Şimdi Ara

Dinlediğiniz en iyi metal şarkısı? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (bknz : Yeni üye forumdan nasıl kaçırılır)
  • Knayt Onlayncıymış eleman orda takılıyo, bi daha gelmedi buraya
  • yalnız eleman harbi repress lendi repressed oldu hocam

paketlenip yolladı.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitzkrieger -- 6 Haziran 2008; 14:57:14 >
  • Beyler supersiniz..
  • Aslında kaçıracağımıza bilgilendirip, eğitebilirdik..Şimdi geldi aklıma ve kendimi kötü hissettim..

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Westside

Aslında kaçıracağımıza bilgilendirip, eğitebilirdik..Şimdi geldi aklıma ve kendimi kötü hissettim..

Sanki biraz geç mi oldu, ne
    Neyse sağlık olsun, önümüzdeki gençlere bakıcaz
  • konuyu acmamın sebebi gsl metal sarkıları bulmaktı insanların hangi sarkıları sevdigini mrk ediyorum
  • neden kaciyimki ortaya bi konu acıyosam eleştirelerede acık olmam gerekir foruma yeni üye oldum daha pk herseyi bilmiyorum bu arada knightcı oldugumu nerden anladınız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Repressed

neden kaciyimki ortaya bi konu acıyosam eleştirelerede acık olmam gerekir foruma yeni üye oldum daha pk herseyi bilmiyorum bu arada knightcı oldugumu nerden anladınız?

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=505871
  • quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

quote:

Orjinalden alıntı: Repressed

neden kaciyimki ortaya bi konu acıyosam eleştirelerede acık olmam gerekir foruma yeni üye oldum daha pk herseyi bilmiyorum bu arada knightcı oldugumu nerden anladınız?

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=505871

• quote:

Orjinalden alıntı: Out Of OrdeR

Kal burdaaaaa..!
    Metal topluluğuna girme boşver, cok kalitesiz bi ortam..!
    Mükemmel olmuş bu konu!!

Biz DH Metal Topluluğu olarak favorilerimizi böyle seçtik;

Dinlediğiniz en iyi metal şarkısı?

Öncedende görmüştüm bu resmi bu konuda ama okumadım ne yazmadığını. Bu adamdamı Linkin Park dinler yuh artık demiştim.

Ama bugün yine girdim bu konuya okudum ne yazdıklarını koptum valla. jenna jameson

• Linkin Park dinlemem ama çok nadide kayıtlarına sahibim resimde görüldüğü gibi...
    Gülben Ergen coverlamışlar geçen Erzurum konserlerinde,onun çok kaliteli bootleg'i hemen elime geçti.
    Plak arşivimin en nadide yerindedir Gaykin Park eserleri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ist_eco

MEGADETH--- A TOUT LE MONDE

ciddi ciddi cevaplamış ya bide
  • A To Le Mon'nun Jenna vs. Cristina versiyonu favorimdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crabeinmorn

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

şu jenna'nın rocco ile birlikte söylediği şarkısının adı neydi linkin pörkün??

rocco schfredi ile yaptığı albümümü soruyorsun..valla 5-6 albümü var..son albümde davullar nefis..ama sadece rocconun son albümü süper solo söylüyor..5-6 bayan vocalist var..gırtlakları nefis..
    kapansın derim..iyice yoldan çıktı bu topic...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 6 Haziran 2008; 21:30:47 >
  • Jenna son Gaykin Park albümünde çok kral kaval çalıyor 30 parçada...Rocco'da Amazon borularıyla bir parçaya eşlik etmiş.Eskilerden de Briana Banks'de diz arası darbuka solosu atmıştı Breaking The Hobbit'te...
  • Ayarınız kaydı he
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crabeinmorn

quote:

Koptum ona zaten. Millet geyige sarmis halde; adam gelip, Megadeth deyip hadi eyvallah.
  • Demek böyle birisi sormasa içinizdeki cevheri çıkartmıcaksınız.. olmazsa fake üyelik alıp ayda bir böyle sorular soracağım ne güzel eğleniyoruz kımıl kımıl oluyor..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.