Şimdi Ara

Discovery 2 aslında Alcatel Idol X+ - bizde adam sandık bunları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben general Mobile discovery 2 aldım. Telefonu düşürdüm camı çatladı bunu telpa ücretsiz olarak yapar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben general Mobile discovery 2 aldım. Telefonu düşürdüm camı çatladı bunu telpa ücretsiz olarak yapar mı

• Garantisi bitti ilk gmd1 telefonlarda defalarca birçok kez birick ettim yazılımlarla kendine getirdim ...bir kere daha servise gitmedi bencede taş gibi telefon...sadece kitkata tarih koyup güncelleme de çuvalladılar...ama o da olsun bakarsınız ilerde firma gönül alma
    işine girer lolipop verir....alıp yeriz ne diyeyim...daha önce Samsung kullandım hic memnun değildim .....bugün gmd 1 işlemcisini 8 çekirdek ,RAM ı 3 ,kamerayı 13 mp önündeki ön kamerayıda 5 mp yapsınlar yine aynı telefonu alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan-71 -- 13 Aralık 2014; 7:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EveryoneEqual

Forumda ki discovery algısı değismiyor , açikcasi telefonu bir , bir buçuk yildir kullanıyorum bir haftalık servis macerası dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım. 600-700 liraya da alsan telefon çıktığı zaman Samsungun s3 ünden daha stabil haldeyse ki s3 le karşılaştırıldığın da durum hala ayni arada ki 1000 lira fiyat farkını gözden kaçırmamak gerekir.

S3ten stabil mi

• gunaydın,bosuna demıyoruz kapaga marka basıp satıyorlar,ne Turk malı mevzusu gercek nede kendı cıhazları oldugu
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Bana stabil olmayan yönünü söyler misiniz?

• quote:

Kitkat sürekli donuyor, 4.2 buglarla dolu daha ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 13 Aralık 2014; 14:57:21 >
  • quote:

1.5 yıldır s3 kullanıyorum daha bir kere bile bak yine yazıyorum bir kere bile reset atmadı. Bahsedilen yavaşlama sebepleri Samsung'un saçma sapan kimsenin pek kullanmadığı uygulamaları telefona yüklü vermesidir. Bunları devre dışı bıraktıktan sonra telefon öyle bi stabil oluyor ki olmadı diyen yalan söylüyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Bende ki kitkat hiç donmadı desem ?
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Arada ki fiyat farkını da gozden kaçırmamak gerekir , sonuçta ben bu cihazi 600 liraya alırken s3 1200 1300 liraydı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.