Şimdi Ara

Digitürk taahhüt bitiyor, D-Smart mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır Digitürk abonesiyim. 12 Nisanda taahhüt sürem doluyor. Digitür'te 19 TL'ye sinema + çocuk + belgesel kanallarını HD olarak izliyorum. D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum ama paketlerini incelemedim araştırmadım henüz? Kullananlar olaraak ne tavsiye edersiniz? Digitürk'e devam mı, D-Smart'a geçeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombimsi -- 10 Nisan 2016; 16:55:25 >

• digiturk te kalın,19 iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 20 Nisan 2016; 18:34:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süperonline internet taahhütüm bitiyor.59 tlye sadece internet hizmeti alıyordum şimdi dsmart teklif verdi 25 mb 75 akn artı megapaket modül olarak 78 tl dediler uygunmu sizce ekstradan 4 tane olan belgesel kanalınıda istedim vermedi bende kabul etmedim yarın birdaha arıycaz düşünün dediler neyapiyim arkadaşlar değermi bu fiyata sizce?

• SchnellBurak S kullanıcısına yanıt
    kabul etme çok pahalı. 55-60 liraya (daha düşük olanlar bile vardı) 16 mb netle izleyenler var. ayrıca kendileri televizyonda bas bas bağırıyorlar. mega paket alana internet bedava diye 69 liraya. senin paketinde hız biraz fazla olabilir ama fiyat o kadar fark etmez. 75 gb akn den sonra hepsi 3 mb.
    D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler http://forum.donanimhaber.com/m_44416628/mpage_73/tm.htm
    konusundan takip et orada dediğim fiyatlara teklif alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombimsi

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır Digitürk abonesiyim. 12 Nisanda taahhüt sürem doluyor. Digitür'te 19 TL'ye sinema + çocuk + belgesel kanallarını HD olarak izliyorum. D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum ama paketlerini incelemedim araştırmadım henüz? Kullananlar olaraak ne tavsiye edersiniz? Digitürk'e devam mı, D-Smart'a geçeyim mi?

hocam 19 liraya gayet uygun izliyorsun neden dsmart'a geçmek istediğini söylerseniz daha detaylı bilgi verilebilir. ben digiturk kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla bilgi vermeye çalışayım sana yanlışım olursa arkadaşlar düzeltir.
    belgesel konusunda dsmart daha iyi ama ek paket çıkardılar. ek ücret istiyorlar. bbc earth hd, docubox, viasat history, docubox.
    dsmart sinema konusunda 20th century fox ile yeni anlaştı birde sony ile anlaşması var diğer büyük film şirketlerin anlaşması digiturk'te.
    digiturk'teki dilediğin zaman ve dilediğin yerde( dsmart blu ) uygulamalarının dsmartta vasat ve yetersiz olduğu söyleniyor. ayrıca blu sadece mega paket üyelerine ücretsiz veriliyor. digiturkte üyeliğin olduğu paketleri ücretsiz izleyebiliyorsun (süper lig hariç)
    dsmart'ın dizi kanallarında fox kanalları var bazı insanlar bu kanalları seviyor.
    yen bir ekpaket geliyor (fashion tv vs..). dsmartın politikası bu sanırım ilerde yine paketler gelirse ek ücretle izlersin (mega paketin olsa dahi)
    eğer dsmarta üye olmayı düşünüyorsanız "izle" yazıp "2850" ye mesaj atınca daha uygun teklifler geliyormuş. ama bana kalırsa digiturk daha mantıklı sizde gayet güzel bir fiyata kullanıyormuşsunuz(üyeliğiniz eutelsat mı turksat mı acaba). digiturk'u bırakıp dsmart'a geçerseniz pişman olabilirsiniz. digiturk'ün film kalitesi çok daha yüksek. dilediğin zaman ve dilediğin yerde kullanıyorsanız sıkıntı yaşarsanız. dsmart'ın bu hizmetleri yetersiz bulunuyor. ve mega paket hariç ek ücret ödemeniz gerekiyor blu için.
    şu sıralar dsmart kullanıcıları ek paket yüzünden ateş püskürüyor. forumda okuduklarım. dsmart kullanıcılarında genel olarak iptal eğilimi var. mega paket kullanan üyeler epey mağdur oldu. full paket diye alıyorlardı sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

quote:

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır Digitürk abonesiyim. 12 Nisanda taahhüt sürem doluyor. Digitür'te 19 TL'ye sinema + çocuk + belgesel kanallarını HD olarak izliyorum. D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum ama paketlerini incelemedim araştırmadım henüz? Kullananlar olaraak ne tavsiye edersiniz? Digitürk'e devam mı, D-Smart'a geçeyim mi?

