Şimdi Ara

DİKKAT Oyundayken keylogger geliyor (Sorun Anlaşılmışdır)Mutlaka okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar adamlar aşmış olayı hiç bir pencere ve program açık değilken normal oyununuzu oynarken keylogger geliyor

bu uyarıdan sonra formatladım tabi (ghost) sağolsun

2 gundur bu keyloggerla boğuşuyorum sonuç olarak her makinayı formatladığım da (5 Defa) tekrar beni bulmayı başardı sonuç olarak bu keylooger ın msn üzerinden geldiği düşüncesindeyim msn mailim ve oyundaki kullandığım mail aynı bunları değiştirdim ve msn i makinadan kaldırdım sorun hallolmuş gibi duruyor şimdilik

bunları yazmamdaki neden hack lenip üzülmemeniz içindir benim başıma gelmez diye düşünmeyin önleminizi alın

kullandığım program kaspersky internet securty 6.0.141

aşağıdaki siz arkadaşların yorumlarının çoğu yanlış mesela guild bayrağı ve amblemleri ile alakası yok ben çok rahat bütüm haritalardaki amblemleri görüyorum ( hepsini dolaşdım )

bir dosyada virüs veya benzeri benim başıma geldiği keylogger varsa bunun normal tarama aşamasındada koruyucu programın tespit etmesi gerekir resimde gördüğünüz gibi oyun esnasında geliyor

sorusu veya önerisi olan arkadaşlar vasa elimden geldiği kadar konuyu takip edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadrenal -- 10 Aralık 2006; 21:29:37 >

• bılgısayarına onceden bulasmıstır o yoksa gelmezz ama hacker herseyı dusunup en zayıf noktadan cakmasssa (tabii lfım anlayana )
  • quote:

Orjinalden alıntı: kooooz

bılgısayarına onceden bulasmıstır o yoksa gelmezz ama hacker herseyı dusunup en zayıf noktadan cakmasssa (tabii lfım anlayana )

önceden bulaşmasına imkan yok daha 1 gün önce makinayı formatladım antivirüsle tarattım daha sonra resme bakdıysan zaten o anda gelmiş olduğunu görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tadrenal -- 9 Aralık 2006; 18:29:26 >
  • senden acil olarak bu virus programını istiyorum kardes
  • norton sanıyorum ama şimdi buna uyuz ooldum işte herkes ekran klavyesi kullansn
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

senden acil olarak bu virus programını istiyorum kardes

kaspersky 6
  • Parali mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: tHe_iMmpPxX

Parali mi

30 gün ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus -- 9 Aralık 2006; 21:07:52 >
  • ne bu şimdi anlamadım
  • bu karspersky internet secrutry mi yok sa orj virus porogramımı ?
  • tembeler
    kardeş ekran klavyesi işe yaramaz,tecrübeyle sabittir
  • abi resimdede göründüğü gibi oyunun kendisini keylogger olarak görüo,bence izin ver deyip geç
  • aynı hata ile ben de karşılaştım. önce kala kaldım.. şehir içinde öyle aylak aylak geziyordum. antivirus programı kaspersky 6.0 internet security.. bundan önce 5.7 vardı..herhangi bi sorun yaşamamıştım.
    birden bu uyarıyı aldım. aşağıda görünütüs mevcut..
    neyse..tam sistem taraması yapıyorum şu anda, bişey çıkacağını sanmam ama bakalım.

ayrıca bu hata ile karşılaşan arkadaşlar; Qurantine diyerek devam ediniz. oyun oynanabilirliği açısından bir problem yaşanmamaktadır. saygılar..
  • ewt burda oyunu engellemeye calısıyor zararlı bir nesne gibi goruyor bence ..msn den yazıcaktım hacı da makine 2 de 1 donup kalıyo bunu yukledikten sonra.ama hakikaten deli bir virüs programı herkese tavsiye ederim
  • buldum...buldum...
    kesinlikle quarantine kısmını seçmeyin.. Allow deyip geçin.
    olay guild ve union logolarından kaynaklanıyor. guild ve union logoları sro_client dosyası üzerinden fakat farklı paketler halinde inidirliyor. bu şekilde yüklenilen görüntüleri görebiliyoruz. kaspersky bu veri aktarımını bir attack olarak görüyor ve sorun bundan kaynaklanıyor. keylogger vs.. yok..

BU HATA MESAJI KEYLOGGER'DAN KAYNAKLANMIYOR; UYARI MESAJINA ALLOW DEYİP GEÇİN.. AKSİ TAKDİRDE GUILD ve UNION LOGOLARI OYUNUNUZDA GÖRÜNMEYECEKTİR..

Saygılar..
  • allow ne demek la ?izinver demekse yaptım onu.işte can alıcı soru ;bende de gameguard da 2 dosyayi keyloger olarak gordu .gameguard ı yuklerken sordu hep izin ver diyorum ..bu dogrumu yannışmı ?

gercekten iyi bi temizlik yaptım bayagı bi keyloger yemişim harbiden,tabi bu program sayesinde.
    buda turkce dil paketi arkadaslar.
    http://r-a-p-i-d-s-h-a-r-e-.com/files/6979479/turkcedil.rar tabiki aradaki tireleri kaldırıyoruz kolay gelsin

edit:bol bol yazım hatası

• arkadaslar kisaca tecrübelerime dayanarak size bosuna endiselendiginizi bildirmek istiyorum. karpersky dediginiz program yerine göre cok islevsel olsa da en ufak scripting virüslerine ki bunlarin bilgisayara ya da kullaniciya pek bi zararlari yoktur en olmadik zamanlarda hata vermektedir. ayrica sistemi yeni formatlamis olmaniz sisteminizde virüs olmayacagi anlamina gelmez ne sistem cd lerinde ne chernobil virüsleri buldum ben :) sistem cd si cekilen sistemde virüs varsa o virüs cd ye bulasarak sizede ulasabiliyor... yani anlatmaya calistigim su oyun dahilinde joymax'ın istegi disinca bir virüs ya da ona benzer birseyin gelmesi mümkün degil lakin oyunu host eden dedicated sunuculara bir virüs bulasmissa ona bisey diemem ...
  • aynı olay bende de oldu.
    ama msn den kaynaklanmadığna eminim.
    zira oynadığım makinede msn yok.
    bunu sadece oyundayken veriyor. bu da bence oyun üzerinden geliyor olmalı diye düşündürüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.