Şimdi Ara

Digitürk Film Paketi sahtekarlığı YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Söyledim sonlandırmak istiyorum diye.03/12/2013 tarihinde çıkartılabilir üyeliğinizden dedi.Tmm dedim bende mecburen.Bu ay ve önümüzdeki aylarda fatura baya bi kabarık gelecek galiba bana :(
  • tüh yemediler demek ki. belki yeni üyeyseniz falan gözden çıkarmış olabilirler. fakat yine de umudunuzu kaybetmeyin. finans departmanından arayıp üye olarak kalırsanız borcunuzu sileriz gibi bir öneri yapabilirler.
  • zogogo Z kullanıcısına yanıt
    Bende şöyle dedim borç çıkacak deyince digitürk maratonu burada biter digitürk üyeliğimin hepsini iptal ettirir keyfime bakarım dedim..Ama sonuç yine aynı her türlü o ücreti bende alacaklar galiba.Ben görürüm onları üyeliğimin bitmesine az kaldı 03/01/2014 te bütün herşey bitiyor bende.. Görsünler bakalım o zman ne teklifler yapacaklar hiç birini kabul etmeyeceğim..
  • dijinin çağrı merkezi kayseridedir.
    bu firmanın elemanlar maaşını prim ile ürün pazarlayarak aldığından ve çok yüksek satş baskısı olduğundan dolayı ne dediklerinin hiç bir önemi yoktur.
    karar sizindir satış baskısının bu kadar fazla olduğu yerden size ne fayda çıkacak karar sizin
  • Biz de Digiturk+TTNET kampanyasından yararlandık. Yeni üyeler için ilk 3 ay film ve dizi kanalları hediyeymiş. Aradım hiç bir şekilde devam etmeyecek dedi. Zaten taahhütte de istemem durumunda 12 ay boyunca diye bir ibare var. Online işlem merkezinde de kendi paketlerim dışında herhangi bir paket yazmıyor. Sonradan bir sorun olabilir mi?
  • telefonla aranıyorsanız dikkatli olmalısınız hiçbir firmanın hediyesini kabul etmemenizi öneririm.

askeri ücretle çalışıp prim kazanmak isteyen mh ler iyice saçmalamaya başladılar. 1 ay hediye deyip arkasından ne dediği anlaşılmayan şeyler sölüyorlar.
  • Aynı hikaye benim de başıma geldi. Otomatik ödeme ile üzenli ödeme yaptığınızdan size hediye vereceğiz falan fişman kapatırken 35TL cezayı önüme çıkardılar. Beni arayan kişiye sizden hediye mi isteyen oldu diyorum cevap yok, size taahhüt falan vermedim, dinleyin ses kaydını diyorum cevap yok, bu ücreti almamız gerek falan diye konuşmaya devam ediyor, sizin gibi para kazansam elalem bana küfür eder dedim, lanet olsun sizin gibi firmaya deyip kapattım telefonu. Devletimiz büyük firmaların oyuncağı değil de vatandaşın yanında olsalar, böyle şeyler olmaz. Böyle alavere dalavereleri İngiltere'de Almanya'da yapmaya kalkın bakalım o devletler o şirketi ne yapıyor?
  • Aynısını bize geçen sene yaptılar, abonelik babamın üzerine onu aramışlar. Digiturk'te bir tanıdık var ona söyledik o iptal ettirdi ama ses kaydını dinlediğini, telefondaki kişinin tüm bilgileri verdiğini söyledi. Babam çok sinirlendi. Belki de telefonu kapattıktan sonra ses kaydına devam mı ediyor bilmiyorum ama babam pek külyutmaz, kelime oyunlarını yemeyen bir adam. İlginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.