Şimdi Ara

DIJITURK KULLANAN MUTLU VE MESUT /AILELER/ KULÜBÜ / (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

quote:

Orijinalden alıntı: reset45

quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog_cnk

quote:

dijiturk e eklenmesini istediğiniz kanallar varmı?

selam dostum bende digi almayı düşünüyorum aradım müşteri hizmetlerini hd kutu+taraftar paketi ve zorunlu olarak 2 keyif paketi ile birlikte 16 ay taahütlü olarak 61 tl dediler ve eylül ayına kadar 12 tl ödeyecekmişim.

aslında fiyat yüksek geldi bana amacım aslında sadece mac izlemek için.

hd yayın kalitesi nasıl iyimi peki????

Hocam etrafında özürlü belgesi olan biri vardır onun üzerinden üye ol bu ücretin yarısını ödersin ben 3 keyif artı lig full ayrıca hd komple 44 tl ödüyorum

Merhaba Sizde sinema ve dizi kanalları açıkmı ? Açıksa taahhüt verdinizmi ?

slm şu an yaz sezonu olduğu için kapalı ama açın desem 9.5 tl olur aylık lig tv 24.5 tl olur

Bende engelli paketi kullanıyorum. Şuan giriş paketindeyim. Belgesel kanalları birde Lig tv2 ve Lig tv3 açık. Onlarda taahhüt verdiğim için indirimli diye iptal ettirmek istemedim. Bu şekilde şuan 25 tl ödüyorum. Birkaç saat önce digitürkten aradılar. Bana Lig tv yi şampiyonlar paketini 28 tl den izleyebilceğimi söylediler. Bende sadece Beşiktaş maçlarını istediğimi söyledim. 22 tl dediler onada. Bende onay verdim. 3 Ağustosta açıcaklar işte. 25 ağustosta ligler başlıyor zaten. Toplamda Lig tv2 Ligtv3 full açık yani Premier lig ve Beko basketbol ligi dahil. Birde Beşiktaş maçları ve giriş paketi belgesel kanalları vs toplam 47 tl ödeyeceğim. Fiyat biraz pahalı gibi geldi bana keşke biraz pazarlık yapsaydım dedim görüştükten sonra. Ama taahhüt vermedim. Belki 15 tl ye falan düşerlerdi ? Geçen sene full pakete ( sinema kanalları lig tv ler tüm maçlar premier lig falan hepsi açıkken ) 53 tl falan ödüyordum. Şimdi daha fazla ödüyeceğim ve üstelik daha az yayın izleyeceğim.

Hocam mesaj atacağım sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimi zaman kızdım kimi zaman çok taktir ettim ve sonuç olarak temmuz 99 dan beri digiturk kullanıyorum. (yazlık beldeye gelmişler 2000 1 ocak tarihine kadar bedava kampanyası yapmışlar dı ve ilk faturada 4 tl idi).

Şaka maka derken 12 sene olmuş.

Şu an altın koltuk isimli paketini kullanıyorum. Eksileri ve artıları karşılaştırınca hala artılar bir kalem üstteki devam ediyorum.

Ancak bu yaz döneminde (genelde her yaz olur ama) sinema ve dizi paketleri felaket bir hale geldi. Dizi kanalları tamamen tekrar sinema kanallarıda vasat hatta vasat altı oldu.

Umarım buna bir çare getirirler de artılar azıcık daha artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

Kimi zaman kızdım kimi zaman çok taktir ettim ve sonuç olarak temmuz 99 dan beri digiturk kullanıyorum. (yazlık beldeye gelmişler 2000 1 ocak tarihine kadar bedava kampanyası yapmışlar dı ve ilk faturada 4 tl idi).

Şaka maka derken 12 sene olmuş.

Şu an altın koltuk isimli paketini kullanıyorum. Eksileri ve artıları karşılaştırınca hala artılar bir kalem üstteki devam ediyorum.

Ancak bu yaz döneminde (genelde her yaz olur ama) sinema ve dizi paketleri felaket bir hale geldi. Dizi kanalları tamamen tekrar sinema kanallarıda vasat hatta vasat altı oldu.

Umarım buna bir çare getirirler de artılar azıcık daha artar.

Bende bu konuda veryansın ediyordum müşteri hizmetleri ile görüşüp gerekli telkinleri yapmamız lazım katılıyorum size.

• Belgeseller ve spor konusunda hiçbir platform dijiturk ün eline su dökemez.Bu konuda rakipsizler piyasada.

• quote:

Belgeseller ve spor konusunda hiçbir platform dijiturk ün eline su dökemez.Bu konuda rakipsizler piyasada.

