Şimdi Ara

Disk alanı yanlış hesaplanıyor.Yardım edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, Toshiba marka laptopumda 500 gblık harddısk var ve bu 249gb ı C 249gb ı D olucak sekılde bolunmus.Cde degılde D diskinde sorunum var arkadaşlar.D diskinde resim ve müziklerim var gizli dosyaları gosterılıyorken ctrl+a yapıp ozellıkler dedıgımde toplam 25 gb goruyorum fakat D ye basıp ozellıkler dıyınce 249 gb ın 85 gb ı boş gosterıyor.160gb ı dolu gosterıyor fakat 160 gb degıl sadece 25gblık dosya bulunuyor buradakı 135 gb kullanılmıyorken kullanılıyor olarak gosterıyor.Bunun nedenı nedır acaba?alt dosya vsvs toplamı 135 gb olamaz.Ne yapmalıyım nolur yardımcı olun.C de herhangı bır sorun yok.bunun nedeni nedir acaba?

• Aklıma ilk virüs geliyor ama sadece antivirüs ile tarama değil spyware programlarından kaliteli bir tanesi ilede tarama yapmak gerektiğini düşünüyorum.
    Size Önerim : Kaspersky internet security 2011 ve spyware doctor ikilisini öneririm yalnız ikisini aynı anda kullanmayın çakışma yapabiliyor.
  • bazı virüsler gizli dosya ile bile görünmez.senin dosyalarına girdiğinde sistem dosyası gibigösterir. o yüzden güvenli modda virüs ve spyware taraması yapmanı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.