Şimdi Ara

Discovery 2 aslında Alcatel Idol X+ - bizde adam sandık bunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu discovery 2 zımbırtısı aslında Alcatel Idol X+ 5dokunma desteği ve NEG Glass neden ekran kaplaması var yani gorilla filan hikaye !

girin bakın

custom rom ve s4 birebir rom u içinde

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2451831

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmann -- 4 Aralık 2014; 16:11:40 >

• veya bu diye geçiyor

TCL Idol X s950
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmann

veya bu diye geçiyor

TCL Idol X s950
    discovery çıktığında herkes deli gibi discovery öneriyordu ne oldu 6 ay sonra sorunlar patlak verdi. kullananlardan sağlam benimki diyene rastlamadım henüz. adiler çok adi mal yapıp markasını değiştirip sürüyorlar piyasaya. discovery ilk postasında 500 tlydi yolunacak yer arıyorlar. şimdi apple'a sıcak bakıyorum al 2 sene kullan taş gibi yapıyor adamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctnkyx

discovery çıktığında herkes deli gibi discovery öneriyordu ne oldu 6 ay sonra sorunlar patlak verdi. kullananlardan sağlam benimki diyene rastlamadım henüz. adiler çok adi mal yapıp markasını değiştirip sürüyorlar piyasaya. discovery ilk postasında 500 tlydi yolunacak yer arıyorlar. şimdi apple'a sıcak bakıyorum al 2 sene kullan taş gibi yapıyor adamlar

1 sene önce aldım halen bir sıkıntı çıkmadı lutfen algı olusturma
  • quote:

biraz apple sayfalarında gezmen gerek evlat
  • Ctnkyx kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz telefon henuz dunyada uretilmedi bence 3310 u bi dene iphone alip cebinde bukersin sonra gm ye dediklerin icin pisman olirsun sonucta discovery ucuz azdan az coktan cok gider unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: BACKROCK34

Sorunsuz telefon henuz dunyada uretilmedi bence 3310 u bi dene iphone alip cebinde bukersin sonra gm ye dediklerin icin pisman olirsun sonucta discovery ucuz azdan az coktan cok gider unutma
    çıkar hocam ben de aynısını diyordum 1 ay sonra pert oldu telefon. şimdi serviste bekliyoruz kendisini

@tontonum

apple sayfalarında gezmeye gerek yok aslan parçası fan boy olarak söylemiyorum bunu. apple da gereksiz pahalı
    @RealSchule

hocam sorunsuz telefon aradığımız yok zaten. 1 sene dayansın bari o kadar dikkat ediyoruz düşüp parçalansa kabullenirim markaya sövmem ama herkeste aynı sorun var.
    @bektas34

• quote:

veya bu diye geçiyor

TCL Idol X s950

S950 mi. 950 ile gmd2 uyuşmuyor ki Alcatel 6043D diye geçiyor bu tel ayrıca gorilla glass 2 var 6043D nin diğer adı tcl idol x+ s960
  • quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

veya bu diye geçiyor

TCL Idol X s950

S950 mi. 950 ile gmd2 uyuşmuyor ki Alcatel 6043D diye geçiyor bu tel ayrıca gorilla glass 2 var 6043D nin diğer adı tcl idol x+ s960

Alıntıları Göster
    Want to, ne içtin ne yedin DAHA GORİLLA GLASS 3 KENDİ SİTESİNDE YAZDIĞINI BİLMEDEN SAVUNMUŞSUN KAFAN MI İYİ?

• quote:

Want to, ne içtin ne yedin DAHA GORİLLA GLASS 3 KENDİ SİTESİNDE YAZDIĞINI BİLMEDEN SAVUNMUŞSUN KAFAN MI İYİ?

