıntıları Göster
    forever dies 1 yıl önce başladım hala dies
  • quote:

Orijinalden alıntı: Setunfayks

Alıntıları Göster
    Bende 2 yıl once diezde oyuna başladım yukarda yazılanların hemen hepsi inanın benimde başımdan gecmiş olaylar gercekten cok kaliteli insanların oldugu bi serverda turku yabancısı cok ii gecinirdi. 1 yıla yakın zaman diezde oynadım ve ogune kadar birktirdigim en yuksek miktar para 25 milyondu ne dupe ne hack ne ks nede kufur wardı!BUgun hekesin almak icin real para werdigi cs kalkan diezde tezgahta satılıyordu cunku:oyunda illegalite yoktu 300 400 mil cok buyuk paraydı ama şimdi ?nerde eski ko nerde eski diez..eski diezde oynuyanlar herzaman ayrıcalıklıdır bencede..saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: millertime

Bende 2 yıl once diezde oyuna başladım yukarda yazılanların hemen hepsi inanın benimde başımdan gecmiş olaylar gercekten cok kaliteli insanların oldugu bi serverda turku yabancısı cok ii gecinirdi. 1 yıla yakın zaman diezde oynadım ve ogune kadar birktirdigim en yuksek miktar para 25 milyondu ne dupe ne hack ne ks nede kufur wardı!BUgun hekesin almak icin real para werdigi cs kalkan diezde tezgahta satılıyordu cunku:oyunda illegalite yoktu 300 400 mil cok buyuk paraydı ama şimdi ?nerde eski ko nerde eski diez..eski diezde oynuyanlar herzaman ayrıcalıklıdır bencede..saygılar

Alıntıları Göster
    +dies deil diez dir gercek adı onuda deiştiler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.