Bende bu konuda size katılıyorum...
  • quote:

Belgeseller ve spor konusunda hiçbir platform dijiturk ün eline su dökemez.Bu konuda rakipsizler piyasada.

ben filmlerini çok seviyorum. onun yanında birçok platform hikaye
  • Şimdi sizlere son fatura detayları ile birlikte

Iletişim hizmeti : 2.25
    Giriş paketi : 8.75
    HD Yayın bedeli : 0.00
    Keyif paketleri : 6.00
    Spor Ekstra Pak. : 5.99

TOPLAM ÖDENECEK FATURA TUTARI : 22.99 TL

• dijiturk lig tv kampanyası varmı ? Yeni

• arkadaşlar...ülkemizin dijital uydu yayın platformu digitürk 2000 yılında faliyete geçmiştir...
  • bugun siparis verdim aksama kuracaklar hangi receveri istiyeyim giriş belgesel hd ve spor extra yıllık 200tlye hallettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

bugun siparis verdim aksama kuracaklar hangi receveri istiyeyim giriş belgesel hd ve spor extra yıllık 200tlye hallettim :D

Neler oldu hangi kutuyu bağladılar modeli ne peki memnunmusun kanallardan ?

• 9102 getirdiler görüntü iq güzelde (iqda youtube çoğu videoyu oynatmıyor) -tekrar izle seç izle çok güzel- kanal listelemesi berbat. kendi sıralamamı yapamiyorum 9503 alsaydım keşke
  • kendi sıralamamızı yapabileceğimiz bir model varmı dt'de? ben kanalların yerleri değişmiyor diye biliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirayy

kendi sıralamamızı yapabileceğimiz bir model varmı dt'de? ben kanalların yerleri değişmiyor diye biliyorum...

Digitürk ve D-Smart'ta, kendi kanal sıralamanızı yapamazsınız maalesef.
    Anca, favori kanal listesi oluşturabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

quote:

Orijinalden alıntı: yildirayy

kendi sıralamamızı yapabileceğimiz bir model varmı dt'de? ben kanalların yerleri değişmiyor diye biliyorum...

Digitürk ve D-Smart'ta, kendi kanal sıralamanızı yapamazsınız maalesef.
    Anca, favori kanal listesi oluşturabilirsiniz.

teşekkürler..
  • turksat uzerınden diijiturk ve superluıg paketıne uye olmak dıgıturk bayıne gıttık, turksat ve hotbırd uyduları var, tam uye olacaktıkki, hotbırdle ılgılı bısey sordum ve sonunda tturksat uzerınden uye olursanız baska uyduları seyredemezssınız dendi.Bizde son anda vazgectik.

kazara sormasak turksat uzerınden uyelıklerde dıger uyduların ıptal oldugunu kesınlıkle soylemıyorlar, musterı hızmetlerıde aynı.

ne anladım ben sadece turksatı ızleyeceksek.

eutelsat üzerinden uyelık desenız ulusal kanalların cogu yok, yabancı kanal desenız 1-2 tane serpıstırmısler.lig tv ve bırkac belgesel kanalı ızlemek ıstıyorsanız onların harıcınde hıcbısey seyrettırmem dıyor resmen dıgıturk

VU uydu alıcı almak farz oldu artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

pahalı pahalı pahalı.

Hocam kalite pahalı birşeydir.

Hocam hangi kaliteden bahsediyosun sen bu paraya çok büyük paralar ben bedavaya dünyanın bütün kanallarını hd izliyorum hayırdır ?

Yolun açık olsun dostum Iyi seyirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

pahalı pahalı pahalı.

Hocam kalite pahalı birşeydir.

Hocam hangi kaliteden bahsediyosun sen bu paraya çok büyük paralar ben bedavaya dünyanın bütün kanallarını hd izliyorum hayırdır ?

Dünya'nın bütün kanalları hangilerimiz bir yaz bakalım okuyalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Voltron1980s

turksat uzerınden diijiturk ve superluıg paketıne uye olmak dıgıturk bayıne gıttık, turksat ve hotbırd uyduları var, tam uye olacaktıkki, hotbırdle ılgılı bısey sordum ve sonunda tturksat uzerınden uye olursanız baska uyduları seyredemezssınız dendi.Bizde son anda vazgectik.

kazara sormasak turksat uzerınden uyelıklerde dıger uyduların ıptal oldugunu kesınlıkle soylemıyorlar, musterı hızmetlerıde aynı.

ne anladım ben sadece turksatı ızleyeceksek.

eutelsat üzerinden uyelık desenız ulusal kanalların cogu yok, yabancı kanal desenız 1-2 tane serpıstırmısler.lig tv ve bırkac belgesel kanalı ızlemek ıstıyorsanız onların harıcınde hıcbısey seyrettırmem dıyor resmen dıgıturk

VU uydu alıcı almak farz oldu artık.

Hocam sen neyi neleri seyretmek istiyorsun ben bu yazıdan bisi anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...ülkemizin dijital uydu yayın platformu digitürk 2000 yılında faliyete geçmiştir...

Türk futbolunun zirve noktası demekki digiturkden sonra futbol bu hale geldi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.