hocam 19 liraya gayet uygun izliyorsun neden dsmart'a geçmek istediğini söylerseniz daha detaylı bilgi verilebilir. ben digiturk kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla bilgi vermeye çalışayım sana yanlışım olursa arkadaşlar düzeltir.
    belgesel konusunda dsmart daha iyi ama ek paket çıkardılar. ek ücret istiyorlar. bbc earth hd, docubox, viasat history, docubox.
    dsmart sinema konusunda 20th century fox ile yeni anlaştı birde sony ile anlaşması var diğer büyük film şirketlerin anlaşması digiturk'te.
    digiturk'teki dilediğin zaman ve dilediğin yerde( dsmart blu ) uygulamalarının dsmartta vasat ve yetersiz olduğu söyleniyor. ayrıca blu sadece mega paket üyelerine ücretsiz veriliyor. digiturkte üyeliğin olduğu paketleri ücretsiz izleyebiliyorsun (süper lig hariç)
    dsmart'ın dizi kanallarında fox kanalları var bazı insanlar bu kanalları seviyor.
    yen bir ekpaket geliyor (fashion tv vs..). dsmartın politikası bu sanırım ilerde yine paketler gelirse ek ücretle izlersin (mega paketin olsa dahi)
    eğer dsmarta üye olmayı düşünüyorsanız "izle" yazıp "2850" ye mesaj atınca daha uygun teklifler geliyormuş. ama bana kalırsa digiturk daha mantıklı sizde gayet güzel bir fiyata kullanıyormuşsunuz(üyeliğiniz eutelsat mı turksat mı acaba). digiturk'u bırakıp dsmart'a geçerseniz pişman olabilirsiniz. digiturk'ün film kalitesi çok daha yüksek. dilediğin zaman ve dilediğin yerde kullanıyorsanız sıkıntı yaşarsanız. dsmart'ın bu hizmetleri yetersiz bulunuyor. ve mega paket hariç ek ücret ödemeniz gerekiyor blu için.
    şu sıralar dsmart kullanıcıları ek paket yüzünden ateş püskürüyor. forumda okuduklarım. dsmart kullanıcılarında genel olarak iptal eğilimi var. mega paket kullanan üyeler epey mağdur oldu. full paket diye alıyorlardı sonuçta.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Hala tamam mı devam mı konusunda kararsızım. Olmazsa iptal ettirip bir süre uydu kanallarında kalmayı düşünüyorum. Belki Digiturk güzel bir teklifte bulunur.

Bu arada 19 TL'den kullandığım kanallar: Tüm Kanallar HD olarak Film Kanalları + Belgesel Kanalları + Çocuk Kanalları + Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde

Dizi Kanalları ve LigTV bir de yetişkin paket yok zannedersem.

• quote:

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. Hala tamam mı devam mı konusunda kararsızım. Olmazsa iptal ettirip bir süre uydu kanallarında kalmayı düşünüyorum. Belki Digiturk güzel bir teklifte bulunur.

Bu arada 19 TL'den kullandığım kanallar: Tüm Kanallar HD olarak Film Kanalları + Belgesel Kanalları + Çocuk Kanalları + Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde

Dizi Kanalları ve LigTV bir de yetişkin paket yok zannedersem.

hocam giriş paketi de vardır. üyeliğin eutelsat ise kullandığın fiyat gayet iyi. neden memnun değilsin aynı teklifi yapmıyorlar mı. daha ucuza verirler mi bilmiyorum. [Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? http://forum.donanimhaber.com/m_29890472/mpage_142/tm.htm konusunu takip et. teklifler hakkında bilgi sahibi olursun] bana uygun gibi geldi. ayrıca neden tarifen bu kadar hesaplı engelli tarifesimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 12 Nisan 2016; 9:00:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05
    hocam giriş paketi de vardır. üyeliğin eutelsat ise kullandığın fiyat gayet iyi. neden memnun değilsin aynı teklifi yapmıyorlar mı. daha ucuza verirler mi bilmiyorum. [Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? http://forum.donanimhaber.com/m_29890472/mpage_142/tm.htm konusunu takip et. teklifler hakkında bilgi sahibi olursun] bana uygun gibi geldi. ayrıca neden tarifen bu kadar hesaplı engelli tarifesimi.

Hocam 5 yıllık üyeyim onun için fiyat uygun olabilir. Ayrıca 8 nisanda doğum günü sebebiyle 5. yıl abonelik şerefine 5 gün tüm kanallar açıktı Lig TV dahil Aksi gibi dün sona erdi Derbiyi evimde izleyemedim yani

Bu arada müşteri hizmetleriyle görüştüm taahhütüm Ekim ayında bitiyormuş. O zamana kadar devam edeceğim Digitürk ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombimsi -- 13 Nisan 2016; 22:17:14 >

• zombimsi kullanıcısına yanıt
    hocam hediyeler derbi hariç diye oluyor diye biliyorum. buraya da bir arkadaş konu açmış ona da maç yayınını kapatmışlar. (http://forum.donanimhaber.com/m_116074078/tm.htm ).
    hocam digiturk daha iyi kullanmaya devam etmeniz sin için olumlu bir gelişme. dsmart'ın kalitesi düşük ve ek paket gelip duruyor bir güvencesi yok. çok insan mağdur oldu. hattta kanal değiştirme bölümünde reklam çıkıyormuş. digiturk te dilediğin yerde özelliği çok güzel. ayrıca harddiskinizi takıp formatlamadan kayıt yapabiliyormuşsunuz bu özelliği yeni öğrendim. bu özelliği çok sevdim .

• D smartta İzleyecek hicbirsey yok. Sinema kanalları yerel tv lerde oynayan VHS filmler gibi. Belgeseller eski araba tamircisinden ibaret. 10 liraya verseler almayın yenilemeyin. Saçacak paranız varsa diğerlerini deneyin.

• target35 T kullanıcısına yanıt
    Diğerlerinde de bir fark yok ki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.