Şimdi Ara

DISK HATASI (FIGHT NIGHT 4)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fight Night ı koyunca resimdeki ekran karşıma geliyor sadece Fight Nightta oluyo anlamadım gitti sorun ne acaba

DISK HATASI (FIGHT NIGHT 4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad Butcher -- 4 Temmuz 2009; 19:04:08 >

• Tomb Raider: Underworld diskini takınca aynı hatayı bende de veriyor. Bakalım sebebi ne imiş..
  • Fw'den dolayı ya da oyunu dvd-rdl'ye yazarsan o ekranı görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 4 Temmuz 2009; 19:25:37 >
  • Benim disk Verbatim 4.7GB DVD-Recordable yazıyor üstünde. Ondan mıdır acaba..
  • Evet -'yi geçtim zaten 4.7 gblık disc'e nasıl yazdın oyunu ?
  • Anlaşıldı, adam iyi kazıklamış beni, Allahsız ya..

Bana dediki "Bir 4.7 GB'lık tek DVD oyunlar var Xbox 360'ta bir de 8.5 GB'lık iki DVD'ler var. Tek DVD'ler 10 TL, çiftler 15 TL"

:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xbax360

Anlaşıldı, adam iyi kazıklamış beni, Allahsız ya..

Bana dediki "Bir 4.7 GB'lık tek DVD oyunlar var Xbox 360'ta bir de 8.5 GB'lık iki DVD'ler var. Tek DVD'ler 10 TL, çiftler 15 TL"

Malesef hem disk olarak kazıklamıs hemde fiyat olarak size bir adet özel mesaj gönderiyorum umarım isinize yarar
  • benm cd bildiğin 8.5 GBlik verbatim sadece bunda böyle bi sorun oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xbax360

Anlaşıldı, adam iyi kazıklamış beni, Allahsız ya..

Oha adam seni kazıklamamış resmen soymuş :D.

Ben 15'tlye 15 tane normal dvd ya da 5 tane dl dvd satın alıyorum.
  • Çok feci kazıklanmışsın hocam geçmiş olsun.
    Hadi sende yine onu oynatırken sorun veriyor bende Xbox'ın içinden çıkan cdyi açamıyor nedense... :S
  • ben 2 tane cdyi aynı anda cdroma soktum dalgınlıktan xbox patlıyodu seslerden dün ama ondan olsa heralde diğer oyunlarda da olur sadece bunda oluo :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mad Butcher

ben 2 tane cdyi aynı anda cdroma soktum dalgınlıktan xbox patlıyodu seslerden dün ama ondan olsa heralde diğer oyunlarda da olur sadece bunda oluo :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 4 Temmuz 2009; 22:29:10 >

• quote:

ben 2 tane cdyi aynı anda cdroma soktum dalgınlıktan xbox patlıyodu seslerden dün ama ondan olsa heralde diğer oyunlarda da olur sadece bunda oluo :S

• hocam napiim daldım karanlıkdı bide...ama şu olayın nedenini bilen yok mu ya neden öyle bi hata verio

• quote:

hocam napiim daldım karanlıkdı bide...ama şu olayın nedenini bilen yok mu ya neden öyle bi hata verio

aynı anda koyduğun 2 dvd den biri fight night round 4 mü idi?
  • quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.