Hocam bi gidin ya sizlerle uğraşmaktan bıktım. Ben bir kere 2 dedim 3 değil. Buda alcatelin sitesin ss iyice incele gg2 diyor
    Edit- Siz s950'ye bakmışsınız. Discovery 2 s960 modeli. Tcl S960 İle çine Alcatel6043d olarak avrupaya satılıyor
     Discovery 2 aslında Alcatel Idol X+ -  bizde adam sandık bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Want to -- 5 Aralık 2014; 22:17:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

Hocam bi gidin ya sizlerle uğraşmaktan bıktım. Ben bir kere 2 dedim 3 değil. Buda alcatelin sitesin ss iyice incele gg2 diyor
    Edit- Siz s950'ye bakmışsınız. Discovery 2 s960 modeli. Tcl S960 İle çine Alcatel6043d olarak avrupaya satılıyor
     Discovery 2 aslında Alcatel Idol X+ -  bizde adam sandık bunları

Alıntıları Göster
    adam hem suçlu hemde çirkef

DİSCOVERY NİN KENDİ SAYFASINA BAKARMISIN BAY SAYGISIZ!

• quote:

1,5 sene oldu. Esimde ve bende de var 2 yasimdaki cocugum hergun yerden yere firlattigindan kasasinda deforme olustu onun disinda masallahi var. Elestirilecek tek kusuru kitkat i soz verdikleri gibi zamaninda getirmediler guven kaybettiler, sadece bu yuzden bir dahaki sefere gmd almayacagim. Ama kesinlikle sizin bahsettiginiz gibi bir durum yok.
  • quote:

1 senedir babamda, en yakın arkadaşımda ve onun eşinde var.

Hiçbir sıkıntıları yok.
  • quote:

Temmuz 2013 de aldım gayet sorunsuz kullanıyorum 2 çocuğum var onlar düşürdü, ben 3-5 kez düşürdüm tık demedi...
  • Forumda ki discovery algısı değismiyor , açikcasi telefonu bir , bir buçuk yildir kullanıyorum bir haftalık servis macerası dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım. 600-700 liraya da alsan telefon çıktığı zaman Samsungun s3 ünden daha stabil haldeyse ki s3 le karşılaştırıldığın da durum hala ayni arada ki 1000 lira fiyat farkını gözden kaçırmamak gerekir.
  • Ctnkyx kullanıcısına yanıt
    3 tane aldım kullandım sattım 3 ünde de sorun çıkmadı. Bi bitmedi sizin gibiler..
  • Bende tavsiyeler üzerine aldım. gm1 gayet güzel ve başarılı ama kullandığım GM2 sorunsuz diyen arkadaşlar bence telefonu sadece ceplerinde tutup alo diyorlar. Telefonda hatalar mevcut. Şarj göstergesi stabil değil - ekranlarda güneşte bariz görüntü hatası var - şebeke sinyal seviyesinde hata var daha sayarım ama onlarda başka zaman (ekranla ilgili Problem resimleri GM 2 ana konu altında var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asbircan -- 7 Aralık 2014; 13:18:40 >
  • quote:

Hiç bir sıkıntı yok genelleme yapma 1 kere servise yolladim 4 gb telefona ücretsiz 16 gb anakart takip ekrani govdeyi yenileyip 1 hafta dolmadan ulaştırdılar çok memnunum servisten de telefondan da
  • quote:

Orijinalden alıntı: LakersNation

quote:

Hiç bir sıkıntı yok genelleme yapma 1 kere servise yolladim 4 gb telefona ücretsiz 16 gb anakart takip ekrani govdeyi yenileyip 1 hafta dolmadan ulaştırdılar çok memnunum servisten de telefondan da

Alıntıları Göster
    discovery 1 de gionee elife e3 zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Claimant

discovery 1 de gionee elife e3 zaten

Alıntıları Göster
    an itibari ile BEYAZ DİSCOVERY 2 Yİ SATTIM

SİYAHINI ALDIM ! HİÇ BİR SORUN YOK TELEFON UÇUYOR !

BEYAZLAR SORUNLU
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.